Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Amióta teherbe estem a nővérem...

Amióta teherbe estem a nővérem szinte nem is törődik velem. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A nővéremnek volt már egy vetélése. Amikor elmondtam neki az örömhírt akkor rám csapta a telefont és azóta ignorál. Eddig mindent megtudtam vele beszélni, mindenhova együtt jártunk. Féltékeny lehet, vagy haragszik rám az miatt hogy nekem sikerült teherbe esnem és megmaradt a baba?
2021. márc. 18. 23:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt a nővéred nem dolgozta még fel kellően.

Másrészt gondolom letámadtad a hírrel.

2021. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
75%
Most az én történetemet írtad le? 😄 G.ci leszek mert g.ci leszek,meg velem is azok voltak.Teherbe estem, na nővérem vérig volt sértve, mi az hogy nekem, aki 5 évvel fiatalabb, hamarabb lesz gyerekem mint neki. Én arról nem tehetek hogy 15 év után, amúgy már nem fiatalon vállaltak gyereket,de akkor kígyót békát mondott rám, szerintem még full rossz dolgokat is kívánt,es képes volt bemenni a védőnőhöz (még akkor nem is szültem meg) hogy hozzánk sűrűn jöjjön ki, mert én nemfogom gondozni a gyerekem) Azért vissza szállt rá a sok rossz dolog, autista lett a gyereke,és pont hogy őt nyomta fel valaki a gyámugynél hogy idegileg gyenge vagy mi.
2021. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
27%

6-os Vagyok, engem pontoztatok le a legjobban. :D

Észrevettem itt az oldalon, hogy ha nem értesz egyet a kérdezővel, nem helyeselsz, vagy nem "kedves" a válaszod, azokat mindig lepontozzák.

Inkább gondoljatok át minden részletet, ne csak a kérdező érzéseibe.

Nem kéne lepontozni az értelmes válaszokat, csak azért mert nem tetszik. -.-"

Attól még lehet igaz.

2021. márc. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
90%

Hát most kövezzetek meg, de én a kérdező oldalára állok. Sajnos 26 éves koromban én is elvetéltem, azt hittem hogy meglepően gyorsan túltettem magam rajta. De kb 2 hónapra a legjobb barátnőm terhes lett. Nagyon mélyen megérintett az eset, mit ne mondjak, irigy voltam rá.DE! Soha nem lettem volna képes büntetni őt, nem szólni hozzá, ignorálni. Miért is tettem volna? Mert neki sikerült a baba nekem meg nem? És erről tehet valaki? Senki. Tehát mit kellett volna tennie a kérdezőnek? Titkolni, nem mondani el? Szerintem jól tette, hogy elmondta.

Kérdező, javaslom, hogy beszélgess a nővéreddel erről, de ne támadd le, adj neki időt hogy feldolgozza ezt az egészet. Ne erőltesd rá a babával kapcsolatos dolgokat, majd ő beleszáll annyira, amennyire akar.

2021. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy szerintem kamu mert a kérdés egyértelmű és a kérdező a saját igazát akarja hallani meg nem is reagál a kamu kérdéseknél nem szoktak reagálni általában. ez az..
2021. márc. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
90%
6-os, elmondom, én pl melyik mondatodért pontoztalak le: várhatott volna a kérdező pár hónapot a teherbe eséssel! Szerintem ezt gondold át több szemszögből is!
2021. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
56%
28: te is beleesel abba a hibába, hogy azt gondolod, hogy mindenkinek úgy kéne reagálnia, mint neked.
2021. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
71%

Én sem értem, hogy miért a kérdező lenne a hibás a helyzetért, hogy teherbe esett. Hál istennek velem sosem történt ilyen, nem is fog, de sosem tudnám rácsapni a telefont a testvéremre, mert én akkor elvetéltem, neki meg sikerült a gyerek. Ennyi erővel akkor én meg irigykedjek a szomszédomra, mert neki Mustangja van, nekem meg nincs autóm? Vagy mert xy jobban áll anyagilag mint én? Ez sem normális pszichésen azért. Nehogy már a kérdezőnek kellene takargatnia magát és titkolóznia.


Én is haragudjak minden emberre, mert nekik él az édesanyjuk, az enyém meg meghalt? Ha így éreztem volna valaha is, elvitettem volna magam a vigyorgóba.

2021. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
37%

33.nem az a baj hogy takargatni kéne hanem ahogy közölte...

nem szimpatikus telefonon közölni azért szerintem..

2021. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos hogy terhesen átjárnék a családomhoz, így covid idején, főleg ha túl sem lennék az első trimeszteren. 33#.
2021. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!