Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig tűrnéd szó nélkül,...

Meddig tűrnéd szó nélkül, hogy a bátyádat a felesége évek óta totál tönkreteszi lelkileg?

Figyelt kérdés
Nem szóltam bele soha, de a testvéremből a szüleim konkrétan papucsot neveltek. Főleg anyám. Én a húga vagyok, de ami megy évek óta, kezd nagyon durván idegesítő lenni számomra. Hozza-viszi munkába, amit kiejt a száján, annak úgy kell lennie, tudnám sorolni. Csendes gyilkos. Félek, hogy nálam egyszer szakad el a cérna, de akkor nagyon. Ha nem áll ki magáért, de látod, hogy szarrá ócsárolják, mit tennél a helyemben? (Merthogy elvileg semmi közöm hozzá, de a bátyámat sem akarom folyamatosan megalázva látni.) Lassan elfogy lelkileg...

2022. jan. 28. 15:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/133 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, mert nem rám tartozik. Az ő dolga, az ő élete, neki így jó. Ha nem lenne az, nem lenne ebben a kapcsolatban. A magad dolgaival törődj.
2022. jan. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/133 A kérdező kommentje:
Szokásos, amit most ide leírtál. De ha a szemed előtt megy tönkre a saját testvéred, akkor sem szólnál?
2022. jan. 28. 15:24
 3/133 anonim ***** válasza:
64%
Tudsz is mondani valamit ellene? Mert ebből amit írtál egy kotnyeles, okostojás hugica jött csak le.
2022. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/133 A kérdező kommentje:

Pont ezt írtam, hogy nem voltam soha kotnyeles, nem szóltam bele. De a bátyámnak kőkemény kisebbségi komplexusa van, amit rejteget. Nem mondja ki, de amit mond, kőkeményen depressziós lett.

Akkor sincs semmi közöm hozzá? Nézzem végig, ahogy végképp tönkremegy?

2022. jan. 28. 15:29
 5/133 anonim ***** válasza:
64%

Honnan tudod, hogy elfogy lelkileg? Mutatja a jeleit?

Nem kell beleokoskodni, nálunk a férjem két felnőtt gyereke ilyen "apucit védjük mindenáron" figura, közben a férjem tűzbe menne értem. Mert szeret. Ennyi.

Kívülálló mindig másképpen lát mindent, nem kell beleokoskodni. Hogy miért vannak együtt, azt mindig csak az a két ember tudja, akik együtt vannak.

2022. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/133 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tesz ellene akkor nen elég rossz neki.
2022. jan. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/133 anonim ***** válasza:
86%
És honnan veszed hogy a testvérednek nem ez kell? Ne verd már a nőre hogy a szüleitek minek nevelték a pasast....
2022. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/133 anonim ***** válasza:
89%

"Hozza-viszi munkába, amit kiejt a száján, annak úgy kell lennie, tudnám sorolni. Csendes gyilkos."


Hát, mondjuk akkor sorolhatnád is, mert az általad leírtakban konkrétan semmi informatív nincs. Az, hogy hozza-viszi munkába, az jófejség, és sok párkapcsolatban csinálják. Az, hogy amit kiejt a száján, annak úgy kell lennie - és te mindig ott vagy és ezt tudod? Vagy a tesód mondta? Ez a "csendes gyilkos" meg színtiszta gyűlölködés, ráadásul az agyatlan fajta, ahol az érvek már elfogytak.

Ha nem tudsz konkrétumok mondani, akkor csak szimplán utálod a csajt, talán mert valamiben jobb nálad. Vagy csak megint rossz helyre pakolta a csontokat a mélyhűtőben.

2022. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/133 anonim ***** válasza:
95%
Egy ilyen agressziv család és hugica miatt váltam el a férjemtől. Amúgy pont ez a két domináns nő csinált passziv-agressziv manipulativ dögöt a férjemből. Kívülre ment az önsajnáltatás, idegileg kicsinál a feleségem stb szemenszedett hazugsagokkal eljatszva a hattyu halalat, otthon meg 4 fal között őrjöngött, dirigált,fenyegetőzött az allitolagos elnyomó feleségnek.
2022. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/133 anonim ***** válasza:
73%
Szimplan téged az zavarhat hogy van életük neked meg nincs.Mivel ha lenne nem másokkal életével törödnél,furkálodnál.Söpröges a sajat háza körül ne másnal!
2022. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!