Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig tűrnéd szó nélkül,...

Meddig tűrnéd szó nélkül, hogy a bátyádat a felesége évek óta totál tönkreteszi lelkileg?

Figyelt kérdés
Nem szóltam bele soha, de a testvéremből a szüleim konkrétan papucsot neveltek. Főleg anyám. Én a húga vagyok, de ami megy évek óta, kezd nagyon durván idegesítő lenni számomra. Hozza-viszi munkába, amit kiejt a száján, annak úgy kell lennie, tudnám sorolni. Csendes gyilkos. Félek, hogy nálam egyszer szakad el a cérna, de akkor nagyon. Ha nem áll ki magáért, de látod, hogy szarrá ócsárolják, mit tennél a helyemben? (Merthogy elvileg semmi közöm hozzá, de a bátyámat sem akarom folyamatosan megalázva látni.) Lassan elfogy lelkileg...

2022. jan. 28. 15:20
 81/133 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam aki azt javasolta menjetek szakemberhez. Akkor hogy akarod megoldani?
2022. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/133 anonim ***** válasza:
93%
77. hsz.-nek: akkor te vagy a legnagyobb élettelen, mert te vergődsz a kérdésen már több komment óta, és ócsárolsz mindenkit, aki mer más véleményen lenni, mint te!
2022. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/133 anonim ***** válasza:
72%
78, persze. Gondolom, a pasi 0-24 otthon van, se munka, se semmi, hogy esélytelen vele beszélni.
2022. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/133 anonim ***** válasza:
87%
84, pont nem kellene beleugatni, ha nem ismered a helyzetet. Mindketten 0-24 otthon vannak home office-ban, úgyhogy igen, lehetetlen vele beszélni. De ha beszélnék, mit mondanék? Hogy hagyja ott? Már szóba került, de retteg, hogy a nőnek ítélnék a gyerekeket, még kicsik, és akkor nem tudja megvédeni őket. Minden zsarolás hatással van rá. Én csak annyit tehetek, hogy jelzem, mellette vagyok, segítem, ha tudom. Lépni neki kell.
2022. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/133 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem dumálod be, hogy 0-24-ben együtt vannak. Se boltba nem megy soha senki, se máshova.
2022. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/133 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszolsz elhet simán közös ellenségnek neveznek ki, azért ez sem lehetetlen.
2022. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/133 anonim ***** válasza:
29%
86. Még ha ki is megy, szerinted egy boltban ki a fene fog a sorokat járkálva lelkizni kezdeni? Azért legyünk már reálisak...
2022. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/133 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerem ezt a helyzetet sajnos. Apukám is benne van. A felesége olyanokat csinált meg, hogyha nem velünk történik meg, akkor el sem hiszem. De ott is születtek közös gyermekek és Apukám alapból egy papucs. Akit én zárójelben megjegyzek, hogy imádok. De pl az édesanyjával és a nővérével (annak családjával) nem tarthatja a kapcsolatot, mert azok egyszer szembementek a feleséggel.

Nincs itt szó semmiféle hatalmi harcról nők között. Én nagyon örültem, hogy Apukám megtalálta a boldogságot, egy társat a válása (Anyukámmal) után. Aztán pár év múlva valami bekattant a hölgynél és azóta is tart. Persze szemtől szemben nagyon aranyos. De inkább nem akarom tudni miket mond a hátunk mögött.

Hogy mit lehet tenni? Maximum annyit, hogy elmondod neki, hogy ha esetleg bármikor a kapcsolatból való kilépésen gondolkozik, akkor te 100%osan mellette állsz és támogatod. A többi mindig az ő döntésük, elvégre felnőtt férfiak..

2022. jan. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/133 anonim ***** válasza:
21%

Ezt a sok katyvasz hozzászólást, hihetetlen...

Kérdező, én teljesen értem mit akarsz, akik itt láthatóan játsszák a hülyét, és nem értenek semmit debil módon, valami egészen mást akarnak hallani(olvasni), mint amiket leírsz.

Tudod, ezek az ultraokos összeesküvés-elmélet kutatók, akik nem azt látják, ami van, hanem 86 oldallal előrébb gondolnak, ami még kb meg sem született...


Kérdező, amit tehetsz, hogy felnyitod a bátyád szemét.


Pontosan úgy, ahogy a nők többsége teszik a többi nővel, akik alárendelt, "cseléd" kapcsolatban élnek a férjükkel.


Csak úgy látszik akkor megzavarodik a rendszer, ha egy férj a papucs, és egy nő akarja felnyitni a szemét...

2022. jan. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/133 anonim ***** válasza:
90%

Az ég világon semmit!

Felnött ember tanuljon kiállni magáért önnálosodjon!

A szeretett önzetlen de annak aki adja és kapja egyaránt!

Te nem tudod ebből öt kihozni.Probálj esetleg vele erről beszélni de óvatosan

A testvéred nem befolyásolható túlzottan?

2022. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!