Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig tűrnéd szó nélkül,...

Meddig tűrnéd szó nélkül, hogy a bátyádat a felesége évek óta totál tönkreteszi lelkileg?

Figyelt kérdés
Nem szóltam bele soha, de a testvéremből a szüleim konkrétan papucsot neveltek. Főleg anyám. Én a húga vagyok, de ami megy évek óta, kezd nagyon durván idegesítő lenni számomra. Hozza-viszi munkába, amit kiejt a száján, annak úgy kell lennie, tudnám sorolni. Csendes gyilkos. Félek, hogy nálam egyszer szakad el a cérna, de akkor nagyon. Ha nem áll ki magáért, de látod, hogy szarrá ócsárolják, mit tennél a helyemben? (Merthogy elvileg semmi közöm hozzá, de a bátyámat sem akarom folyamatosan megalázva látni.) Lassan elfogy lelkileg...

2022. jan. 28. 15:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/133 anonim ***** válasza:
91%

#49 a kérdező szerinti hárpia nő. Már ha valóban az. Egy pillanatra feltételeztem hogy jogosan utalja a kérdező és arra írtam. Én úgy veszem ki ebből a katyvaszból, hogy valami mélyebb dolog is van itt a szárítógépnél, csak a kérdező nem képes kifejezni magát. Elvileg a nő megalázza és szidja a férjet.

Bár ki tudja, lehet csak a sárga irigység beszél a kérdezőből.

2022. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/133 anonim ***** válasza:
92%

Én pedig még mindig nem értem, miért baj, ha papírszalvétába szendvicset csomagol és azt viszi munkába. Több, mint 20 éve dolgozom, azóta hordom én is papírszalvétában a szendvicset a munkahelyemre. Akkor is, amikor még egyedül laktam, meg most, feleség és család mellett is. Egyelőre nem lettem lelkibeteg tőle. :-)))

Sőt, elárulom, ha bárki megjegyzést tett volna erre, alighanem leugattam volna. Azt pakolok és azt tízóraizok, amit én akarok. Ne pofázzon bele ebbe senki!

2022. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/133 anonim ***** válasza:
93%
52. Hát ez a baj, hogy kicikizték a faszit, mert abba csomagolta. Tényleg kérdező ezt honnan tudod? :D
2022. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/133 anonim ***** válasza:
96%

De miért ciki ha valaki szendvicset csomagol? Nálunk is sokan teszik, én is.

Vagy az a menő, aki minden reggel 600 Ft-os szendvicset vesz a pékségben?

2022. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/133 anonim ***** válasza:
100%
(#50 a szó amit keresel a magánélet, a magánszféra más)
2022. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/133 anonim ***** válasza:
100%

"Kicikizték, hogy papírszalvétába csomagolja a kajáját, amit szintén ő készít el."

Nem értem, itt szerinted baj, hogy ő készíti el?

Ha villanykörtét nem is tud becsavarni, legalább szendvicset tud csinálni :D

Amúgy én is szoktam papírszalvétába csomagolni szendvicset. Sokkal környezettudatosabb, mintha valami műanyag vacakba csomagolnám. Ha valaki szerint ez ciki, hát pont nem érdekel.

2022. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/133 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek alapján otthonról ebédet vinni műanyag dobozban is ciki? 😀
2022. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/133 anonim ***** válasza:
93%

55. Basszus, köszi. Nem tudtam megfejteni mit akar :D


54. Nem ciki, de nem is tudjuk mit mondott az asszonyka. Mi is egyfolytában cikizzük egymást minden hülyeségért, aztán nagyon nevetünk.

2022. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/133 anonim ***** válasza:
80%

53-ra:

Igen, értem, a lánya cikizte ki.

Nos, akkor a hiba egészen máshol van. Nem az a baj, hogy szalvétába szendvicset csomagol, hanem hogy olyan böszmét neveltek a lányukból, aki gúnyolódik az apján. Ez neki és a feleségének közös felelőssége!

Én el nem tűrném ezt a gyerekeimtől (a feleségemtől sem), de nem is tételezem fel róluk, hogy képesek lennének ilyenre.

2022. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/133 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha a sok megalázás és lelkibeteggé tétel közül pont az jutott eszedbe, hogy a szendvics miatt cinkelték, az nem sok minden.

Valami más esetleg?

2022. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!