Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a húgom...

Mit csináljak ha a húgom irigy rám?

Figyelt kérdés

A húgom és férje a keresztszülei a 3 hónapos lányomnak. Nem elfogultságból de ez a gyerek egy csoda, hatalmas kék szemei vannak hosszú pillái ,szőke haja. Tényleg gyönyörű gyerek. Mindenki csodájára jár a rokonságból.


Viszont amikor a tesómék jöttek látogatóba akkor volt egy megjegyzése a húgomnak , ami nekem nem tetszett. Még pedig hogy elkezdte mondani a férjének hogy " de jó lenne már nekünk is egy ilyen kisbaba". Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ? Nem irigy egy kicsit ? Még saját lakásuk sincs , épp gyűjtögetnek... Messze laknak így csak facen tartjuk a kapcsolatot.

Azt is észrevettem hogy én naponta küldök képeket, videókat a babámról hogy lássák ha már keresztszülők és néha olyan semmitmondóan válaszol pl. "kis cuki" és ennyi.

Én reagálom túl vagy tényleg ennyire irigy rám a húgom?


2018. okt. 28. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/137 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként végre egy poszt, ahol teljes az egyetértés! 😂
2018. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/137 anonim ***** válasza:
97%
És ha lesz a húgodnak gyermeke, aki szebb lesz a tiédnél és nem a tiédet ajnározzák, akkor még rosszabbul éled meg a helyzetet, és mindenkivel a pokolba, mert Te így gondolod. Szedd màr össze magad és fejezd be a gondolkodást, mert árt.
2018. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/137 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés nem ilyen hatásvadász kamukérdés, akkor te az ilyen tipikus kisgyerekes anyukákról szóló sztereotípiák megtestesítője vagy, akiknek a gyerek megszületése után semmi más beszédtémájuk nincs, csak az, hogy jajj az ő gyereke milyen cuki, mennyivel fejlettebb a többi ennyi idős gyereknél, mit eszik, milyet szarik, stb. És ha valaki unja, ha óránként küldesz neki 20 videót meg képecskét a "babócádról", akkor rögtön irigykedik rád és utálja a gyereked és mekkora egy aljas, szemétláda személy.
2018. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/137 A kérdező kommentje:

Privátot irkálóknak nem fogok válaszolni. Nem értem miért lenne ez troll kérdés? Normálisan tettem fel a kérdést nem bunkóskodva.


Nem kéne ennyire nekem esni csak azért mert így érzek. Nyilván meg van rá az okom. Szerintem ha eddig nem szeretett volna gyereket akkor miért pont most akarna? Nekem ez egy kicsit erőltetett, de kövezzetek meg. Főleg hogy ő a keresztanyja a gyerekemnek. Ez egy kedves gesztus volt a részemről. A babalátogatás pedig had ne róla szóljon már. Képeket meg írtam azért küldök mert messze laknak.

2018. okt. 28. 13:42
 15/137 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig megvolt a rivalizálás köztünk. Én ismerem , ezért érzek így ahogy.
2018. okt. 28. 13:44
 16/137 anonim ***** válasza:
98%
És mit írjon a 346789543. cuki képre? zt, hogy “jaj olyan atomtudós tekintete van, mi a véleményed Paks bővítéséről?”
2018. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/137 anonim válasza:
98%
Te még mindig nem fogod fel, hogy őket nem érdekli minden nap a baba. Attól mert neked most a leggyönyörűbb nem lesz a világ 8. csodája, minden nap születik még ugyanilyen szép baba.
2018. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/137 anonim ***** válasza:
91%
nem hát, nem válaszolsz, mert kiderül, hogy múlt héten egészen más kérdés miatt kapott privire már válaszoltál.
2018. okt. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/137 A kérdező kommentje:
Ezt a minden napot nem szigorúan minden napra értem. Vannak időszakok hogy igen vannak mikor csak 2 naponta. Átlagról beszéltem. De nem is ez a lényege a kérdésemnek hogy ezzel ki ért egyet vagy sem. írtam hogy sajnos mindig meg volt egy bizonyos rivalizálás közünk ezért érintett rosszul amit mondott akkor és ott. Ettől nem gondolom magam rosszabb embernek mint az itt kommentelők.
2018. okt. 28. 13:58
 20/137 anonim ***** válasza:
97%
De ha ilyen a kapcsolat, és irigykedsz rá vagy irigykedtek egymásra, miért ő lett a keresztanyja?
2018. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!