Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a húgom...

Mit csináljak ha a húgom irigy rám?

Figyelt kérdés

A húgom és férje a keresztszülei a 3 hónapos lányomnak. Nem elfogultságból de ez a gyerek egy csoda, hatalmas kék szemei vannak hosszú pillái ,szőke haja. Tényleg gyönyörű gyerek. Mindenki csodájára jár a rokonságból.


Viszont amikor a tesómék jöttek látogatóba akkor volt egy megjegyzése a húgomnak , ami nekem nem tetszett. Még pedig hogy elkezdte mondani a férjének hogy " de jó lenne már nekünk is egy ilyen kisbaba". Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ? Nem irigy egy kicsit ? Még saját lakásuk sincs , épp gyűjtögetnek... Messze laknak így csak facen tartjuk a kapcsolatot.

Azt is észrevettem hogy én naponta küldök képeket, videókat a babámról hogy lássák ha már keresztszülők és néha olyan semmitmondóan válaszol pl. "kis cuki" és ennyi.

Én reagálom túl vagy tényleg ennyire irigy rám a húgom?


2018. okt. 28. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/137 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg túlreagálod. Engem is idegesítenek a napi szinten küldött képek,még a keresztlányomról is pedig imádom.
2018. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/137 anonim ***** válasza:
96%
kérdező! te most belefutottál egy pofonba rendesen, ahogy a hozzászólásokat elnézem. szerintem gondolkozzál el azon, hogy ez miért így történt... és kérj bocsánatot a húgodtól az önzőségedért!
2018. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/137 anonim ***** válasza:
93%

Azért kicsit szedjük külön a dolgokat. Az hogy mindenki a gyerek csodájára jár a családban z oké, és az is oké hogy a ti pillanatotok meg minden. De azt azért megérthetnéd hogy a tesód is szeretne gyereket mert oké hogy csak 24 éves, de ennyi idősen már simán vágyhat ő is saját gyerekre, meg nagyon sokan albérletbe szülnek.

Nyilván van benne némi irigység ezt le kell nyelni, de most azt nem értem hogy miért baj hogy ő is szeretne gyereket. Úgy is idő kell ehhez minimum 1 év mire abból lesz valami, mert a teherbe esés sem megy egyik napról a másikra amit tudhatnál. Másik meg az hogy akkor meg az ő idejük fog eljönni, és ezzel együtt kell élned.

Azt például nem értem hogy miért baj ha annyi a reakciója hogy "kis cuki" most szakvéleményt vársz tőle kommentben napi szinten vagy mi? Ezt nem értem mit vagy ezen kiakadva ennyire.

2018. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/137 anonim ***** válasza:
97%

"Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ?"


Megmondtad neki, hogy ráér még, mert ez a te pillanatod?

Jesszus, te beteg vagy. És mégis mikor engednéd meg neki, hogy gyereket csináljon? Meddig tart a te pillanatod? Egy év? 10 év?


És tényleg, minek is kellene neki gyerek, ha nézheti a facebookon naponta a tiédet?


Eszem megáll.

2018. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/137 anonim ***** válasza:
97%

"Ezt a minden napot nem szigorúan minden napra értem. Vannak időszakok hogy igen vannak mikor csak 2 naponta."

Ez jó. :D Szóval van amikor CSAK 2 naponta? :D Mégis mit tudna még mondani a képekre???

2018. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/137 anonim ***** válasza:
94%

Remélhetőleg, csak a megbillent hormonrendszered teszi ezt az elméddel.

Az, hogy a húgod elkapta a babázási vágy a gyereked láttán teljesen okés, nőies dolog.

Semmi rosszat nem látok benne, sőt, te is inkább örülj, hogy ennyire klassznak látja a babád, hogy anyuka szeretne lenni.

Mondjuk nem csodálom, hogy a nők akkora gyíkok egymással, amikor egy testvér is ekkora tragédiát lát egy ártatlan és kedves mondatban.

2018. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/137 anonim ***** válasza:
97%

Mit varsz kerdezo? A tesod minden egyes nap odakat zengjen a gyerekedrol? Felesleges naponta fotokat kuldeni.


"Meg különben is ez most a mi pillanatunk"

What? Nem te vagy inkabb az irigy?

2018. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/137 anonim ***** válasza:
96%
Csak a kérdést olvastam el. Add, Uram, hogy csak egy gyenge, vasárnapi unatkozós provokáció legyen!
2018. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/137 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem, mitől rivalizálás a húg részéről, hogy ő is szeretne egy “ilyen kisbabát”?

A leírtak alapján te vagy rá irigy valamiért. Rendkívül korlátolt is. Vagy egy szuper kamu az egész.

2018. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/137 anonim ***** válasza:
100%

"hatalmas kék szemei vannak hosszú pillái ,szőke haja."


Csak mint harom bababol kettonek.

Hatalmas csoda egy kekszemu, szoke baba 😂😂😂

2018. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!