Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a húgom...

Mit csináljak ha a húgom irigy rám?

Figyelt kérdés

A húgom és férje a keresztszülei a 3 hónapos lányomnak. Nem elfogultságból de ez a gyerek egy csoda, hatalmas kék szemei vannak hosszú pillái ,szőke haja. Tényleg gyönyörű gyerek. Mindenki csodájára jár a rokonságból.


Viszont amikor a tesómék jöttek látogatóba akkor volt egy megjegyzése a húgomnak , ami nekem nem tetszett. Még pedig hogy elkezdte mondani a férjének hogy " de jó lenne már nekünk is egy ilyen kisbaba". Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ? Nem irigy egy kicsit ? Még saját lakásuk sincs , épp gyűjtögetnek... Messze laknak így csak facen tartjuk a kapcsolatot.

Azt is észrevettem hogy én naponta küldök képeket, videókat a babámról hogy lássák ha már keresztszülők és néha olyan semmitmondóan válaszol pl. "kis cuki" és ennyi.

Én reagálom túl vagy tényleg ennyire irigy rám a húgom?


2018. okt. 28. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/137 anonim válasza:
96%
Te nem vagy normális.Nem irigy,te vagy az ostoba.
2018. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/137 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld a nők változnak, nem akarnak gyereket, aztán mégis elkezd bennük motoszkálni. Édesnek tartották a babádat és ezért mondták ezt. Inkább te vagy féltékeny, nehogy te szorulj háttérbe, ha születik még egy baba. Semmi sértőt nem mondott.
2018. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/137 anonim ***** válasza:
97%

De jo, hogy az én nővérem nem ilyen hülye p. csa mint te vagy kérdező.

😎👍

2018. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/137 anonim ***** válasza:
97%
"Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ?" Huszonnégy évesen egyáltalán nem fiatal a gyerekhez. És nem a húgod az irigy, te irigyled tőlük a saját gyereket. Te, kérdező, figyeljél már, a szomszédasszonyom is gyereket akar. Biztos ő is azért mert neked van, hiszen a világ körülötted forog, tuti nem saját döntés miatt... Csak azért mert olvasott a gyakorin a te világszép szőke kék szemű babucidról- igaz hogy a kisbabák legnagyobb része szőke meg kék szemű, de az nem számít... Ébredj már fel cseszd meg. a rokonaid akkor is dicsérni fogják a porontyodat, a ocsmánynak tartják.
2018. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/137 anonim ***** válasza:
97%
A lányodat nagyon sajnálom, át fog ragadni rá ez a keserűség, irigység, önimádat, ami benned van.
2018. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/137 anonim ***** válasza:
100%
Nem a húgod az irigy, te vagy utálatos.
2018. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/137 anonim ***** válasza:
100%
Túl reagálod az egészet. 24 évesen simán válallhatnak gyereket,ha szeretnének, szerintem ez egy tökéletes időpont. Az más ha most gyűjtenek lakásra,de talán ha beválallnák addig lakhatnának ott ahol most. Mi így voltunk, s 3 éves volt a lányom mikor lett saját házunk,de dolgoztunk érte és megérte,nem voltak nehézségek (22 éves voltam). Inkább te vagy az irigy. Félsz,hogy nem a te gyerekedet dicsérnék ezután. Nézz magadba kicsit. Lehet hogy látta,hogy neked van gyereked és azért kezdett el vágyni ezután a gondolat után,de ezt se irigységből tette.
2018. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/137 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?Süss egy tepsi túrós buktát.


"Mindenki csodájára jár a rokonságból."


Csak te látod így, valószínűleg udvariasak inkább.Nagy kár, mert már így is olyan beképzelt vagy, mint hat másik.Szegény húgod, jól kifogta a nővérét.

2018. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/137 anonim ***** válasza:
83%
Hogyan készül egy gyerekmentes, Ezért nem kedvelem őket mert muszáj imádnunk a világ gyerekeit, ha nem borulunk térdre előttetek és a működő méhetek előtt már élezitek is a kést.
2018. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/137 anonim ***** válasza:
94%
Van gyerekem,3 de mind egészséges felnőtt lett,a tiéd sérüt lesz,miattad amiatt amit rávetitesz..
2018. okt. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!