Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a húgom...

Mit csináljak ha a húgom irigy rám?

Figyelt kérdés

A húgom és férje a keresztszülei a 3 hónapos lányomnak. Nem elfogultságból de ez a gyerek egy csoda, hatalmas kék szemei vannak hosszú pillái ,szőke haja. Tényleg gyönyörű gyerek. Mindenki csodájára jár a rokonságból.


Viszont amikor a tesómék jöttek látogatóba akkor volt egy megjegyzése a húgomnak , ami nekem nem tetszett. Még pedig hogy elkezdte mondani a férjének hogy " de jó lenne már nekünk is egy ilyen kisbaba". Én mondtam neki hogy szerintem még bőven ráérnek (24 éves). Meg különben is ez most a mi pillanatunk, nem értem miért kéne neki is gyerek most hogy nekem van ? Nem irigy egy kicsit ? Még saját lakásuk sincs , épp gyűjtögetnek... Messze laknak így csak facen tartjuk a kapcsolatot.

Azt is észrevettem hogy én naponta küldök képeket, videókat a babámról hogy lássák ha már keresztszülők és néha olyan semmitmondóan válaszol pl. "kis cuki" és ennyi.

Én reagálom túl vagy tényleg ennyire irigy rám a húgom?


2018. okt. 28. 13:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/137 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy azok után,hogy naponta bombázod a gyerekkel,még nem tiltott le,vagy ignorálja az üzeneteidet. Idegesítő egy ember lehetsz,már elnézést. Ultrahang kép volt facen borítód,ugye?:"D
2018. okt. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/137 anonim ***** válasza:
97%
Kissé megszaporodtak itt a kérdések így az őszi szünet kezdetével..
2018. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/137 anonim ***** válasza:
100%

#23 Kishúgom születése után én is megszerettem a gyerekeket hírtelen... Szóval igen, létezik.


F

2018. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/137 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén nem számítottam ilyen sok negatív hozzászólásra. Egy szóval sem mondtam ,írtam olyat hogy ajnároznia kéne a gyereket állandóan de ő a nagynénje és keresztanyja azért annyi csak várható hogy kövesse a gyermek fejlődését ? Vagy akkor mi a dolga ma egy keresztanyának?

Másik oké nem azért mondta mert irigy, akkor is furán jött le nekem ez van. Egyébként elsőszülött unoka a családunkban szerintem máshol is nagy az öröm ilyenkor. Nem mondtam hogy ne szüljön ,az ő dolga én csak megjegyeztem hogy még ráér nem kell azért mert a nővérének már van.

2018. okt. 28. 18:44
 55/137 anonim ***** válasza:
98%

A te pillanatod,fu de gáz neki mikor lehet pillanata megengeded h eldöntse mikor szülne v 40 elott inkább ne,ne hogy elvegye a pillanatodat?.. Mi a dolga biztos nem az h kétnaponta az arcába told hányásig a csodababádat.. Mondom ezt több gyerekes anyaként igaz én nem hakniztam a babócáimmal és nem követeltem figyelmet,és nem irigyeltem előre más pillanatát főleg nem a testvéreimét. :O Itt te vagy az irigy rosszindulatú és a buta is sajnos,remélem a gyerek nem örökli tőled a ki ha én nem bicska nyitogató stilusodat mert nagy pofára esései lesznek miatta..

58N

2018. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/137 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen öntelt vagy... nem azért kell neki mert neked van. Nőj fel az óvodás szintről ha már egyszer gyereked van.
2018. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/137 anonim ***** válasza:
100%

Óvodás homokozó lapát színvonal.

58N

2018. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/137 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, erre mondják azt, hogy tátott szájjal befutottál...... abba a bizonyos erdőbe. Kellemetlen :D
2018. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/137 anonim ***** válasza:
93%

De irigy vagy te, Kérdező!

Sajnálnád a gyereket a húgodtól.

2018. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/137 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem ha naponta, esetleg 2-3 naponta kuldessz neki kepet, akkor nem nagyon fog valtozast eszrevenni rajta, ugyanis egy nap alatt nem no meg a gyerek meg ilyenek.. Attol hogy a keresztanyja nem az anyja hogy minden nap a gyerekedet nezze. Nem rossz indulatbol de ha az en noverem kuldene ilyen gyakran kepeket a babajarol en letiltanam. Most mit csinaljon szegeby elemezze ki hogy hany centit nott a haja egyik naprol a masikra? Ha gyakrabban kuldenel kepet hidd el boldogabb lenne, mert lehet o most ugy erzi dicsekedsz neki a babaval es felvagsz hogy neked mar van, persze hogy szegeny ugy erzi neki is kellene mar ha folyamatosan ezzel zaklatod.
2018. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!