Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszió, pánikzavar,...

Depresszió, pánikzavar, generalizált szorongás tünetei?

Figyelt kérdés

Akinek bármelyik van vagy volt, leírná, hogy milyen tünetei voltak pontosan? De tényleg pontosan....

Például volt-e furcsa látászavar, mintha álmodna az ember, és kótyagos, szédelgős fej, bizonytalan járás, remegés,ólmos fáradtság egész nap. Tudom, hogy mindenféle fura tünetek jelentkezhetnek, olvastam ezer cikket erről, de szeretnék hús-vér emberektől hallani történetet, hogy pontosan mit is éreztek, hogy sikerült leküzdeni. Engem generalizált szorongással diagnosztizáltak, de szerintem depresszióm és pánikzavarom is van az ezer elolvasott cikk szerint. Plusz mindenféle fura tünetem amit nem tudok elfogadni, félek, hogy szervi ok van mögötte, mert a szorongásoldókkal is csődöt mondok, rám nem hatnak....

Szóval szeretném biztosan tudni, hogy amiket érzek azok csak az agyamban léteznek, és nem valami szervi oka van, mert az orvosok nem igazán akarnak kivizsgálni. Az államiban egyből pszihés betegnek diagnosztizálnak, a magán dokikra meg rámegy a gatyám is.... Pedig soha nem volt rám jellemző ez fos hangulat, csak most 50 évesen..hirtelen…



2020. júl. 17. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim válasza:
És mi az egyre több tünet, amit észlelsz. Lehet, hogy más is ugyanígy van/volt és megnyugszol.
2020. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim válasza:
Te is próbáld a visszaküldést! Mondjuk én 6 óra alvásnak már nagyon örülnék azt hiszem. Meg nyuginak a fejemben...
2020. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
Mi az a visszaküldés?
2020. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim válasza:
Amit írtam korábban, hogy amikor pörgetne a para, nem engedem, helyette azt mondom, hogy ez mind menjen vissza oda, ahonnan jött. mondom addig, amíg le nem nyugszom.
2020. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó tanács, és főleg ha beválik. Sajnos ha igazán rájön az emberre a frász, nem mindig tud ilyen józan lenni. De irigylem akinek sikerül. Majd próbálom azért.
2020. aug. 3. 18:25
 46/75 anonim válasza:
Nekem sem jut sajnos mindig eszembe, de ha igen, segít. Nem hagyom abba, amíg nem segít, kitartónak kell lenni. Még éjjel félálomban is van, hogy ezt mormogom
2020. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
Adok neki én is esélyt :) veszteni valóm nincs.
2020. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim válasza:
Nem csak extra paránál lehet alkalmazni, bármikor amikor jön a rossz érzés, ha az ember időben elkezdi, talán be se pörög. Csak nem szabad elfelejteni,csinálni kell kitartóan. Mondom én is nagyon okosan, de sokszor elfelejtem, annak ellenére, hogy hoztam már magam vissza ezzel olyan pánikrohamból, amiről azt hittem elvisz. Szóval magamnak is írom hogy kitartóan és nem elfelejteni! 😊 Egyre jobb lesz.
2020. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:
Köszi, ez végre egy kedves és egyszerű tanács. Tetszik! 😃😃😃
2020. aug. 3. 20:25
 50/75 anonim válasza:
Én is kiútat keresek, hogy ne parázzak mindenféle betegség lehetőségen. Neked mikor kezdődött? Fájdalomcsillapítók kell a fejedre?
2020. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!