Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszió, pánikzavar,...

Depresszió, pánikzavar, generalizált szorongás tünetei?

Figyelt kérdés

Akinek bármelyik van vagy volt, leírná, hogy milyen tünetei voltak pontosan? De tényleg pontosan....

Például volt-e furcsa látászavar, mintha álmodna az ember, és kótyagos, szédelgős fej, bizonytalan járás, remegés,ólmos fáradtság egész nap. Tudom, hogy mindenféle fura tünetek jelentkezhetnek, olvastam ezer cikket erről, de szeretnék hús-vér emberektől hallani történetet, hogy pontosan mit is éreztek, hogy sikerült leküzdeni. Engem generalizált szorongással diagnosztizáltak, de szerintem depresszióm és pánikzavarom is van az ezer elolvasott cikk szerint. Plusz mindenféle fura tünetem amit nem tudok elfogadni, félek, hogy szervi ok van mögötte, mert a szorongásoldókkal is csődöt mondok, rám nem hatnak....

Szóval szeretném biztosan tudni, hogy amiket érzek azok csak az agyamban léteznek, és nem valami szervi oka van, mert az orvosok nem igazán akarnak kivizsgálni. Az államiban egyből pszihés betegnek diagnosztizálnak, a magán dokikra meg rámegy a gatyám is.... Pedig soha nem volt rám jellemző ez fos hangulat, csak most 50 évesen..hirtelen…



2020. júl. 17. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim válasza:
Én ha megpróbálok öndiagnosztizálni, vagy véletlenül elém kerül valami szörnyű cikk, képes vagyok az ott leírt tüneteket is produkálni. Sőt nekem az egész para így kezdődött, hogy olvastam valamit és bepörögtem tőle.
2020. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:
Az egész fáj.Satuszerű. Nem múlt el, csak a hozzáállásom változott. Próbáltam beletörődni, de most megint kiborultam.
2020. aug. 4. 17:54
 63/75 anonim válasza:
A nyakcsigolyát szokták mondani okként, esetleg gyógytorna? Vagy valahol valami góc nem lehet ok?
2020. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:

Nekem vérszegénységtől később kálcium hiánytól fájt a fejem.

Ezzel az állapotoddal mi változott a család életében?

2020. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim válasza:
Neked is ennyire hosszan folyamatosan? Mitől lett a vérszegénység, csak úgy? Vassal megoldódott? Vagy mi kell ilyenkor?
2020. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok szóval vesztek vért minden hónapban plusz vegetarianus vagyok így a vasbevitelem majdnem 0. Már többször előfordult. Írt fel az orvos vasat. Már egy éve ez van de sokat javultak az értékeim és a tünetek is enyhültek. Az elején egy pár soros lépcsőzés után azt hittem elajulok. Aluljáróból alig tudtam felmenni az emelkedőn. Mindig álmos voltam meg erősen dobogott a szívem és szédültem is sokat meg fájt a fejem. Különösen ha megjött.
2020. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim válasza:
Szóval a régóta tartó fejfájás miatz mentél dokihoz, és így derült ki? Mennyi idő alatt javult a fejfájás? De neked szorongás akkor nincsen, igaz?
2020. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

Nem emiatt mentem. Véletlenül derült ki. Szorongás is van, de nem emiatt előtte is volt, de én tudom az okokat csak megoldani nem.

A fejfájás volt az a tünet ami leghamarabb elmúlt. Talán 1-2 hónap. Az állóképességem lassabban javult.

2020. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim válasza:
Kedves Kérdéző! Hogy vagy azóta, segített valami? A fejed?
2020. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 A kérdező kommentje:
Kószi a kérdést. Minden nap fáj a fejem. Ma voltam Mri-n magán úton, mert a neurológusom egy hülye. Megvárom az eredményt, aztán majd kiderül. Amúgy nem csak fáj, hanem nyilal, kóvályog, nyom, mintha alkoholizálnék. Utálom ezt az érzést, ezért sem iszom soha alkoholt, erre tessék… .Most Divascant szedek, nem tudom fog e használni, vagy már pont attól vagyok fosul???
2020. aug. 15. 16:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!