Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszió, pánikzavar,...

Depresszió, pánikzavar, generalizált szorongás tünetei?

Figyelt kérdés

Akinek bármelyik van vagy volt, leírná, hogy milyen tünetei voltak pontosan? De tényleg pontosan....

Például volt-e furcsa látászavar, mintha álmodna az ember, és kótyagos, szédelgős fej, bizonytalan járás, remegés,ólmos fáradtság egész nap. Tudom, hogy mindenféle fura tünetek jelentkezhetnek, olvastam ezer cikket erről, de szeretnék hús-vér emberektől hallani történetet, hogy pontosan mit is éreztek, hogy sikerült leküzdeni. Engem generalizált szorongással diagnosztizáltak, de szerintem depresszióm és pánikzavarom is van az ezer elolvasott cikk szerint. Plusz mindenféle fura tünetem amit nem tudok elfogadni, félek, hogy szervi ok van mögötte, mert a szorongásoldókkal is csődöt mondok, rám nem hatnak....

Szóval szeretném biztosan tudni, hogy amiket érzek azok csak az agyamban léteznek, és nem valami szervi oka van, mert az orvosok nem igazán akarnak kivizsgálni. Az államiban egyből pszihés betegnek diagnosztizálnak, a magán dokikra meg rámegy a gatyám is.... Pedig soha nem volt rám jellemző ez fos hangulat, csak most 50 évesen..hirtelen…



2020. júl. 17. 17:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
Hát régóta fejfájós vagyok, de egy éve eldurvult. És volt, hogy már semmi nem vette ki a fájdalmat, na akkor jött a pánik, mert pont egy olyan időszakban volt amikor sok agyhártyagyulladásos hír keringett. Na ettől úgy megijedtem, hogy azóta se múlt el a pánikolás. A gyógyszerek nem igazán használnak, de mindig próbálkozom. Az a baj, hogy már a legkisebb fájdalomtól is beijedek.
2020. aug. 4. 08:21
 52/75 anonim válasza:
És állandósult is, amióta pánikolsz rajta? Más is faj
2020. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
Agykontroll? Neten meg lehez venni a két könyvet olcsón. Fejfájásra nagyon jó
2020. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim válasza:
Na az előbb, hamarabb elküldtem. Szóval más fájdalmakat is generálsz már magadnak, vagy tüneteket?
2020. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim válasza:
Kedves Kérdező! A folyamatos fejfájást mivel indokolták, miért nem múlik el?
2020. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:

Nyaki gerinc, szorongás, mozgáshiány, étkezés....blablabla

Nem tudom melyik az igaz, lehet, hogy már mindegyik.

Más fájdalmam nincs amúgy, csak a szédülés, fáradtság, levertség.

2020. aug. 4. 16:53
 57/75 anonim válasza:
Akkor mi alapján vannak az újabb betegségtünetek, amiket írtál, hogy minden nap valami új?
2020. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
Nem, semmi új. Ezek a szokásos tüneteim, csak van, hogy betelik a pohár, és nem bírom már elviselni, meg beijedek, hogy valami nagy baj van, ilyenkor jön az idegösszeroppanás.(attól persze még jön pár dolog: szapora szívverés, izzadás, remegés, zsibbadás) Szóval előbb a tünetek, utána a para. Csak a dokim szerint van fordítva, hogy a szorongástól vannak tüneteim. Szerintem nem így kezdődik, de aztán persze, hogy már bekerülök egy ördögi körbe. Tavaly ugyanez volt, ott is a fejfájással indult, aztán kb 1 hónap fájdalom után szépen beijedtem… ..
2020. aug. 4. 17:23
 59/75 A kérdező kommentje:
Szóval remélem érthető, nehéz megfogalmazni. Egy szóval SZ.R
2020. aug. 4. 17:25
 60/75 anonim válasza:

Érthető igen, és tavaly mitől múlt el? Mennyi idő után? Esetleg azt végigvenni, hogy mit csináltál akkor.

Mindig ugyanott fáj?

2020. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!