Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
 151/209 anonim ***** válasza:
100%

Ibpref: Megvettem és az előbb próbáltam ki.

A fertőtlenítő nagyon jó:) én is csak egy kis enyhe csípést éreztem,de jól letisztította:) Amúgy én is vattával törölgettem.A Neogranormonnal pedig bekentem utána a varratnál meg a sebnél ami nálam abból áll hogy van két kis piros pont mert nekem teljesen eltávolították a féket és ahol rögzült ott maradt seb és ami a fitymámhoz rögzült a fék az ami még kicsit érzékeny de csak érintésre.


Amúgy nézegettem az utolsó varratom még mielőtt bekentem volna ha ujjammal birizgálom le-fel jobbra-balra kicsit mozog mármint a varrat csonk mert kb már csak azt látom mintha csak az lenne.Szóval lehet hogy estefele megnézem hogy kitudom-e húzni csipesszel vagy sem még.


Neked meg gratulálok hogy sikerült hamarabb végezned mint nekem:) Így bele gondol az ember mi lett volna ha...:) Csak az baj hogy a ha-val kezdődő mondatoknak nincs értelmük.:)

2011. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/209 anonim ***** válasza:
100%

Na Sziasztok Ibpref,Kérdező és a többiek!

Na kieset az utolsó varratom ill. kihúztam simán két ujjammal:)Minden ellenállás nélkül:)

Kellett hozzá azért ez a kenőcs is szerintem,mert azért puhított rajta:)

Szóval most már én is megvárom kicsit megerősödjenek a szövetek meg stb és jó lesz:)


Kérdező te most hogy állsz,mik a tapasztalataid?:)

Ibpref: te is hogy állsz pillanatnyilag?:)

2011. szept. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/209 lbpref ***** válasza:
90%
Én most a teljes regenerálódásra várok, mert bár már teljesen begyógyult a seb, de azért még láthatóan friss és egy nagyon enyhe érzékenység van még, ha úgy érek hozzá. Még legalább 2 hétig nem akarom gyötörni :), mert még látszik is rajta, hogy fog még változni. Neogranormont továbbra is használom, mert a szövetet regenerálódást is segíti, aztán majd lesz, ami lesz... :) Amúgy ahogy néztem, ahol most a széthúzott fék csatlakozik a makkom alatt a péniszem tövéhez, ott még lehetne vágni simán, és még jobb lenne, még jobban hátracsúszna a fityma. Lehet, hogy mégis lesz "lézeres" műtét ebből... De nem hiszem, hogy idén. Most használni akarom egy ideig. :)
2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/209 lbpref ***** válasza:
90%
Mármint a makkom tövéhez csatlakozik a maradék fék... :D
2011. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/209 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, én is várom hogy regenerálódjon még.Kenem én is a Neogranormon-al 2. napja.

Amúgy meg lehet mikor teljesen jó lesz már akkor,ha még nem is megy hátra annyit mint amennyit gondolnál/szeretnél,lehet hogy attól még a szex az jó lesz és nem fog semmi baj lenni értem ez úgy hogy nem fog feszülni meg ilyesmi.De ez majd úgyis akkor fog kiderülni,de szerintem nem lesz probléma:)

2011. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/209 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Örömmel olvasom, hogy minden rendben nálatok:) Akkor nálatok már nincs sok hátra, hogy más funkcióját is betölthesse.:D

Nekem is szépen gyógyul. Pénteken műtöttek, tehát ez az ötödik napom. Az a fehér cucc már lejött róla, a vér is szépen kezd felszívódni, szóval jól haladok. Nem fáj, nem szúr és egyáltalán semmilyen kellemetlen érzésem nincs. Minden nap kamillázom és kenem Betadine-el. A fitymám viszont még mindig megvan egy kicsit dagadva ott, ahol égették. Szerintem, ha így haladok teljesíteni fogom a 2hetet:)) Ti megvagytok elégedve az eredménnyel?

2011. szept. 14. 10:33
 157/209 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező!


Áruld máá el, ki műtött!? Ne légy má ennyire hálátlan, és szemétláda se! Mindenki segít neked itt, te meg erre így viselkesz! Azért máá álljon meg a menet! :-O


EE

2011. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/209 lbpref ***** válasza:
90%
Hát azt azért nem mondanám, hogy minden rendben :), mert a végeredmény nem nevezhető szépnek - legalábbis egyelőre. Bár mereven azért simulnak a "ráncok", de lankadtan még elég göröngyös a vágás. Ill. hátrahúzva azért még tud érzékeny lenni, húzódni, enyhe égő érzést produkálni. Amíg friss a szövet, valószínűleg így is marad. Várok...
2011. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/209 anonim ***** válasza:
100%

"hátrahúzva azért még tud érzékeny lenni, húzódni, enyhe égő érzést produkálni."


Kb majdnem dettó ugyanez nekem is még jelenleg.Szóval én is várok. Remélhetőleg 1 vagy maximum 2 hét múlva már minden rendben és jó lesz.:)

2011. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/209 A kérdező kommentje:

Bízzunk benne, hogy a végeredmény teljesen jó lesz:)

Ti hogyan bírjátok/bírtátok szex,maszturbálás nélkül?:D

Nekem is szépen gyógyul.

2011. szept. 17. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!