Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
 171/209 anonim válasza:
76%

Sziasztok!


Nekem is rövid a fitymafékem és csak most jöttem rá eddig nem nagyon foglalkoztam vele.here visszér tágulatom is van és nekem EE/33 sokat segített emailben és nagyon rendes tőle hogy mindenkinek ott segít ahol csak tud! nem szép dolog hogy már válaszra sem méltatod pedig ő segíteni próbált neked.EE/33-nak: bocs hogy nem írtam de még nem mentem vissza az orvoshoz.most egy kínai gyógygombát szedek a here visszér tágulatomra ettől a spermium számaim remélem jobbak lesznek de az is lehetséges hogy vissza húzódik az ér. műtét elkerülése végett rendeltem meg ezt a gyógygombát majd kiderül mi lesz. bár biztos nem tudod ki vagyok email címem alapján sem már szerintem mivel nem most emaileztünk és gondolom több emberrel tartod a kapcsolatot de majd írni fogok ha vissza megyek a dokihoz. Kérdező: a doktornő nevére én is kíváncsi lennék mivel elmennék hozzá és mint EE/33 is mondta a jó orvosokat meg kell becsülni. engem még csak egy orvos látott abban a kórházban ahová kaptam a beutalót. nem tudja valaki hogy budapesti lakosként kérhetek beutalót urológiára egy Pest környéki kórházba vagy Budapesten belül egy másik kórházba? légy szíves írd ki a doktornő nevét kérdező.

2011. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/209 lbpref ***** válasza:

Na, mindenkinek jól működik a fitymája? :)

Nekem már szinte teljesen gyógyult, de az az ominózus maradvány, ami még a makk alatt rögzül, még mindig érzékeny. Már kevésbé, mint korábban, így reménykedek, hogy 2-3 héten belül teljesen elmúlik, de ami fura, hogy kis zaklatás után (nyújtás, húzás) mintha kitágulna :), és utána már nem annyira, vagy egyáltalán nem érzem... Remélem, jó lesz. :) Ami már most lejött, hogy sokkal inkább érzékeny lett a makk alsó része, és élvezetesebb bármilyen szexuális tevékenység. :)

2011. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/209 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem minden úgy történt, ahogy megmondták. 2héttel a műtét után teljesen meg is gyógyult és alig látszik a nyoma.:)

Viszont van egy kis gond. Így kiderült az is, hogy enyhe szűkületem is van:( Mert mereven simán letudom húzni a makkról, meg vissza is... de amikor lehúzom a makkról, akkor ott marad alatta és tovább nem tudom húzni, csak egy kicsit. Viszont az az érdekes, hogy amikor megakad a makk alatt, akkor nem feszít és ugyebár vissza is tudom húzni... Ebből gondolom, hogy csak enyhe szűkületem van.

Olvastam már több kérdést is és láttam, hogy EE kollégának van egy jó kis tágító módszere, ami idővel segíthet. De neki szerintem már hiába írnék, úgyse segítene:S Mondjuk én voltam a hülye, hogy nem árultam el neki a doktornő nevét...

2011. szept. 25. 18:33
 174/209 A kérdező kommentje:

Te mereven is teljesen hátratudod húzni a fitymádat?

Amúgy nem is aggasztana ez a kis szűkület, de ha már a fékemet megműttettem, csak b@ssza a csőrömet, hogy nem tökéletes a szerszám. Mondjuk most nincs kivel, de szerintem a szexben nem lenne zavaró ez a kis szűkület. Mert mondom, egyáltalán nem feszít. Neked mi a véleményed?

2011. szept. 25. 19:23
 175/209 lbpref ***** válasza:

Na most a szűkület az, ha körben szoros, olyankor hátra is nehezen megy, vissza meg még nehezebben.

Nem arról van szó inkább, hogy mivel a féked eleve fent volt rögzülve a makk felső részén, így most bár eltávolították, de eleve rövid volt az egész rész a fitymáig, és most neked is eléggé a makk alatt rögzül a maradvány, ill. a fityma belső része közel a makk alatt van hozzánőve a hímvessződhöz? Mármint hogy lehúzás után azért nem megy tovább, mert hátul nem tud lejjebb menni a hozzánövés miatt?


Az utolsó kérdésed ha nekem szólt, igen, mereven is hátramegy, de korábban már a makk alá is csak úgy tudtam húzni, hogy a makkomat már hegyénél fogva húzta lefelé. Most felszabadult teljesen a makkom, és a hátulja is, így ez már elég, nem feszül a makk, nem húzza semmi. Ha nagyon közel, a makk alatt fogom a fitymát, akkor nem nagyon tudom én se lejjebb húzni, de ha középen, vagy még lentebb, akkor egész szépen ki tudom elöl simítani a fitymát a szerszámon, és hátul is enged valamennyit, de ott azért meg tud még feszülni, viszont ahogy az előbb is írtam, mintha nyúlna, tágulna, ha piszkálom :D, pár mp. alatt.

2011. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/209 A kérdező kommentje:
Tehát akkor, megpróbálom leírni. Amikor erekcióm van, akkor nem csúszik magától hátra. Kézzel lehúzom a makkról, ilyenkor szépen lejön róla. Vissza is visszatudom húzni, szóval ezzel nincs gond. Ezért is csodálkozok, mert a relatív szűkületre azt írják, hogy megakad a makk alatt és nem lehet vagy csak nagyon nehezen lehet visszahúzni. Hát, nem tudom, hogy mi számít közelinek, nekem a makk alatt úgy 2-3mm-el van hozzánőve(ernyedt állapotban nézve). Ami még az érdekes, hogy amikor először húzom hátra a fitymát, akkor hozzá van tapadva a makkhoz, de utána már szépen lecsusszan róla és vissza. Visszatérve a merev állapothoz, a makk alatt megakad és nem tudom tovább húzni. Alul ugye nem enged semennyit tovább, de felül attól még ki kéne tudnom simítani. Ha elkezdem tovább húzni, akkor érzem, hogy feszül. Szóval ez enyhe szűkület lesz szerintem. Csak azt nem tudom, hogy ez idővel fog-e tágulni, vagy lehet-e tágítani. Tudom, hogy egy bemetszés gyorsan megoldaná. De most nincs rá lehetőségem, sem kedvem, hogy ismét elmenjek megműttetni a szerszámot. Meg, ha másképp is meglehetne oldani, akkor most inkább azt választanám.
2011. szept. 25. 21:34
 177/209 lbpref ***** válasza:
Szerintem meg ez ugyanaz, mint nálam. Valószínűleg van neked is bőven fitymád, és ahol hozzánőtt a makkod aljához, az még eléggé "felül" van, így nem tud rendesen kisimulni elöl, mert az a rész visszatartja. A szűkület az más. Ha bevágják, az ezt nem igazán oldja meg, sőt, a seb miatt sokszor még rosszabb lesz, mint volt és esztétikailag se szép. Ha tényleg neked is "hosszú" a fitymád, akkor ezen az segítene, ha konkrétan valamennyit levágnának belőle. De én azt nem akarom és nem is zavar, hogy ilyen. :)
2011. szept. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/209 A kérdező kommentje:

Az tény, hogy elég hosszú:D Szerintem nekem annyi fitymám van, ami egy több, mint 20-as szerszámra lenne ideális:D

De ez akkor se normális így. Lehúzom a makkról, megakad alatta és tovább nem tudom húzni... Alap esetben kéne annyit engednie, hogy mereven is simán teljesen hátratudjam húzni. Oké, amikor lehúzom a makk alá, nem érzem azt, hogy hú, de feszít... meg, mint mondtam, vissza is tudom rá húzni. Csak hát látványban nem túl szép, hogy csak a makk látszik és közvetlen utána ott a fityma. Olyan, mintha kabát lenne rajta és csak a feje(makk) lógna ki:D És csak azon a részen ilyen "feszes", ahol a fékműtét is volt. Nem tudom, hogy akkor mi van:( Szerintem akkor is szűk egy kicsit, hiszen látni is, hogy nem olyan laza azon a részen a fityma, mint hátrébb, hanem feszesebb. De gondolom ez természetes, hiszen hátrébb nincs "kifordítva" a fityma és nem kell annyit tágulnia... És annyit még hozzátennék, hogy maszturbálásnál nem is húzom le a makkról, mert úgy kényelmetlen. Kérdezek egy párat, ha nem gond:)

Mi a véleményed erről, amit leírtam? Még mindig azt mondod, hogy neked is ilyen?:)

Neked erekció közben magától hátracsúszik vagy kézzel húzod hátra? Orálnál nem zavaró, hogy ilyen?:D

Így, hogy a féked rendben van, mindig hátrahúzod akció előtt és úgy használod? Köszi a segítséget és bocsi az 1-2 túl személyes kérdésemért, csak aggaszt most ez a dolog és a végére szeretnék járni.

2011. szept. 26. 11:22
 179/209 A kérdező kommentje:

Kicsit utánaolvastam a bemetszésnek. Én azt hittem, hogy bemetszik és összevarrják, tehát ugyanolyan lesz a fityma, mint volt, csak esetleg látható lesz a műtét nyoma. Erre azt olvasom, hogy idézem:

"A fityma bemetszése: az elõbõr továbbra is fedi a makkot, de mivel lebernyegszerûen szétnyílik, esztétikai hatása nem mindig megfelelő. " Magyarul lesz egy bevágás a fitymán... A bemetszés tényleg ilyen?:S Akkor ezt tényleg szeretném elkerülni...

2011. szept. 26. 12:26
 180/209 lbpref ***** válasza:

Én is így ismerem a bemetszést.

Na most ha körben szoros a makk alá húzva, akkor az lehet tényleg enyhe szűkület, de ha csak arról van szó, hogy hátul nem engedi tovább a hímvesszőhöz rögzülés miatt, akkor nem szűk az, csak még így sem elég hosszú a fék helye a fitymád hosszához képest. Nekem ez utóbbi tűnik valószínűnek, ill. nekem ez a "gond", hogy hátul még mindig túl "hamar" rögzül a fityma a hímvesszőhöz, így nem tudom fent fogva "lerántani" túl mélyre a bőrt. Ha középen fogom, ott azért jobb a helyzet, akkor valahogy van helye a bőrnek nyúlni, bár mereven túl sokkal a makk alá nekem se megy, mert hátul megdagad az egész és minden nagyobb helyen terül el, így tágulni, nyúlni sem tud annyit. Összességében viszont nekem a maszturbálás és a szex is élvezetesebb, maszturbálásnál akár teljesen hátrahúzom (bár itt még óvatosnak kell lennem, meg ne feszüljön, de olyan nagyon azért nem kell :D), akár csak félig, sőt, teljesen hátrahúzva új érzéseket is felfedeztem. Magától nekem sem megy hátra mereven, mert annyi fitymám van, kézzel kell segíteni, de most már hátul is marad, korábban nem nagyon akart, a fék visszahúzta.

Orálnál sem zavaró, mert pont hátra megy annyira, hogy a makk teljesen hozzáférhető. Ami picit még zavaró, hogy a varratok közti új szövet úgy tűnik, heges picit, sűrűbb, keményebb szövet van ott, és ezt orális szexnél jobban érzem, érzékenyebb, de nem szexuális értelemben, tehát nem izgatóbb, hanem konkrétabban érzem, hogy ott van valami.


Nem gáz, hogy ilyeneket kérdezel, elvégre sorstársak vagyunk :), és rajtunk kívül más nem nagyon jár már ide.

2011. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!