Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
 191/209 lbpref ***** válasza:
92%
Bár ezt a HSZ-emet is töröltetni (esetleg törölni, ha te magad is mod ranggal bírsz) fogod, de úgy megkérdezném: szerinted mégis milyen hozzáállás az, hogy más véleményét eltünte(tte)ted, hogy csak a sajátod látsszon és úgy tűnjön, hogy mindenki neked ad igazat? Csak a korrektség jegyében kérdem, mert nagyon úgy tűnik, hogy ezt a szót nem ismered. A másik kérdésem, hogy vajon miért alakul át minden fitymával kapcsolatos topic a sajátodévá, és szól innentől rólad?
2011. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/209 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "lbpref"


Nekem nem célom, hogy minden fitymával kapcsolatos topik rólam szóljon, ahogyan nem is minden fitymával kapcsolatos topik szól rólam, ráadásul nem is mindegyikhez szólok hozzá. Ezen állításod tehát nem állja meg a helyét.

Ezen felül éppen annak érdekében törlődnek a velem kapcs. rólam szóló OFF- hszsaid, hogy a topik ne rólam szóljon, hanem a témáról, amiért nyitották.


A moderálással kapcsolatban pedig ha szívfájdalmad van, hogy miért csak a tieidet törlik, és az enyémeimet látszólag miért nem, akkor nyugodtan lépj rá a "Behajtani Tilos"-gombra a hszsom alatt a kezecskéktől jobbra, és a moderátorok elbírálása után, ha az olyan, hogy annak törlése indokolt, akkor törölni fogják.


Nem tartom magam felsőbbrendűnek nálad vagy a kérdezőnél, azonban a korrektség jegyében én is szerettem volna, ha a kérdező nem a miértekkel kezd foglalkozni, hanem 1xűen csak válaszol. De mivel ügyet sem vetett a kérésemre (amit el is ismert...), én pedig úgy érzem próbáltam segíteni hasznos hszsokkal, akkor is ha azokat ő nem vagy nem azonnal/közvetlenül használta fel, ezért én ezt nem éreztem korrektnek, ennek adtam hangot. Azzal viszont nem kalkuláltam, hogy a Sors a kezemre játszik az ő esetében, tehát azt "sem áll módomban" sajnos moderálni. Semmi baj nem lett volna, ha a kérdező nem úgy viselkedett volna velem, ahogyan én most vele(tek), az uis nem tűnt fel glom egyikőtöknek sem, hogy "amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten". Engem megbántott, és úgy éreztem én itt kiadom magamból önzetlenül a segítséget, ő meg arra nem méltat, hogy egy 1xű kérésemnek eleget tesz. Hát akkor ilyenkor szokás ezt mondani, hogy "akkor kapj'a be!".


Szóval légy szíves, mielőtt nekem kezdesz papolni a korrektségről, egy kicsit jobban nézz körmére a történetnek és csak utána okíts engem, mert nem vagyok tökéletes, csak mindössze megbántva érzem magam a kérdező által, ezért történik minden úgy, ahogyan az most történik. Te meg nem vagy képben a történetben, mert csak részeket emelsz ki, az egészet nem látod át, ahogyan azt magad is bevallottad.


Tehát én kezdtem volna? Sztem nem én provokáltam ki ezt a helyzetet, hogy ilyenné formálódtam általatok ebben a topikban, ez csak ennek az egy dolognak az elmérgesedése.



Én inkább annak vagyok a híve, hogy a problémákat normális stílusban, disztingváltan, négyszemközt, privát közegben beszéljük meg, azonban általatok ez itt elkerül7etlen. Ezért is forszíroztam azt, hogy inkább a tapasztalataitokat cseréljétek továbbra is, jelezve azt, hogy nem kívánok innentől részt venni a topik alakításában, erre te még jobban vissza akarsz rántani, mások döntésének figyelembevételéről, tiszteletben tartásáról így neked sincs túl sok fogalmad, Tesó! /:-T


Üdv: EE

2011. szept. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/209 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap nem tudtam írni(mielőtt még félre értenétek). Látom eléggé eldurvult ez a vita. Felnőtt emberek vagyunk, felesleges vitatkozni ilyen "jelentéktelen" dolgokról. Főleg, hogy így ennek soha nem lesz vége. Szerintem zárjuk le most itt és beszéljük meg értelmesen. Mi lenne, ha tisztalappal indulnánk? És elfelejtenénk az előzményeket? EE, ha rábólintasz akkor írok egy privátot a doktornő nevével és szeretném, ha segítenél a problémámmal kapcsolatban.

2011. szept. 30. 10:36
 194/209 anonim ***** válasza:
100%

Na, vmi ilyesféle kompromisszumra vártam, így részemről rendben.

Itt tenném hozzá, kérdező, h. a megfelelő kommunikáció miatt MSN-re szükség lesz, ha segítséget kérsz. A >>priviben tehát ezt az elér7őségedet is küldd el!


Üdv: EE

2011. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/209 A kérdező kommentje:
EE, írtam privátot.
2011. szept. 30. 16:18
 196/209 lbpref ***** válasza:
92%

Részemről nem vita volt, feltettem néhány kérdést és leírtam a tapasztalataim. :) Az erre kapott reakció meg tipikus, de ebbe ne menjünk bele, mert köze van a munkámhoz, ami itt totál OFF.


Kérdező: felavattad már a műtéti területet? :D Akár egyedül, akár valakivel, de mégis az utóbbi az igazi. :) Nekem nagy szerencsém volt, mert a párom türelmesen megvárt, de azért szerintem picit elsiettük pár hete, mert utána nem volt túl kellemes érzés. Azóta persze egyre jobb. :) Ez érdekelne, hogy ha már használod a doktornő javaslatán túli dolgokra is, akkor mennyire érzed még, hogy ott műtve volt?

2011. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/209 A kérdező kommentje:

Szia!


Persze, hogy felavattam már:D(mondjuk még csak egyedül) Múlthét Pénteken volt 2hete a műtétem és még aznap felavattam:D Úgyhogy betartottam az utasítást, 2hétig nem volt "akció":)Egyáltalán nem érzem, hogy műtve volt. Teljesen rendben van minden, kivéve azt a kis szűkületet... Sőt esztétikailag is tökéletes lett:) Ugyanolyan, mint előtte, csak fék nélkül:D Hát tényleg nem irigyellek, hogy neked szikével csinálták. De minden jó, ha a vége jó:) Nálad minden rendben? Megvagy már elégedve az eredménnyel?:)

2011. szept. 30. 21:49
 198/209 lbpref ***** válasza:
90%
Kicsit rég tetted fel a kérdést, de jobb későn, mint soha. Mivel a feszülés azon a részen, ahol a vágás véget ért, egyre kevésbé jelentkezik, úgy tűnik, szépen el is fog múlni teljesen. Már nem érzem, ha hirtelen hátrarántom mosás közben a bőrt, korábban azért ha óvatlan voltam, még hallatott magáról a sokat emlegetett terület. A végeredménnyel összességében elégedett vagyok, a korábbi állapotnál lényegesen jobb. Bár nem tökéletes, de közel van ahhoz. Használható, élvezetesebb, szóval most már nem panaszkodom.
2011. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/209 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Én is leírnám tapasztalataimat és segítséget is kérnék.


14 éves vagyok, rövid fitymafékkel műtöttek Nagykanizsán.


Nekem az egész tavaly kezdődött, odáig azt hittem minden normális, aztán több barátomnak más volt a szerszáma merev állapotban le tudták húzni a fitymájukat, én nem.(ugye a mai fiatalok mindent megosztanak egymással:D)

Azt hittem hogy ez el fog múlni, de utána jártam így interneten és hát kiderült h ez rövid. Szüleimmel meg is osztottam(ez még nyári szünetben volt) el is mentünk ide a környékre megnézni mi a helyzet. Hát az orvos tapintatlan volt, nem így kellene viselkedni egy beteggel, pláne egy szaros kis gyerekkel aki meg van szeppenve. Szóval nagyon ellenszenves volt, fiatal is. Ő azt mondta maszekban megcsinálja szikével de ezért is elkért volna szép summát. Én azt mondtam ilyen ember kezébe nem adom a micsodám, az ember inkább egy szimpatikus orvosra bízza magát.

Így elmentünk Nagykanizsára , ott egy elég idős orvos vizsgált de nagyon kedves volt,minden rendben lett volna, csak ez a nyári szünet végén volt. Új suli - új emberek, így nem akartam hiányozni, mondta az orvos majd őszi szünetben megcsináljuk. Hát igen őszi szünet végén sikerült csak időpontot kapni(ünnepek miatt). A műtét simán zajlott csak sokat kellett várni.csak nem volt semmi szíj hát nem a fájdalomtól, hanem a félelemtől eléggé rángatóztam(nem úgy hogy befolyásolja a műtétet).

Próbáltak az orvosok kedvesek lenni, a figyelmemet el akarták terelni az egyik még vmi viccet is mondott. Viszont a szuri nem volt kellemes, eddig az egyik legszörnyűbb élményként könyvelem el. Ugye szikével csinálták meg vannak benne varratok.

Aznap haza is mentem akkor hagytam úgy ahogy volt. Vérzett még másnap reggel is arra ébredtem h véres volt a gatyám. 2. nap este lehúztam szépen óvatosan és kamillában áztattam. Majd utána Betadinban áztattam( ez nem kenőcs volt hanem higítani kellet és lefertőtleníteni.

nagyon kétségbe voltam esve a látványtól, attól hogy enm fog begyógyulni meg hogy vissza kell menni.

1 hétig ment is a kamillázás meg a betadin minden nap.(Kóteros vaygok szóval mondtam hogy az ápolgatás miatt inkább szeretnék otthon maradni) mikor túlestem az első héten már minden rendebn volt. Akkor se voltam suliba csak 2 nap szóval így még tudtam kamillázni és fertőleníteni.

2 hét után meg volt az első maszturbáció nagyon óvatosan(sajna nem bírtam tovább). A bőrt nem húztam le merev állapotban máig még szeretnék vele várni.Akkor a 2. hét tuán vissza kóterba. Azt mondta az orvos hogy két hétig semmi tusfurdő így addig csak fertőlenítő és kamillával mostam. Teát kóterban szépem minden nap mostam.

Most vagyok 3 hetes éppen ma. A varratok még máig nem estek ki. Ez gond lehet? Mennyi idő alatt kéne felszívódniuk? Neogromonn vagy mi aza kenőcs azt nem használtam azt talán segít a meggyorsítani a folyamatot?

Hallottam olyat is hogy valakinek rossz varratokat raktak be aztán nem volt kellemes kiszedni.Na mind1 a seb azért szépen gyógyul nem érzek feszülést eddig, mármitn csak lankadt állapotban húztam teljesen hátra a makkomat sem húzza lefele a fék. Viszont tisztításkor ha hozzérek még érzékeny picit, érzékenyebb mint műtét előtt.

most megyek vissza kóterba sajnos a kamillát nem tudom használni( úgyhallottam az gátolja a hegesedést) akkor érdemes lenne azzal a neogromann vagy miféle kenőccsel kenegetni? Ugye mások előtt ez elég ciki.

Ja és még annyit szeretnék, hogy most van egy barátnőm ő már idősebb és nem szűz, meddig kéne hagynom aszexet,még két hónapos nem leszek?Most leszek 15 a napokban és ha talán megkérdezi hogy lesz valami nem tudom hogy utasítsam vissza.

Bocsánat a hosszú kommentért és a válaszokat előre is köszi!

2011. nov. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/209 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 3 hét és 3 nap után esett ki az utolsó varratom ill. kihúztam, mert elengedte a varrat már magát.

Neogranormon kenőcs segített igen, mert megpuhítja a makkot.Szóval nálam 3 hét után egy varratom volt és az követő 3 napba kentem és már annyira meglazult a varratom hogy csak ki kellet húznom ami már fentebb említettem.

Persze csak a varrat és seb környékét kell csak bekenni vele.


Nekem is érzékenyebb volt,sőt néha most is picit.De ez szexbe nem akadályozz. Max jobban fogod élvezni:)

Hát szexet várjál ő augusztus 22-én műtöttek és én október közepe-vége fele szexeltem először,de mondjuk azért nem előbb, mert nem volt barátnőm akkor.Amúgy kb szeptember 14-15-e fele esett ki az útsó varratom.

De szerintem miután kiestek varratok vársz egy 1-vagy két hetet aztán utána lehet simán probléma mentesen szexelni.

2011. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!