Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
 181/209 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem már csak annyi problémám van, hogy ahonnan a fitymámról eltávolították a féket az rész még érintésre érzékeny de már egyre kevésbé.Mármint remélem érthető voltam:)Szóval úgy értem ami fitymámhoz csatlakozott annak "sebnek" vagy minek nevezzem érzékeny.


Amúgy nekem is van fitymatúltengésem szóval:D Nekem se jön hátra magától csak ha kézzel húzom le.

Amúgy én nekem más problémám nincs szóval nem tapasztalok olyat mint nálad kérdező.Bár azért hátrahúzásnál kicsit az makk alsó része ahol amúgy is feszült régen fék miatt most szépen hátra tudom húzni csak ahogy így kifordul a fityma szóval a belső része lesz kívül amikor már majdnem teljesen hátrahúztam egy kicsit zavaró meg olyankor egy picikét nehéz hátrább húzni miután kifordult.

2011. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/209 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem szép látvány az a bemetszés mi?:S

Nézd én nem akarom magam áltatni, nagyon úgy néz ki, hogy van egy enyhe szűkületem. Csak gondolom ez tényleg enyhe lehet, mivel erekció közben le és vissza tudom húzni a fitymát a makkról. És miután lehúztam, nem feszít, de valóban szorosabb, mint hátrébb. És addig a részig, ameddig a fék műtétem volt, piros is körbe. Szóval lehet, hogy a fékműtétnek is van egy kis köze hozzá és időbe telik, míg "megnyugszik" a fitymám. Szóval nem fogok most azonnal orvoshoz rohanni, hátha tágul majd egy kicsit és jobb lesz idővel. De, mint írtam, nem áltatom magam, mert nagy valószínűséggel majd egyszer még kell egy látogatást tennem az urológián:( Megmondom őszintén bánt a dolog, mert abban a hitben voltam, hogy a fékműtéten túl vagyok és innen minden szuper. Tévedtem. Köszi, hogy segítesz:)

2011. szept. 26. 21:48
 183/209 A kérdező kommentje:
Annyival még kiegészíteném, hogy ahogy lehúzom a fitymát a makkról, alul kapásból feszes lesz. Tehát alul semennyire se tudom továbbhúzni. És mivel alul nem engedi és nekem nagy valószínűséggel van egy kis szűkületem, így felül se engedi, hogy továbbhúzzam. Ezáltal megakad a makk alatt az egész...
2011. szept. 26. 21:51
 184/209 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell mindent elhinni.

A bemetszés nem olyan vészes, és nem is olyan esztétikátlan, mint ahogy leírják. Elég tapasztalatot osztottak meg róla velem azok, akik rámírtak >>priviben, és csak nagyon kevésnél szűkült vissza, ahogy RKM-eseknél is...


Természetesen nem muszáj nekem hinni, csupán mondom, ami tapasztalatokat megosztottak velem, azok, akik átestek rajta. A sok szakszöveget pedig akkor olvasgassátok, ha le akarjátok magatokat beszélni a bemetszésről, főleg úgy, hogy nem mindenki érti azt, ami le is van írva köztetek.


EE

2011. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/209 A kérdező kommentje:
Neked biztos nagy tapasztalatod van az urológia területén, ahogy olvasom. Én csak egy páciens vagyok. Nem mélyültem el a dolgokban. Próbáltam a bemetszésről olvasgatni, de mindenhol csak ezt a szöveget találtam. És akárhogy is nézzük ez a szöveg nem túl bizalomgerjesztő. De, ha te azt írod, hogy nem vészes és nem annyira esztétikátlan, elhiszem. Csak szeretnék én is képeket látni a bemetszés eredményéről, hogy a saját szememmel győződhessek meg róla. De nem nagyon találok. Sőt leírásokat is kerestem róla, de azokat se találtam. Szinte biztos vagyok benne, hogy van egy enyhe szűkületem és valamit kéne majd vele kezdeni előbb-utóbb.
2011. szept. 27. 20:05
 186/209 anonim ***** válasza:
23%

Én mindenben tudnék neked segíteni, te vixont baxtál eddig a fejemre. Egyetlen nevet nem voltál hajlandó elárulni nekem, pedig tökre normálisan kértem tőled, és eddig is próbáltam hasznosan hozzájárulni a sikeredhez, te meg itt ennek ellenére érdekember módjára viselkedtél velem, aki kinyeri másokból az információt, de amikor más kér tőled vmit célirányosan, attól függ, mit találsz ki, vagy, hogy milyen kedved van arra, hogy válaszolj!? Az embert nem emberként, hanem eszközként kezeled, ráadásul elkezdtél itt nekem kombinálni, sztereotípiákat gyártani, kitalálni arra, hogy mire kell7 vajon az az egyetlen dokinév nekem, megmagyaráztad magadnak azt, amit nem neked kellett volna megmagyaráznod, mert nem neked kell, hanem annak, akinek az infó kell... Így aztán elkezdtél velem itt makacskodni, mint egy csacsi.

Eddig te voltál a "nagyfiú", most meg kicsinyíted magad,... "Én csak egy páciens vagyok", ...mintha azt várnád, megsajnáljalak... és érdekből adjam ki az infót, közben meg ha kérek vmit, meg se hallod, ahogy eddig sem.


Akkor kérdezem én, (úgy érzem az eddigiek alapján teljes joggal...):

-- Akkor én miért segítsek neked? dO.ob

Miért segítsek egy olyasvkinek, aki együtt sem működik azzal a(z) (normális) emberrel, aki segít neki? dO.ob



EE

2011. szept. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/209 A kérdező kommentje:

Nana, azért nem kell itt engem rossz embernek beállítani. Az első hozzászólásaid valamelyikében írtad, hogy az elejétől követed az itt történteket. Ha ez így van, akkor láthattad, hogy tulajdonképpen 3-an beszélgettünk és osztottuk meg egymással a tapasztalatainkat, ki hogy halad stb.(lbpref, a másik srác és én). Aztán megjelentél te és elkezdtél vagyis próbáltál megrémíteni. Oké, elismerem, hogy a jó szándék vezérelt, bizonyára sok rossz tapasztalatról hallottál. Eszközként meg főleg nem használtam senkit. Ugyanis te nem segítettél nekem semmiben, írtál tippeket meg "okos" dolgokat, de ezek nem olyanok voltak, amik a gyógyulást segíthetnék. Az orvos nevét meg azért nem írtam le, mert tényleg nem tudtam, hogy minek kellhet az neked. Mellesleg nem kívántam különbséget tenni az ott dolgozó másik X urológus között és közte. Ugyanis lehet, hogy a többi orvos is ugyanilyen körültekintő és lelkiismeretes. Aztán meg mikor elkezdtél itt hálátlannak meg szemétládának nevezni... enyhén szólva nem tetszett.

"Eddig te voltál a "nagyfiú", most meg kicsinyíted magad,... "Én csak egy páciens vagyok"" Miért nem így van? Én csak egy "beteg" vagyok. Te viszont, ha jól olvastam más kérdéseknél, az egészségügyben dolgozol. Na most akkor nem helytálló, amit írtam? Mellesleg nem várom el, hogy megsajnálj. Ha hajlandó vagy segíteni, elfogadom. Ha nem akarsz, azt is megértem...

2011. szept. 28. 15:17
 188/209 lbpref ***** válasza:
12%

Bammeg, EE, ez a paranoid sértett hiszti kicsit erős... Hajlamos voltál eddig is túlreagálni a dolgokat, de ez a vihar a biliben már szánalmas és abszolút nem önzetlenségre vall, sokkal inkább úgy tűnik, hogy elvárod a hálát azért a "segítségért", amit kérés nélkül ráerőltetsz azokra is, akik nem kérték, esetleg még össze is zavarod őket vele. Sőt, egyre inkább az az érzésem, hogy ez az egész segíteni akarás puszta önigazolás saját magadnak és az elismerésre vágyás, azaz sokkal inkább szól rólad, mint azokról, akiknek "segítesz".

Alaptalan és durva vádakat vágtál a kérdező fejéhez és abszolút nem értem, mire fel... Mégis ki vagy te, hogy így kiossz másokat?

2011. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/209 anonim ***** válasza:
42%

Nos...


Pontosan tudom, hogyan indult ez a topik, nem ismételném önmagam, de a tényeket egy kicsit színezed velem kapcs., ill. pár dolgot most is kihagytál, ami megmagyarázza, miért szabtam meg azt a kritériumot, amit, és amire rá se bagóztál most legutóbb sem. Uis kértem tőled vmit, de nem kaptam meg, ellenben te kaptál tőlem jó sok infót és tapasztalatot, ill. próbáltam felnyitni a csipád, nem-e vmi sunyi dolog van-e készülőben a háttérben, hogy meggyőződhessünk arról!?

Az már más kérdés, hogy ezt milyen módon kiviteleztem!? Tény és való, megijed7tél,... (nem elsősorban ez volt a szándékom) de inkább IDŐBEN győződj meg arról, hogy a helyes vonatra szállsz-e fel!?


Most is épp az imént fejeztem be az MSN-ezést egy sráccal, aki rózsaszín köddel a fejében nem hallgatott rám, hanem elsietve döntését vakon elment, engem levakart magáról, átvágatta a fékjét, azonban ezzel a problémája nem oldódott meg, éppen ellenkezőleg,... rosszabb lett, azt' elkezdett pedálozni, meg esdekelni a bocsánatomért, hogy mekkora bar'om volt. Ráadásul a végeredményről is azt nyilatkozta, hogy "csúnya", ő is a te környékedről írt, és a Heim Pálban csináltatta meg, de nem azon orvosok vmeikével, akit én javasoltam volna neki, ha rámhallgat. Így nem is csoda,.. olyan lett, amilyen, most meg itatja az egereket, pedig korban is hasonlít hozzád, pár évvel fiatalabb mindössze nálad. És felelőtlen, hiperaktív, sietős, kapkodó, és legfőbbképpen meggondolatlan.


Az meg, hogy te nem azt látod önmagadról, amit én,... Már bocs,... én gyakorlok önkritikát, és olyan emberek véleményére adva fogalmazom azt meg ill. változtatok önmagamon, akikből nem a rosszindulat gerjed, hanem a pozitív töltetű, építő hozzáállás, tudás-hozzáértés. Ha ezt te tőlem nem fogadod el,... szíved jogod,... de ne itasd az egereket te is, ha később ebből kifolyólag vki mást is megbántasz...


Magunk nem látjuk önmagunkat viszont, még a tükörben sem. nem elsősorban a szépet és a jót kell tudni elfogadni megtanulni a valóságban élő normális embertársaidtól, hanem azon meglátásokat, amelyek arról szólnak, hogyan kellene finomítanod úgy a személyiségedet, hogy azzal ne csak magadnak, de némiképp másoknak is megfelelj. Persze,... ne csak magadnak, de ne is csak másoknak is. Találd meg az aranyközéputat.



***

Annak, aminek neveztelek, azt magadnak köszön7ed, mert addig szivattál egy nyomorult kérésemre általad nem adott válasz kapcsán, hogy meguntam, és mérgemben itthagytam a topikot, ill. hogy én (is) segíteni próbálok neked, kérem szépen, kérem "még szebben" vagy akárhogy, akár fejre is áll6ok, te vixont ennek ellenére baxol nekem egyetlen normális kielégítő választ adni a kérdésemre. Ezt hívják vki kihasználásának (mint eszközt használni).

Te döntöd el, mire válaszolsz, amikor ez nem így műxik. Én is hozzáraktam a te egészedhez, akkor is, ha ezt te most még szűkebb látókörödből nem veszed észre. Nem muszáj elismerned, én tudom, hogy így van, és sztem mások is lát6ják, ha visszanézik az előzményeket.



"Ugyanis te nem segítettél nekem semmiben, írtál tippeket meg "okos" dolgokat, de ezek nem olyanok voltak, amik a gyógyulást segíthetnék."

_ Honnan veszed, hogy nem? Az általam ajánlott kenőcsök ÉPPEN AZT SEGÍTIK, KÖNYÖRGÖM! <<:-O Az már más kérdés, hogy "lbpref" ezek között inkább a Neogranormont favorizálja, de ettől én még segítettem neked, és a többi sorstársadnak is, akkor is, ha nem az én tanácsomat fogadtad meg. Szóval akkor miről is bexélsz te itt nekem??


"Aztán meg mikor elkezdtél itt hálátlannak meg szemétládának nevezni... enyhén szólva nem tetszett."

_ Tetszett-nem tetszett,... megdolgoztál érte. Te magad is elismerted, amelyet még csak most olvastam el, miután visszalapozva épp az imént rájöttem arra, hogy a közös előzményeink és a mostaniak közti szakaszról eddig még nem tudtam... S:-s (>>Lásd... 18. oldal [09-25 18:33])

"Olvastam már több kérdést is és láttam, hogy EE kollégának van egy jó kis tágító módszere, ami idővel segíthet. De neki szerintem már hiába írnék, úgyse segítene:S Mondjuk én voltam a hülye,..."

...és ha már itt tartunk, aki nem mer, az nem nyer. Ha nem kérdezel, nem is adod meg magadnak az esélyt arra, hogy választ kaphass (...függetlenül az előzményektől.) Én azonban kérdeztem, mégsem kaptam választ, ez meg velem szemben nem fair. Egyetértesz? Te fordított szituációban nem így éreznéd?

Gondold csak bele magadat az én helyzetembe! :-o


Hinni meg nem itt kell, a való életben, hanem a templomban, istenben kell. Én nem "hiszek" dolgokat, hanem meggyőződöm róla. Akkor is meggyőződtem, amikor engem műtöttek alig pár hónapja. Nem is fáztam rá, s nem is bántam meg. Mert amit nem értettem, azt megkérdeztem ill. megismételtettem magyarul.


"-- HA VALAKI VALAMIT NEM ÉRT, AZ NE HIGGYEN DOLGOKAT! KÉRDEZZE MEG!"

/Ez alapdolognak kéne lennie manapság mindenkinél. Nagyon komolyan mdom! :-o /



*****

De úgy látszik a "Sors fintora", hogy azt akarta a Sors, hogy rágyere arra, amit csináltál velem kapcs., (és ezt most nem kárörvendésnek szánom, hanem meglátásnak,) ahogyan az a környékedbéli sorstársad esetében is történt, aki ucsak "levakart" magáról, majd aztán meg inkább pedálozott, hogy ne maradjon egymagában az elcsexett fékjével magára. De te tudod, mit csinálsz.


"Mellesleg nem várom el, hogy megsajnálj. Ha hajlandó vagy segíteni, elfogadom. Ha nem akarsz, azt is megértem..."

_ Nem is sajnállak, de amíg ennyire játszod itt a szememben a nagyfiút, ill. az adósságodat felém nem törleszted, vmint nem kérdezel hanem megállapítasz a nevemben velem kapcsolatban tényeket arra jogosulatlanul, addig nem is szándékozom neked segíteni. Ne te légy máá "nagylelkű" hogy elfogadod a segítségemet, ami eddig nem kellett neked, mert ez nem így működik, és ez a modor így elég pimasz a részedről a szememben. Ha megkérnél, ebben a helyzetben pont fordítva műxik ez, itt "lbpref" és a 3. srác volt nagyon nagylelkű, hogy segítettek neked, ill. én lennék,... de ahhoz tudod mi(ke)t kell tenned ahhoz, hogy megbékíts. (Leírtam, nem ismétlem önmagam.)



Üdv: EE

2011. szept. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/209 anonim ***** válasza:
29%

Kedves "lbpref".

Magánügyed, h. te egyszemélyben mit gondolsz rólam, és ha csak kiragadsz egy szeletet az egészből, attól pont nem fogod megérteni a lényeget, és persze, hogy elkezdesz belepofázni úgy, h. "na most megmdom neki." Jól ismerem ezt a stílust, hozzáálllást és mentalitást, de mivel csak részeket látsz, nem kívánok foglaljozni a eszetlen provokációiddal. Mielőtt engem fikáznál, söprögess inkább a saját házad táján és ne üsd az orrod olyanba, amelyben nem vagy kompetens.


Ami pedig a paranoiákat illeti, a válaszaid jól tükrözik, h. te is magadból indultál ki, és magadról állítottál ki bizonyítványt. Mint az olvas6ó, fantáziadús világban él7sz. A latin-amerikai szappanoperák megtették a hatásaikat. De most arra kérlek, ne szólj bele a kérdezővel történt vitánkba, mert nem rólad szól, nem vagy benne kompetens, ergo maradj ki belőle! Ha a kérdező által feltett alapkérdéssel kapcs.lenne értelmes ill. értékes megnilvánulásod, esetleg élménybeszámolód, azt én is szívesen elolvasom, és uúgy örülök a sikerednek, mint a többiek, akik olvasnak téged is.


Űdv: EE

2011. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!