Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
 141/195 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de a szituációtól függene hogy mi zavrna és mi nem,az átöltözés nem,úszodai zuhit nem használok,koleszban meg ez a normális,de bárki előtt mert egynemű termszetesen nem vetkőznék le.
2010. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/195 anonim ***** válasza:
0%
engem nem zavar, de azért egy homokos ne bámuljon meg. (Idegen nő megbámulhat, normális férfi is, de ha akarna valamit, akkor nagyon kiosztanám.)
2010. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/195 anonim ***** válasza:
69%
Engem eléggé,alapból gátlásos vagyok,de ha bámulna valaki akkor naná,bár ez nagyon ritka eset,de volt rá pl. az életemben
2010. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/195 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeretem ha néznek,mindig gyors vagyok,ha ilyen szituba kerülök,az ismerősők,rokonok jobban zavarnának,mint az idegen.Egyébként falfelé fordulva öltözők kukoló nincs nagyon ha mégis csak a segem látná.
2010. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/195 anonim ***** válasza:
69%
Úszodai öltözőben igen,de a többi helyre nem járok,azért az a magamutogatos fajta nem vagyok.
2010. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/195 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyozni nem,de ha ritkán elmegyek az úszodába akkor persze ott gatyát cserélek,de nem is szokott tömve lenni,szóval aki gátlásosabb az is nyugodtan át tud öltözni,szóval nem tudom mi a gond.De én sem vagyok az a meztelenség híve típus,de ez ott nem is erről szól.
2010. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/195 anonim ***** válasza:
12%

Először a kérdés írójához szólnék! Ugyan mikor volt ilyen, hogy Amerikában "kötelező volt" tesi óra után zuhanyozni???? Na bocs de ezt NEM HISZEM EL!!! Pláne pont Amerikában?? A szabadság hazájában???

És egyáltalán mit értesz az alatt, hogy kötelező volt? Mert aki nem tette meg? Akkor mi lett? Intőt kapott "nem zuhanyzás" miatt? Vagy netán kirugták???

Ez az egész úgy marhaság ahogy van..........

Mindenkinek privát ügye, hogy zuhanyozik-e vagy sem tesi után.......


Ami engem illet én sosem mutatkoznék idegenek előtt meztelenül. Csak a pasim előtt szeretek meztelenül mutatkozni, de idegenek előtt nem. Nők előtt sem.

Általános iskolában és gimnáziumban egyébként még ha akartunk volna se tudtunk volna zuhanyozni.Hiszen a 10 perces szünetnek max a feléig lehetett felöltözni. Utána át kellett adni az öltözőt a következő osztálynak. Ugyan, hogy lehetett volna 5 perc alatt lezuhanyozni + felöltözni kb 15 lánynak?!?

Ja és igenis egymás előtt se mutatkoztunk meztelenül. Bugyit és melltartót senki se vette le magáról még akkor sem.

Általános isiben (amikor még senki se hordott melltartót, akkor is szinte mindenki úgy öltözött át, hogy közben takarta magát....


Ez nem nevelés kérdése. Nekem pl anyám kiskorom óta meztelenül mászkált fürdés után mindig otthon.


Ez egyszerűen ugyanolyan veleszületett tulajdonság mint bármi más. Van aki szemérmesebb és van aki egyenesen imád meztelenül mutatkozni akár utcán is vadidegen emberek előtt.


Én nem ítélek el senkit. Aki élvezi, hogy idegenek előtt mutatkozik meztelenül, tegye! Váljék egészségére! De ők is tartsák tiszteletben, hogy nem mindenki exhibicionista.

2010. ápr. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/195 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsóval egyetértes olyan hogy kötelező nincs,hisz vannak jogaink,ez érvényes az orvosi vizsgálatokra is ami most annyira népszerű téma,hogy joguk van megtagadni,nem részt venni,ha kellemetlennek érzik,vagy kérni hogy egyenként vehessenek részt rajt,amivel egyet is értek,hisz újabban vannak urológia és mell vizsgálatok is és nekem sem tetszene,ha most lennék sulis ha még a vizsgálat alatt 3-4 osztálytársam mögöttem állva látna,de ez más téma.


Szóval kötelező nincs,és nem nevelés kérdése,én is kicsi korom óta szemérmes vagyok,de a szüleimet nem zavarja ha véletlenül rájuk nyitok,én sem zuhanoyznék v. meztelenkednék más előtt.És tényleg közép v. általánosban nincsenek is meg a feltételek a zuhanyzásra,meg ha lennének akkor sem élnének velük nagyon.Nálunk is általánosban sem volt ilyen meztelenkedés topot hordtunk,és senki nem meztelenkedett volna szívesen más előtt,meg tényleg sok munkahelyen sincs zuhanyzó.


Sem a szemérmesekkel,sem a másik táborral nincs gond,mindenkinek más jó,de ettől senki se jobb v. rosszabb.Úszodákban meg tényleg vannak függönyös zuanyzok és külön öltözök is már.Meg szekrényekkel van elszeparálva,van hogy a végén már nincs egy ember sem,szóval meg lehet oldani az öltözést.

2010. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/195 anonim ***** válasza:
100%
nem szégyenlős vagyok és használok függönyt az öltözőben már ha nagy ritkán úsziba megyek
2010. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/195 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tök nyugodtan levetkőzök mások előtt, nem okoz ez semmi prolémát.
2010. ápr. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!