Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
 171/195 anonim ***** válasza:
29%
Semmiképp sem,engem nagyon zavarna,nálam se bele nevelésről van szó,egyszerűen még általános kinézetű sem vagyok,szóval még felöltözve is elégedettlen vagyok magammal.Ja fiatal lány vagyok,rossz génállománnyal,de mi nők eleve szégyenlősebbek szoktunk lenni.Nekem sajnos egyáltalán nem jön be a körülmetélt,főleg nálunk akiknél ez szokás azok közül egy résznek ország eladásában volt és van szerepük,szóval ezért sem.De a nudizmus az kizárt.
2010. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/195 anonim ***** válasza:
94%
Amerikában sincs olyan hogy kötelező és a filmek meg hazudnak,nem mindig a valóságot tükrözik.Persze hogy nem lettek melegek,nem ettől lesz valaki meleg.A szégyenérzet,én inkább szeméremérzetnek nevezném vagy benne van valakiben vagy nem.A kérdésre a válaszom nem,egyedül úszodában használom az öltözött,de ott is már a legtöbb helyen van külön fülke,vagy szekrények válasszák el az öltözöket egymástól és tud az ember választani hol is szeretne átöltözni,én ott szoktam ahol nincsenek v. kevesen vannak,meg hát nem is tapogatok sokat.Nekem idegen előtt könnyebb mint ismerős előtt,kivétel az egyik legjobb haverom.A munkatársak meg köc.ögök nálunk,állandóan leszólják egymást,szóval már ezért sem.
2010. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/195 anonim ***** válasza:
89%

Számomra meglepő, milyen sokan írtátok, hogy idegenek előtt könnyebb vetkőzni, mint ismerős vagy családtag előtt. Fordítva gondolnám.

Valószínűleg idegen vagyok mindannyiotoknak. :-)

2010. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/195 anonim ***** válasza:
85%

Én is inkább idegen előtt öltöznék át egy úszodában mint ismerős,és igen igaza van az utolsónak az ismerősők is idegenek,sokszor sajnos rossz indulatuak,már rég nem jók a családi kapcsolatok.

Nekem nagyon ciki lenne ha valamelyik nagybátyám,v. nagyszülőm,esetleg iskolatárs előtt kellene átöltözni.De szerintem bákit kérdezel meg,a legtöbb ember legyen lány v. fiú nem szívesen öltözne át,ill lenne meztelen egy rokon előtt,hacsak nem nagyon jó a kapcsolata vele.Mért após és anyósok előtt sem szoktak pucéron megjeleni,én ebben semmi problémát nem láttok.

2010. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/195 anonim ***** válasza:
67%

Én senki előtt nem vetkőzők le szívesen,és nem is járok ilyen jellegű helyekre,szabadstrandra inkább.A családi,rokoni kapcsolatokat meg jobb nem firtatni nem igazán jók és sehol sem divat az egymás előtti pucérkodás és itt nem gyerekekről és szüleikről beszélek,akik együtt mennek nyarali valahova,hanem már felnőtt külön élők emberekről és azok rokonságáről pl:(nagynénik,bácsik,mamák,papák,unokatesók,egyéb házasság által bekerült családtagok,keresztszülők stb.), szóval felnőttkorban már nem járnak együtt nyaralni a tág családok v. ha mégis valaki ezt megteheti,akkor is vannak külön öltözök,külön szállások,és az ismerős nem csak rokont takar,hanem mindazokat akikkel az ember élet folyamán összefutott(tanár,kolléga,korábbi iskolatárs,lakóközösség tagja)-na hát tuti az említettek előtt nem vetkőznék le.


De amerikában sem mindenki zuhanyozik tesi után,ez csak szöveg,és ott is van aki nem szívesen mutatkozik mások előtt egy száll semmiben(aki kövér,v. fizikálisan lemarad,azok se szívesen tusolgatnak mások előtt,kötelező olyan sehol sincs,csak a dutyiban,ez csak hülyités,szöveg,ez is elnyomás egyik eszköze)és a meleg hajlam már születéskor kialakul,úgyanis vizsgálták orvosok ezt és kiderült,hogy az agyban van egy kis elváltozás.Szóval semmi köze annak ehhez hogy látják e egymást v. nem.Ja és ott se mindenki mászkál úgy,ez csak film,a többség az ha zuhanyzik is törölközött csavar magára és hát elválasztó falak is szoktak lenni a zuhanyzókban.Ne nézz annyi filmet!!!!

2010. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/195 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rossz társadalmi beidegződés. Eszméletlenül prűd a társadalom e tekintetben. Én egyáltalán nem nézek ki jól, sőt..., de minden további nélkül levetkőzöm mások előtt, ha úgy hozza a sors, nem csinálok ebből problémát. Másnak is van olyan, nincs azon mit szégyelni.
2010. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/195 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó nem vagyok prűd csak mert nem szeretem magam mutogatni.Ha nincs választásom akkor én sem tudok mit csinálni,de ha van mért nem éljek vele,ha nekem az kényelmesebb és kellemesebb.Azt meg hadjuk hogy neki is olyan van,minden ember és test más.A másik én olyan buta helyen dolgozom,ahol minenért leszólják az embereket,olyanokba bele kötnek ki meddig húzza fel a gatyáját,hogyan jár,mit mond,hogyan eszik,ha Wc-zik és más is van a mozsdóba akkor mennyire lehet hallani,ahogy pisil stb..Tök új vagyok,de már most ki vagyok készülve,marha idegesítőek.Mindekit csak leszólni,utálni és kiközösíteni tudnak.


A másik meg nem a prűdséggel van a gond,de sajnos már gyerekként úgy vannak az emberek nevelve,és nincs velük elbeszélgetve,ha ki is derül a másikkal szembeni negatív hozzáállásuk,hogy a másikba belerúgjanak.Nálam mind általános,mind középiskolában ha valaki nem tudott elgáns,trendi cuccokat venni,vagy eltért külsőben a többitől(duci,alacsony,szemüveges,túl vézna,szeplős,esetleg a fejlődésben lemaradt v. túl fejlett a kortársaihoz stb.) volt akkor azt folyton piszkálták.Egy csomó fital már ezért sem mer és később felnőttként sem egy öltözőben átöltözni,zuhanyozni.Ezek a dolgok örök nyomot hagynak az emberekben.És sajna aki gyerekként ilyen az felnőttként is.Nem egy ismerősőm van aki úgyan ezeket tapasztalja.Meg mindent képesek lennének kifecsegni a munkahelyen is.Volt akit a pénisze miatt és a hasa miatt cikiztek,na ez már milyen érzés.Az egész gyár tudta.Igaz ezt a régiektől hallottam,de nagyon durva.

2010. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/195 anonim ***** válasza:
19%
Én sem szeretek mások előtt meztelenkedni,persze vannak helyzetek,amikor ez kikerülhetetlen.Úszodába természetesen én is járok,de egyébként sok helyen van már külön kabinos öltöző is.Igazából én semmi rosszat nem látok abban ha valaki szégyenlős,de a fennt említett(kérdésben)pl.-dák elég hülyék,nem türkörzik a valóságot.
2010. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/195 anonim ***** válasza:
94%

"pl.-dák "

Ez zseniálisan rossz szóalkotás! Nemcsak értelmetlen, de ráadásul hosszabb is, mint amit rövidíteni akartál vele. :-DDD

2010. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/195 anonim ***** válasza:
80%
CSak ha úszodába megyek,a többi helyre nem járok.A felhozott pl.-dád az hülyeség,filmekre nem kell adni.
2010. júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!