Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
 191/195 anonim ***** válasza:
88%
Nem,én még anyám előtt sem jelentem meg ígg,utoljára alsóban láthatot talán.ja lány vagyok,és a bőrőm nagyon csúnya,szóval eleve nem megyek strandokra,mert rossz érzést vált ki,hogy én mért nem lehetek olyan mint mások.Meg vetközés szempontjából már óvisként nagyon szégyenlős voltam,senki nem nevelte belém,elfogadták,pedig akkor még cuki voltam,olyan 9 éves koromig.Szóval ez velem születet dolog
2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/195 anonim ***** válasza:
27%
Nem,szabadstrandra járok nyáron,olcsóbb,v. függönyös öltözőbe megyek.Utálom ha lesnek.
2010. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/195 anonim ***** válasza:
80%
Nem,a munkahelyemen nincs is zuhanyzó már csak ezért sem.
2010. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/195 anonim ***** válasza:
100%
é munkahelyen mindig lezuhanyozok és meztelenül megyek a szekrényemhez sokan fürdünk meztelenül mi ebben a problèma? Otthon is mászkálok meztelenül 19f
2015. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/195 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer uszodában öltöztem amikor egy pici gyerek és a nagy tesója volta mellettem az anyukájuk beszélgetett,a lici meg hirtelen elhuzta a függönyt és pont huztam volna fel a fürdőrucit de mezzelen voltam és mindenki aki ott volt ,öregek,kicsik,nagyok

Mindenki látott aztán a nagy tesója aggasztott a legjobban mert kb akkor volt hogy már tudta hogy miaz a ...

Kb. 6,7,8, volt

Aki nagyon megbámult aztán mondta tesójának hogy huzzuk el a függönyt

2019. szept. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!