Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/195 anonim ***** válasza:
19%
Igen. De ha nagyon hideg a víz, felveszek egy télikabátot.
2010. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/195 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán,bányatóra járok inkább,de rám sem jellemző.Mért baj?
2010. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/195 anonim ***** válasza:
100%
100. válasz: Persze hogy szoktam. Értelmes ember nem csinál ebből ügyet.
2010. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/195 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,de nem hiszem hogy ezáltal én nem lennék értelmes,elve a munkahelyemen nincs is zuhanyzó,de az én munkám sem olyan jellegű,meg attól hogy én is szégyenlős vagyok,és zavar nem hiszem hogy hülye lennék.Nem kell másokat leszólni!!!
2010. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/195 anonim ***** válasza:
69%
Koleszban,úszodában igen,a válaszfalat mondjuk én is értékelem azért,ha nincs az sem nagy baj,de én is megválogatom ki előtt,szóval azért tanárom,edzőm,rokonok stb. előtt nem.De az úsziban való átöltözés az tök más.Nekem mindkét körből van ismerőseim,haverjaim és teljesen normálisak,a jellzőket én is kerülném.
2010. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/195 anonim ***** válasza:
100%

Ha úszodába megyek akkor persze használom az öltözőt,modjuk én se szívesen vetközők le bárki előtt,ha nevelőszülőm,vagy élettársa lenne valamelyik szülőmnek kizárt lett volna,hogy előttük meztelenül mutatkozzak,vagy bejárkáljanak amikor fürdők,vagy ilyen anyós esetén.Voltam az egyik barátnőméknél és az apja élettársat szedett össze katasztrófális a nő,úgy gondolta hogy mivel neki is voltak gyerekei,ez feljogosítja hogy úgy csak bejárkáljon bárkihez,aki gyerek nemtől,kortól függetlenül,akkor is ha fürdik,szóval úgy kell a srácoknak kulcsra zárni az ajtót.Kiakasztó egy nő,a barátnőm is tökre panaszkodott,ez alapján én is egyszer véletlenül rányitottam az apámra,szóval bárkire nyugodtan rányithatnák,akinek van lánya.Szerintem azért vannak olyan helyzetek,amikor igenis meg kell kérdezni a másik félt,hogy szégyenlős-e.Egyébként 12-13 éveseknél,mert ez már régebben volt,főleg nincs egy idegenek semmi keresni valója ha éppen fürdik.A haverjaim is szóltak neki már az elején,próbáltak felállítani szabájokat mindhármuk részére,amiket tiszteletben kellene tartani,de a nő persze nem tette,én is aludtam egyszer ott és tényleg ha nem zárom be akkor tuti,hogy nálam is benyít,hál istennek azóta apuka is lecserélte,a mostani az tök jó fej,és tiszteletben tartja őket,ha jönnek,és ha barátaikat hozzák őket is.


Szóval ezzel a történettel csak azt akartam leírni,hogy vannak olyan helyzetek,személyek akik előtt kizárt lenne és kényelmetlen a mesztelenség,de szerintem ez normális is,hisz nem 2-4 évesekről van szó,és már egy 6-7 évest is meg kell kérdezni,ha ilyen szitu áll be a családban.


A szégyenlőséghez én még annyit fűznék,hogy van aki alapból szégyenlős és néha ez életkori sajátosság is,pl. gyerekeknél,kis és nagykamaszoknál és fiatal felnőtteknél is.

2010. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/195 anonim ***** válasza:
69%
én nem,szabadstrandra járok és néha haverokkal megyünk a Balcsira ott meg 200 m-re van a strand,ötöző meg sehol.Azzal egyetértek vannak olyan emberek akik előtt kizárt lenne hogy levetkőzek,nálam sem jött volna be ha ilyen társa lett volna valamelyik szülőmnek,kivágtam volna egyből.
2010. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/195 anonim ***** válasza:
100%
Nem,gátlásos vagyok,meg nem is járok ilyen helyekre.De szerintem akit nem zavar,annál is vannak olyan személyek akik előtt tuti nem vetkőzne,ha csak nem meztelen napimádóról van szó,de ez más téma.Egyébként ettől függetlenül normális és kedvesnek ismernek.
2010. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/195 anonim ***** válasza:
100%
Rám a kérdező felsoroltajai,nem igazak,nem járok ilyen helyekre.A válaszom nem.De inkább idegen,mint ismerős,rokon.
2010. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/195 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül levetkőzöm mások előtt, ha meg esetleg ezt élvezné valaki akkor azt kívánom, hogy ennél nagyobb öröme ne legyen. Minek szégyellősködjek, nincs abban semmi különös, elvégre így születtünk, ez a természetes.
2010. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!