Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
 181/195 A kérdező kommentje:
Én a körülmetélt pucám miatt nem vetkőztem korábban, de most meg olyan multinacionáls munkahelyre kerültem külföldön, ahol természetes, még ha nem is kötelező előírás, hogy a műszak végén a férfi munkatársak az öltözőben együtt zuhanyoznak. Az első pár alkalom után még törölközővel takartam magam, de azt is már ciki volt bevinni a függöny nélküli zuhanyzóba, így azt az onnan nyíló helységben szoktuk hagyni. Így tehát a tusolás után kisétálok oda ádámkosztümben, majd már megtörölközve megyek vissza a szekrényemhez. Kár volt pironkodnom, mert senkit nem érdekelt a metélt farkam egy gyors rátekintés után, mert egy csomóan körülmetélt van köztük. Az egyik kollégám is csak annyit kérdezett később, hogy muzulmán vagyok-e, de aztán nem mélyedtünk bele, hogy most a látottak miatt feltételezte-e.
2010. aug. 31. 02:59
 182/195 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező !


Amerikában sokkal jobb a demokrácia, már az iskola is toleranciára nevel, lásd fehérek, szinesek együtt...

Én azt látom itt hungáriában a társadalom nagy része nem jut el a személyiség fejlettség olyan fokára, hogy a kölcsönös megbecsülés és tisztelet tanusítása legyen számára fontos a piszkálgatás helyett. Valahogy itt az emberek inkább szeretnek megosztani és mindig vannak akik másoknál feljebbvalónak érzik magukat. Ha mégis valami oknál fogva normálissá válnak, akkor is általában 20 éves kor felett. (Kivételek azért akadnak, saját tapasztalat szerint kb. húszból egy.) Mindegy, aki elég érett, az nem szégyenlősködik, de nem is magamutogat egy együtt fürdéskor vagy bárhol is. Aki meg flusztrált, infantilis, annak meg ez lesz a téma, meg hogy mit látott vagy nem látott és ezen fog még hetekig csemegézni. Ám tegye, de ennél nagyobb öröme sose legyen.

2010. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/195 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Utolsó!


Nem vagyok infantilis,meg egyéb csak azért mert nem szeretek mások előtt meztlenül mutatkozni,ez mindenkinek a maga választási,döntési joga,ettől még senki sem rosszabb v. jobb ember a másiknál,ezzel most te is ítélkeztél,csak azért mert mások másképp döntenek,szóval te sem vagy jobb,különb és sokakat megsértettél,még ha akaratlanul is.


Én mást sem szóltam le,ha őt nem zavarta hogy meglátják,én mondjuk kisgyereknél is rászoktam kérdezni,ne hogy zavarba hozzam,hogy szégyenlős e,szóval csak úgy idegennél nem nyitogatok senkire sem rá.Meg ha ilyen helyzetbe kerülnék akkor sem nézegtém hogy ki hogy néz ki,magánügy,nem vagyok beteg.De szerintem azzal sincs baj,aki kerüli az ilyen helyzeteket.


Amerikát meg nem kellene ide sorolni,ott is bőven ki vannak a feketék még mindig rekesztve és ott is megy az egymás leszólása ha másabb mint a többiek,nagyon sok buta ember van ott is,sőt az összes elbutító műsort onnan kopinják(talkshokat)!!!


Itt nem csak a metéléssel van a gond,ha kövér vagy,vagy más bőrhibád van,vagy csak szemüveges már akkor bántanak.Kirekesztés mindig is lesz.Meg vannak olyan emberek akik szeretik megválogatni hogy kielőtt mutatkoznak ruha nélkül,én például csak azért mert másoknál ez szokás nem tenném,ha nekem ez rossz érzés.Van saját akaratom,döntésem,de ettől még nem vagyok ostoba.Egyébként nőknél még inkább nem divat a meztelenkedés.

Kati

2010. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/195 anonim ***** válasza:
0%
Zsidó vagy?
2010. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/195 A kérdező kommentje:
Nem. Fitymaszűkületem volt.
2010. szept. 7. 12:33
 186/195 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom milyen mutlinál dolgozhatsz,nekem a rokonom pénzes zsidó és egy csomó nagy multi cégnél dolgozott és ott nem volt szokás az ilyen meztelen fürdözés.Szóval nekem ez új,ázsiában vannak ilyenek,na mindegy.Pesti cég ez,milyen jellegű?


De én sem vagyok infantilis,csak mert nem mutogatom magam,nem is olyan helyen mozgok ahol ez szokás lenne,meg ha nekem nem tetszik akkor nem teszem senki kedvéért,v. utánzásért.Úgyan úgy régen bagozott mindenki mert menő,meg piált én nem álltam be,hiába szóltak le emiatt,ha nekem nem jött be mért is tettem volna.Hát ezzel is így vagyok.Én mindkét tábort teljesen elfogadom,mindenki tegye azt ami neki jobb.


Örülök,hogy elfogadttad magad,de mivel korábban írtad hogy barátnőd van,nem is értettem a problémádat,de szerintem nem is maga a körülmetélés volt.Csak vannak emberek akik egyszerűen nem szeretnek mások előtt meztelenül mutatkozni,csak akkor teszik,ha épp úgy hozza az élet.

2010. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/195 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán,csak úsziban,de rossz pl-dákat hoztál fel,a filmek kamuznak,ott sem van ez mindenhol így,kötelező meg nincs,ez csak kamu,csak sitten van kötelező.

A rokonaim szemetek,így nem,inkább akkor már haverok előtt egy közös nyaralás esetén.

Elég ostoba kollégád lehet a muzulmánok nem épp fehérek,kleorosak,ez is csak egy rossz indulatú,v. tudatlanságát mutató megjegyzés.

2010. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/195 anonim ***** válasza:
95%
Nem,lány vagyok és nálunk kevésbbé szokott még gyárban dolgozóknál is munkahelyi fürdés lenni,meg a nők kritikusabbak és rossz indulatubbak tudnak lenni.Én elégedett vagyok magammal,de számomra ez kényelmetlen lenne,ha olyan munkám lenne hogy kószos,büdös lennék tőle,akkor talán másképp állnék hozzá.De az hogy valaki nem szeret meztelenül mutatkozni mások előtt,egyáltalán nem jelenti azt hogy elégedettlen,valami szégyelni valója lenne a testével kapcsolatban,sok nagyon csinós barátnőm van,és egyszerűen ők is magánügyként tekintenek egy igazi,alapos fürdésre és csak úgy tudják élvezni.Meg én is szeretem megválogatni ki előtt mutatkozom így.
2010. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/195 anonim ***** válasza:
94%
Nem,zavarna,sok fiatalnál még meg van ez az odanézegtés,hogy azt méricskélje neki is kb. akkora van e,engem ez zavarna.
2010. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/195 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nekem körülmetéltségem miatt túl sok para volt már nyilvános helyeken, elég az a pillantás, áh, nem ér annyit az egész produkció, egy úszás meg semmi, ha emiatt öltözni kell mások előtt, akkor bukós :(
2010. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!