Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szoktál meztelenül zuhanyozni...

Szoktál meztelenül zuhanyozni más emberek előtt (iskola, uszoda, konditerem, munkahely)?

Figyelt kérdés

Ismerősök, barátok vagy idegenek előtt rosszabb levetkőzni?


Amerikában kötelező volt sokáig a tesióra után zuhanyozni, így az osztálytársak látták egymást meztelenül, amitől nem lettek melegek és a szégyenérzet is elmúlt. Ezért is szokatlan nekünk, amikor az amcsi filmekben állandóan pucéran mászkálnak egymás előtt az öltözőszekrények között.


2010. márc. 9. 11:09
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/195 anonim ***** válasza:
30%
Egy ronda fürdőgatyán szerintem sokkal több szégyelnivaló van mint az ember seggen és micsodáján, és a fürdőgatyák többsége ronda!
2010. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/195 anonim ***** válasza:
95%

Már akinek ez a természetes,nézd mindenki ruhát hord,így vagy úgy,átöltözéskor,fürdéskor vetközünk csak le,de a hideg és a higénia miatt is mindig van rajtunk valami,sőt ahol állandó meleg van ott is a kényelem miatt az intim részeket egy takarják.Egyébként én se vetközők le,mert zavar,és modnjuk én is csak a helyi tóra megyek ki,ötöző meg sehol,kicsit fúra lenne,ha neki állnék ott tök pucéra vetkőzni néző közönség előtt.


A szégyenlősséggel nincs semmi baj szerintem,csak akkor ha az beteges,pl ha csak sötétben akarsz a partnereddel együtt lenni,ne hogy meglásson stb.Nálam is vannak olyan emberek akik előtt sose vetkőznék le,egy öltözőben is inkább én is ismeretlenek előtt mint tényleg valamilyen főleg nem kedvelt ismerős,anyós,após kirázzna a hideg,meg egyéb rokonoktól is.

2010. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/195 anonim ***** válasza:
77%
Nem,én intim dologként és magánügyként kezelem a fürdést,az öltözőt persze használom,és tényleg bizonyos esetekben életkori sajátosság a szégyenlősség.
2010. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/195 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor csak tehetem meztelenül vagyok. Nyáron otthon is.
2010. ápr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/195 anonim ***** válasza:
100%

Én az utolsó előtti vagyok,az utolsónak üzenem,nincs veled semmi baj,de szerintem velem se,egyszerűen te úgy érzed jól magad,én meg így.


Ha tudsz válaszolj,egyiknek így másiknak úgy jó,de szerintem ezért senkit nem kell leszólni,egyetértesz vagy nem.

2010. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/195 anonim ***** válasza:
87%
A ruhát az ember a hideg miatt találta ki, de idővel ezzel mutatták ki az emberek a jólétüket, így státuszszimbólummá vált. Ez alakult át aztán a történelem folyamán úgy, hogy a kultúra része lett, hogy eltakarjuk magunkat. Hogy ki mennyit, az vallási kérdés, az araboknál már az is bűn, ha a nőnek a szeménél több kilátszik a ruha alól. Nálunk szerencsére jobb a helyzet, de még mindíg nem tökéletes. Az lenne a normális, ha mindenki annyi ruhát hordana, amennyit akar. Ha valaki fel akar öltözni tegye, ha nem, akkor nyugodtan lehessen meztelen. Ennek hozzá kellene tartozni az emberi szabadságjogokhoz és a toleranciához. Én sem szólok le senkit, ha gusztustalan ruhát hord, de ő se szóljon le, ha nem veszek fel semmit. A ruha már rég elvesztette eredeti funkcióját, tehát ne akarjanak a törvények és a társadalom beleszólni a viselésébe.
2010. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/195 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten egyetértek,de tényleg afrikában is inkább a kényelem miatt a férfiak ilyen tangaszerűt cuccot,meg néha ilyen fából fabrikált pénisz tartot,nem jut eszembe a neve hordanak.Engem ha strandon látok meztelen embert nem zavar,főleg ha az ő döntése,de azt nem szeretem ha gyerekekre ráerőszakolják azt hogy kicsi vagy és nem kell neked,mienek fürdőruha,ha zavarja nem szabad,mert ilyet is láttam.


Azért fúra lenne ha a városba velem szemben jönne egy csomó pucér ember és így mennének melózni,bár lehet hogy megszokná az ember.A bárholt azért nem tudom elképzelni,de muszály lenne nekik is olyan helyeket,akár sportklubokat is kialakítani ahol tudnak élni ennek a szenvedélyüknek.

2010. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/195 anonim ***** válasza:
77%

Téged is megértelek és az a baj,hogy szinte csak külföldön vannak kialakítva ilyen helyek,az osztárkoknál vannak ilyen pickvick helyek,direkt nyaralok,strandok,konitermek.


Szerintem itthon is biztosítani kellene ilyen helyeket,így mindkét fél a számára fontos és jónak tartott módón is tudna kicsit élni,szórakozni,az arany középút lenne a fontos.


Remélem nem bántalak meg,de nehéz megfogalmazni,a mondani valóm,most egy rövid időre mennem kell,de 20 percen belül úgy is itt leszek.

2010. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/195 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolkodtam el azon,ahogy nekem a meztelen starandolás lenne rossz,úgy aki mezetelenül szeret lenni,annak milyen rossz lehet ha ebben akadályozák,tudom hogy vannak ilyen jellegű strandok is,de nem túl sok.
2010. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/195 anonim ***** válasza:
69%
Én se,engem nagyon zavarna ha más előtt kellene tusolnom.
2010. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!