Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltatlanul elkapja a...

Aki oltatlanul elkapja a koronavírust, az biztos, hogy lélegeztetőre kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/119 anonim ***** válasza:
71%
#1 Én meg ezt nem szeretném megélni: [link]
2021. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/119 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok beoltva. Körülöttem a munkahelyen tavaly is sokan voltak covidosak, illetve megint kezdődik. Én nem voltam beteg még. Viszont megmondom őszintén hajlok az oltás felé. Mindenki azzal ijesztget, hogy ez a hullám most nagyon durva, és az ötödik még rosszabb lesz és biztosan lélegeztetőre kerülök ha elkapom.

27 éves nő vagyok egyébként.

Nem vagyok se vírustagadó,sem oltásellenes. Csak nem szerettem volna eddig beadatni.

2021. nov. 16. 21:24
 13/119 anonim ***** válasza:
77%
12. Nézd végig azt a videót amit linkeltem. De ezen kívül még van nagyon sok ehhez hasonló beszámoló. 11.
2021. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/119 anonim ***** válasza:
90%
"Mindenki azzal ijesztget." Ugyanakkor azt is írod, hogy a környezetedben nagyon sokan elkapták. Nézz körül! Tényleg MINDENKI lélegeztetőre került közülük? Engem kiskoromban szörnyekkel ijesztgettek, de eggyel se találkoztam 🤷
2021. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/119 anonim ***** válasza:
20%
#12: Ha hiteles információt akarsz, lépj be a Vakcinainfó - az orvos válaszol csoportba, és ott olvasgass.
2021. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/119 anonim ***** válasza:
72%
Két év alatt vagy immunis vagy vagy nincs járvány. Ha két év alatt nem sikerült összefutnod a szörnyűhaláloslélegeztetőgépes vírussal akkor ez a járvány egy nagy büdös kamu. Ha nem kamu akkor meg már a legjobb immunitással, a természetes immunitással rendelkezel akkor meg minek oltakoznál kísérleti lóhugyokkal??
2021. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/119 A kérdező kommentje:

#14: Nem. Dehogyis. Egy ismerősöm se került lélegeztetőre. Viszont a net meg tele van ezzel.


#16: Háát.. Azért mostanában gondolkodok ezen. Már a munkatársaim is furcsállják, hogy sosem vagyok beteg. Gondolom azt hiszik kamuzok. Én is csodálkozom egyébként. Biztos, hogy nem kamu a vírus és immunisnak se gondolom magam. Megmondom őszintén sosem védekeztem extrán a vírus ellen. Nem dolgoztam home office-ban sem, mindig buszozok. Nem rettegtem soha, nem fertőtlenítettem rengetegszer a lakást.

Csak rá ne szóljak most...

Nem tudom mi legyen,mostanában bennem van a félsz egy kicsit.

Köszi a válaszokat. Mentek a zöldek!!

2021. nov. 16. 22:33
 18/119 anonim ***** válasza:
89%
Átestem már a brit mutánson tavasszal. Nem voltam kórházban, simán otthon pihentem. Kellemetlen, olyan érzésem volt mint akit megmérgeztek, de egyet se köhögtem, se semmi légúti tünet. Nálam egy belső kellemetlen érzést okozott napokig, úgy 5-6 napig. Legjobb szó rá, mintha megmérgeztek volna belülről ingerelt, fáradt voltam, rázott a hideg majd izzadtam váltakozva és fájtak néha a végtagjaim. Aztán el is múlt teljesen 1 hét után minden.
2021. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/119 anonim ***** válasza:
85%
17. Erről szól a történt, a félelmet generálni az emberekben. Ha kiegyenlített és "objektív" ill. őszinte lenne a tájékoztatás pro-kontra, könnyebben lehetne dönteni. De sajnos nem az, átment egy hatalmas propaganda hadjáratba ami logikai és tudományos tényekkel teljesen szembe megy. Ha az oltást kisebb rizikónak tartod mint magát a covidot, oltasd be magad. De előtte alaposan nézz utána mit vállalsz önkéntesen.
2021. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/119 anonim ***** válasza:
80%

Én is és a testvérem is átestünk rajta, még tavasszal.

A közelébe nem voltunk, hogy mentőt hívjunk, pedig 40 felettiek vagyunk.

Ez az egész csak a félelemben tartásról szól, itt nem a vírus a lényeg.

2021. nov. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!