Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
 151/171 anonim ***** válasza:
30%

Imback


Megint összekeversz minket. Légy szíves a pipák számát nézd már meg legalább, ha már a totál eltérő stílus és megközelítési mód nem árulkodó.


Ha egészséges is vagy, ne villogj vele, egyfelől rád is ugyanolyan veszélyes a COVID, másfelől nem érdem, hanem szerencse, harmadrészt ez a fajta villogás vele bántó.

2022. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/171 anonim ***** válasza:
70%

"Elviszem, hogy sért, hogy annak neveztek, de ha egyszer az vagy, akkor nincs mit tenni."


Engem nem sért, pont azt írtam, hogy birkázz nyugodtan tovább.


Ha egy témához értő birkázna le, az sem sértene, legfeljebb nyersnek érezném a hangnemet, és ha lennének értelmes érvei, vagy hiteles forrásból származó információkat, tényeket írna le, akkor ezek érdekelnének a birkázás ellenére, de téged nyilván a saját egód rángat, amikor azt feltételezed, hogy sértőnek érzem egy olyan ember birkázását, aki virológusnak, tudósnak, egyetemi oktatónak nevezi magát, miközben a megnyilvánulásaiból egyértelműen látszik, hogy köze nincs a témához, és mindenféle nevetséges dolgokat ír, a szememben magából bohócot csinálva magyarázza a bizonyítványát, amikor már oldalakon keresztül több hozzászóló is szembesíti vele, hogy teljesen nyilvánvaló, hogy hazudik a végzettségével kapcsolatban.


Mégis mitől érezném sértőnek bárki véleményét, aki érdemben semmit nem írt a témához, és ezek után az önfényező, teljesen átlátszó, gyerekes hazudozásával már régen hiteltelenné tette magát a szememben?

2022. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/171 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként a budai kórházban dolgozó rokonomnak félve felvetettem, hogy hallani olyat, hogy nem hat a vakcina. Felháborodott, hogy laikusok, összehordanak mindent és ha az emberek beoltatnák magukat, nem lenne itt semmi baj (így fogalmazott). Ő a COVID osztályra nem volt átvezényelve, de a saját helyen sokszorosára növekedett a munkamennyisége.

És igen, maszkot hord az utcán, mert azért nem 110%-os az oltás, mint ahogy ebben az életben semmi sem.

Az egész közvetlen családja 3-szor oltott, a 16 éves gyereke még azért nem, mert ő még nem lehet. Biztos azért oltatta magát és bíztat mindenkit oltásra, mert tudja, hogy méreg.



Ott van a COVID, 3% halálozással, 25% kórházba kerül, otthon is egy része durván szenved, az enyhe eseteknek is 40% után jön a poszt-COVID.

Ott van az oltás, ami esetén jóval 1% alatt lesz egyáltalán gond.



És kérlek ne keverjetek össze a biológussal, aki egyfelől igenis érvel, másfelől meg lehet érteni a stílusát.

2022. jan. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/171 anonim ***** válasza:
64%

151: senki nem villogott. Nyilván az ember annak a tanácsait követi akinek a tanàcsai sikerhez -ez esetben egészséghez vezetnek. Mint ahogy azt kifejtettem én példája vagyok annak, hogy bizonyos módszerekkel olyan szinten lehet erősíteni az immunrendszert, hogy még egy megfázàs se talál meg. Én ezeket a módszereket itt megosztottam. Fontosnak tartom, hogy értékes információk minél több emberhez eljussanak. Biológus barátunk ezzel szemben kifejtette, hogy akàr 4 havonta is oltatna, betegeskedik, betegségét nem hajlandó alternativ módokkal gyógyíttatni, annak utána nézni, inkàbb nyeli az orvosok által felírt 6 tonna gyógyszert (örülnek az 'orvosok' , minden recept után kapjàk a zsettàt), baràtunk pedig nem veszi èszre, hogy az orvosok, akik amùgy gyógyítàsra tették fel az esküjüket, nem gyógyítanak. -Tisztelet a kivételnek. Jò règen még a gyógyítàs volt az orvosok feladata, ha mégis beteg lettèl és nem tudtak meggyógyítani azt az orvost elűzték a francba. Most?

Tehát, követheted betegeskedő emberek életvezetèsi tanácsait is, de ha az egészség a célod, akkor így kicsit kontraproduktív lesz a dolog..

2022. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/171 anonim ***** válasza:
38%
151-es én voltam és az is, aki 4 havonta oltatna, vannak krónikus betegségei és a tudományban hisz, nem alternatív humbugokban (150 éve az 1 éves kort sem éltem volna meg, de ki tudja, talán te se...)
2022. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/171 anonim ***** válasza:
33%

Imback


Amúgy ha ennyire okosnak tartod magad, hogy hiába tanulnak 6 évet vagy többet az orvosok, te az internet segítségével okosabb vagy, akkor érdekelne, mi a forrásod. Netán a homeopátiában is hiszel, a higitott vízben? Pr_na nadi; kézrátételes gyógyítás? :D


Egyébként a citrom, méz, fokhagyma valamire biztosan jó, de ha masszív reflux-szal eszi valaki végig ezeket, akkor mehet is a sürgősségire, olyan gyomorsava lesz.


Meg még arra felejtettem el reagálni, hogy a mínuszokban való kutyasétáltatásnak SEMMI KÖZE a náthához. Nem, nem a mínuszban szabadban léttől leszel beteg. Ahhoz az évezredek alatt alkalmazkodott a szervezet, még jót is tesz. Gondolom nem fagysz át ilyenkor, pont jól érzed magad vagy picit fázol. Az nem árt.


Egyszerűen az ember nem érti, miért vitatkozik ilyenekkel. Mármint a hideg miatti nátha tévhite egy dolog, az összes többi ("immunerősítés", "erős immunrendszer", az orvosok ellenünk vannak, akár súlyos krónikus betegségek gyógyítása alternatív (ami alatt amúgy mit értetek?) "gyógy"módokkal, krónikus betegek lenézése). Az ilyen hiába fizeti a TB-t, megérdemelné, hogy még egy reumatoid artritisz esetén is busásan tejelnie kelljen az ellátásért. Nem volt elég, hogy 4 ember kapja meg a lapos föld díjat, az összes ilyennek meg kellett volna kapnia.

2022. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/171 anonim ***** válasza:
36%

156: én magamban hiszek és a leleteim eredményében ami tökéletes. Vagy gonosz mumusok megváltoztattàk a vérképemet a Gellèrt klinikàn, vagy mire gondolsz? Hahahahahaha XD most megnevettettél.

Csak info: a nyugati és az alternativ orvoslàsnak karöltve kellene működnie, egymás segítésével. Rengeteg gyógynövèny van, amit egyébként a gyógyszeripar is bevet részlegesen a pirulàiban.

A gyógynövények egy külön tudomány ha ùgy tetszik. Az vagy amit megeszel. Nagyon igaz.

2022. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/171 anonim ***** válasza:
36%

Imback


A gyógyszer azért jobb a gyógynövénynél, mert ki van szűrve a pont szükséges hatóanyag a pont szükséges mértékben.


Egyébként velem a M.edicover-ben úgy járnak el, hogy diétát javasolnak és visszahívnak kontrollra. Az állami egy része az, ahol rögtön mindenre gyógyszert adnak.


A tökéletes vérképed még mindig genetika + környezeti tényezők eredménye.


Nagyon magas a koleszterinszintem. Amiatt is diétázom most. Sajnos párhetente megkapom valakitől, hogy a diéta nem fog segíteni. (Eddig se ettem semmi zsírosat, tojást is ritkán,halakat ettem...) Rokonom 44 kiló, sokat sportol, semmi zsírosat nem eszik, szénhidrátot alig és úgy is magas a koleszterinje.

Csak, hogy hozzak egy példát.


34 éves, full vékony, szálkás, folyamatosan fizikai munkázó, jó erőben levő, nem ivó, nem kávézó ismerősömnek meg a vérnyomása magas.

2022. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/171 anonim ***** válasza:
75%

"És kérlek ne keverjetek össze a biológussal, aki egyfelől igenis érvel, másfelől meg lehet érteni a stílusát."


Jaj, Te...jól átvertek. Már többször írtuk, hogy aki itt pattog a 1.5 pipájával se nem biológus, se nem virológus, se nem egyetemi oktató. Valami huszonéves panellakó, akit az anyja tart el nagyjából. Érvei nincsenek, nem tudott semmit bizonyítani, az meg hogy a témához nem ért, messziről lerí az írásaiból. Mindezeken felül ő kezdeményezte a sértegetés és végig, nagyjából minden kommentjében folytatta is.


Egyébként nem értem...az emberek nagy része valamilyen módon ígyis-úgyis át fog esni a covid-on, mivel még 2-3 évig vélhetően itt lesz sajnos velünk, csak nem lesz ekkora hype körülötte. Van, aki oltással is súlyosan megbetegszik vagy belehal, van aki meg sem érzi, akár oltás nélkül sem. Ez azt bizonyítja számomra, hogy az oltás eredménytelen a legtöbb esetben, persze ettől még különféle rizikó tényezők miatt aki akar, oltakozzon. De ezt mindenki döntse el saját maga, beszéljen az orvosával majd oltasson/ne oltasson. Utána pedig reménykedjen, hogy vagy ne kapja el a vírust vagy ha mégis akkor nem lesz nagy gond. Rettegni tőle érdemtelen, sőt még ront a helyzeten, mivel a stressz, félelem rombolja a szervezet ellenálló képességét. Ennyi.

2022. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/171 anonim ***** válasza:
18%

"Már többször írtuk, hogy aki itt pattog a 1.5 pipájával se nem biológus, se nem virológus, se nem egyetemi oktató."


Attól, hogy a kisebbségi érzésedet ezzel kompenzálod, hogy ezt ideböfögöd, attól én még phd-s kutatóbiológus leszek, aki egyetemen oktat, csak egy óvodasnak az az érvelési stílusa, hogy homokba dugja a fejét és "aszongyja" te vagy a h.lye, nem te vagy az :)


Mindketten tudjuk, hogy nekem van igazam :)


Itt az a gáz, hogy idebögög egy statisztikai adatot, forrasmegjelöles nélkül, erre recskázik, aztan csodalkozii, jogy aki ért is a statisztikai elemzéshez, az jól pofánröhögi, amiért így beégette magát.


Imback az már tegnap elott, igazából szerintem senki se érti, mit vergődik még mindig itt, buta mint a tök.


Jaja tudom, titeket sért, ha valaki megmondja rólatok, amit mindenkki tud és amilyen viselkedést tanusítotok :) bé béé

2022. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!