Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vannak itt olyan személyek,...

Vannak itt olyan személyek, akik meg kapták a védőoltásokat és utána olyan mellékhatások jöttek elő amire nem számított, és a mai napig ezekkel kell együtt élni-e, és az orvosok is csak rázzák a fejüket, hogy nem tudnak ellene tenni semmit?

Figyelt kérdés

Mellékhatások.


Fejfájás, menstruációs bajok, mellkasi fájdalom szív tájékán, ki ütések a testen... stb...

El térve attól, hogy ki milyen fajta vakcinát kapott.

Egyre több embert ismerek meg személyesen, akik meg kapták az első és második oltást, és azóta rosszabb állapotban vannak, mint az oltás előtt.

Sajnos én is.



2021. dec. 29. 16:58
 161/171 anonim ***** válasza:
68%

160


Ne haragudj, de a stílusod katasztrofális. Engem pont azért zavar, mert én az orvostudomány és a vakcinák mellett állok teljes vállszélességgel, de ha ilyen stílusban nyilvánulunk meg, kevés érvvel, linkek nélkül, kapásból bunkó módon, akkor csak elriasztjuk a bizalmatlanokat.


Nyugodj meg, menj le futni, jó idő van, ideális rá és a sport az létszükségletünk.

2022. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/171 anonim ***** válasza:
46%

158:

"A tökéletes vérképed még mindig genetika + környezeti tényezők eredménye" XD Hahahahahaha. Úristen milyen b.a.r.o.m.s.á.g.o.k.a.t írsz. Nekem is volt már magasabb a koleszterin szintem, amióta étrendkiegészítőzöm és bizonyos dolgokat eszem, lement normálisra. Öcsèm vizeleteredménye olyan rossz lett, hogy köszvény fenyegette, el lett neki mondva, hogy kevesebb hùsfogyasztàs kellene, voilà az èrték megindult lefelè. Apumnak K vitamin szintje lett nagyon alacsony a vérvétel szerint, el lett neki mondva, hogy több banànt és zöldséget egyen, elmondta hogy az nem fog menni, helyette K-vitamin étrendkiegészítőt szedett, az értèk normalizàlódott. Mint láthatod, a vérképnek semmi köze semmi genetikához, egyszerűen tükrözi az életmòdodat illetve az àltalános helyzetét a szervezetnek. A C reaktív protein értêk melletti csillag például belső gyulladást jelez. Nálam ez az érték extrém rossz volt közvetlenül a trombózisom előtt. Már jelezte a bajt. De figyelj, nekem aztàn tök mindegy hogy te mit csinálsz, mindenki a saját egészségének (vagy gyógyulásànak) kovâcsa. Tégy belàtásod szerint. Remêlhetőleg te is olyan elégedett leszel a módszereddel mint èn az enyémmel. Minden jòt és jò egészséget!👋🏻

2022. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/171 anonim ***** válasza:
32%

Imback


Szívesen összeismertetnélek a rokonommal.

Még egyszer: 44 kiló - amúgy ránézésre TÚL vékony. Minden másnap fut 10 kilométert. Alig eszik szénhidrátot. Semmi zsírosat nem eszik. Nem is mindennap eszik húst, akkor is csirkemellett.

MAGAS a koleszterinje.


"Nekem is volt már magasabb a koleszterin szintem, amióta étrendkiegészítőzöm és bizonyos dolgokat eszem, lement normálisra."


Le ne írd, hogy ezek konkrétan mik.

Amúgy az se mindegy, mennyire volt magas a koleszterined. Ha 5.4, akkor az igen, lehet diétahibától és lemehet. Nekem 7-es, ismétlem, semmi zsírosat nem eszem évek óta, csak csirkemell, halak, omega3 kapszula. Így is.


"Apumnak K vitamin szintje lett nagyon alacsony a vérvétel szerint, el lett neki mondva, hogy több banànt és zöldséget egyen, elmondta hogy az nem fog menni, helyette K-vitamin étrendkiegészítőt szedett, az értèk normalizàlódott."


Vitaminhiány. NEM betegség.

Viszont a vitamintablettákat is a gyógyszergyárak gyártják plusz full mesterséges anyagok meg minden.

Aki egészségtudatos, az zöldséget eszik, igenis (én tegnap film mellett azt nassoltam).

2022. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/171 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként nem tudom, mire írtad, hogy a CRP szinted előre jelezte a bajt. Ezzel mire szeretnél kilyukadni, vagy mire írtad példaként?
2022. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/171 anonim ***** válasza:
26%

Direkt használom ezt a stílust, mert az ostoba emberekkel csak így lehet bánni. A tényeket sem hiszik el, képesek letagadni, és erre még büszkék is, mert azt hiszik, hogy ők a kiválasztottak, aki szembe mennek a hatalommal. Észre sem veszik, hogy milyen nevetségesek.

Ez egy görbe tukor számukra, hogy valójában mit csinálnak annak ellenére, hogy ők álszent módjára írkálják a f.szsagaikat, én meg bunko módon a tényeket :)


Mellesleg szórakoztat, mikor kikelnek magukból, mert rájönnek, hogy valóban birkák :)

2022. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/171 anonim ***** válasza:
62%
Öcsisajt, egyedül Te kelsz ki magadból és attól még, hogy valamire tartod magad, a valósághoz köze nincs. Igazad meg maximum a saját szemszögödből van. :D Mi nevetünk rajtad, hogy mennyire szánalmas vagy.
2022. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/171 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sok ilyet ismerek. Mindenkit biztatok, hogy jelentse legalább az ogyéi-n kívül a többi platformra is, legyen nyoma, talán egyszer kártalanítja valaki őket és végre elismerik oltások mellékhatásaként a sok szörnyűséget.

[link]

2022. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/171 anonim ***** válasza:
68%

"a nyugati és az alternativ orvoslàsnak karöltve kellene működnie, egymás segítésével. Rengeteg gyógynövèny van, amit egyébként a gyógyszeripar is bevet részlegesen a pirulàiban."

Pont ebből is az látszik, hogy karöltve működnek.

2022. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/171 anonim ***** válasza:
24%
166-os öcsipók, hát persze :) A bolondok sosek veszik észre magukat, ahogy te sem ;)
2022. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/171 anonim ***** válasza:
63%
puffadas, menstruacios gorcsok
2022. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!