Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Relatív fiatal korom ellenére...

Relatív fiatal korom ellenére több krónikus betegségem is van. Miért neveznek sokan hipochondernek?

Figyelt kérdés
Reflux, talán krónikus orrmelléküreg-gyulladás, magas koleszterinszint, enyhe fülzúgás, olykor mélyről jövő köhögés, autoimmun gyanús bőrtünet. Havonta-kéthavonta felsőlégúti fertőzés, ezek évente-kétévente szövődményesek.
2021. júl. 11. 00:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy hipochonder.


Lehet, hogy azért hiszik ezt mert sokat foglalkozol az egészségügyi problémáiddal.

2021. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊


Maximum annyival foglalkozom velük többet, hogy most kezdem őket kivizsgáltatni, végre.

Plusz ugye ha COVID miatt érvel az ember pro és kontra, akkor nyilván hozzáteszi, hogy krónikus beteg, veszélyeztetett.



Amúgy tényleg legfotóztam a leleteket, ha valaki nem hisz nekem.

2021. okt. 27. 08:31
 63/63 anonim ***** válasza:
mi a helyzet veled, kérdező?
2023. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!