Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a ,,legenyhebb” antipsz...

Melyik a ,,legenyhebb” antipszichotikum?

Figyelt kérdés

Ami nem tul eros es nem okoz nagyon durva dolgokat a 47 kilommal.

Meg egy 0,25os nyugtatonak is a FELE teljesen kiut.


Igen igen majd orvos megmondja, de mar tajekozottan szeretnek odamenni.



2022. ápr. 25. 18:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Én amitrexet szedek és nem szedál semennyire (600mg).Ahogy láttam más kérdéseknél másnál is így van.Tégy egy próbát vele
2022. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Amisulprid.
2022. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
A szedálás a legkevesebb probléma, itt is elég durva mellékhatásokat lehet olvasni, hogy konkréten ezek mérgek.
2022. ápr. 25. 19:09
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a szedálás a legnagyobb probléma a hízáson kívül.Hogy menj munkába hogy csináld a napjaidat ha olyan vagy mint akit 4x fejbe vágtak.

Egyébkpént meg mindenkire másképp hatnak ezek a szerek, ami nekem jó neked lehet nem.Ki kell próbálni.Ha úgy van az összeset, valamelyik csak jó lesz.

Amitrexről (amisulprid) én is csak jót hallottam.

2022. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy en a fentebb irt mennyisegu nyugitol is zombi leszek

ugyhogy nem tudom nekem melyik lesz a jo :D

2022. ápr. 25. 20:12
 6/52 anonim ***** válasza:
0%
Hatóanyagot mondj és mg-ot :D amatőr.
2022. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
58%
A pszichiáterekkel kötelezően beszedettetném az összes xart amit valaha felírtak a pácienseknek. Azt hiszem szakmát váltanának, megszűnne a gyógyszeripari lobbi tevékenységük is.
2022. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Amitrex.
2022. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
27%

7


Mondja ez azt, akin nem segítettek.

2022. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
38%

A kvetiapin 25 mg-tól 600 mg-ig dozírozható. Nálam a szokásos mellékhatásokat nem okozta (hízás, székrekedés, szedáltság). Az a fontos, hogy az első pár napban nagyon fejbe vág, de hozzá lehet szokni. Engem az elején 12,5 mg is kiütött (beszedés után (napközben) azonnal le kellett feküdnöm és el is aludtam egy kb. fél órára). Viszont a későbbi adagom 600 mg volt és meg se kottyant.


A szedálás egyénenként nagyon változó. Nekem eddig kb. bármit adtak (szedtem 4 félét, amitrexet pont nem), az első pár napban teljesen leszedáltak, a továbbiakban egyáltalán nem. Mondtam is a pszichiáteremnek, hogy nekem aztán bármennyit adhatnának. Erre elég sötéten azt válaszolta, hogy "lenne az az adag, ami magát is leszedálná". :))

2022. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!