Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a ,,legenyhebb” antipsz...

Melyik a ,,legenyhebb” antipszichotikum?

Figyelt kérdés

Ami nem tul eros es nem okoz nagyon durva dolgokat a 47 kilommal.

Meg egy 0,25os nyugtatonak is a FELE teljesen kiut.


Igen igen majd orvos megmondja, de mar tajekozottan szeretnek odamenni.



2022. ápr. 25. 18:50
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

30

Ez egyre rosszabb lesz. Nem kell öngyilkosnak lenni. Nekem is volt deperszonalizációm. Elmúlt. Ki fogod bírni. Menj be kórházba. Ne halogasd. Te nem azért akarsz öngyilkos lenni, mert elég volt az életből, hanem azért, mert per pillanat nem bírod elviselni magad (és a tüneteid). Van megoldás, 21. század elején élünk.

2022. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Hogy múlt el? es mennyi ido alatt?
2022. ápr. 28. 10:21
 33/52 anonim ***** válasza:
38%

Nekem egy gyógyszer mellékhatása volt. (Ez volt az egyik a két "nagyon rossz" gyógyszer közül.) Abbahagytam és elmúlt.


Olvastál a kezelési lehetőségekről valahol? Tudsz angolul? Ha nem tudsz, akkor szívesen nézek neked vmit.

2022. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 A kérdező kommentje:
minden nap ezt olvasom, de nem jutottam előrébb annál, hogy vagy ez vagy az. Az angol még nem jutott eszembe, ott is utána nézek.
2022. ápr. 28. 10:32
 35/52 anonim ***** válasza:
90%

34

Amerikában élő nagyon jó barátnőm férje pszichiáter (Harvardon tanít és magánrendelése is van). Ő erről az oldalról másolt be nekem vmit, amikor leveleztünk: [link] .

2022. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
koszonom!
2022. ápr. 28. 10:44
 37/52 anonim ***** válasza:
43%

És mi a terv, ilyen módon leszel használhatatlan az életben, mert félsz, hogy a gyógyszer véletlen nem jön be? Akkor elveszik, adnak másikat, nem fogsz belehalni...



"Mindegyik orvos mast mond, valaki az antipszichot, valaki meg az antidepit… es nekem nincs tovabb erom meg arra is hogy kiserletezzek. Azonnali megoldas kell mert igy nem tudok tovabb elni."


Mivel egy adott dologra több gyógyszer is jó. Képzeld el, hogy pánikra lehet adni antidepresszánst, nyugtatót, meg antipszichotikumot is. Micsoda skandallum, rögtön nem kéne szednie a pánikosoknak a gyógyszert, mert mi van, ha erősíti a szorongást, ahogy minden gyógyszer képes rá?


Tudod, vannak esélyek, kockázat\nyereség arány, stb.


De akár az is elég lenne, ha bíznál az orvosban, és nem akarnád jobban tudni

2022. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Ripedont irtak fel:(
2022. ápr. 29. 12:07
 39/52 anonim ***** válasza:
38%

Na, szuper!!


Attól nekem pár nap alatt olyan jó lett a pszichózisom, hogy zártról nyíltra kerülhettem és további 1-2 hét alatt elmúltak a pszichotikus tüneteim.


Mellékhatása nem volt.


Mennyit kaptál?

2022. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%
A ripedin nem gyenge. Mennyi mg?
2022. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!