Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a ,,legenyhebb” antipsz...

Melyik a ,,legenyhebb” antipszichotikum?

Figyelt kérdés

Ami nem tul eros es nem okoz nagyon durva dolgokat a 47 kilommal.

Meg egy 0,25os nyugtatonak is a FELE teljesen kiut.


Igen igen majd orvos megmondja, de mar tajekozottan szeretnek odamenni.



2022. ápr. 25. 18:50
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
*frontin
2022. ápr. 26. 11:27
 22/52 anonim ***** válasza:

Te írod ki sorra a kérdéseket deperszonalizáció és antipszichotikum szedése témában?


Akárhány orvoshoz elmehetsz és akárhány kérdést feltehetsz, neked kell végül eldöntened, hogy melyik orvosban bízol meg. Akkor elkezded szedni, amit ő ír. Ha nem jó, abbahagyod, kérsz másik gyógyszert. Ez nem úgy működik ám, hogy helyrehozhatatlan károkat okoz egy gyógyszer 1-2-3 hétig tartó szedése.


Most számoltam össze (újra): 18 féle gyógyszert szedtem eddig...

2022. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
És honnan tudom, hogy nem jó? gondolom úgyis lesz valami szar mellékhatás akármelyikről is legyen szó.
2022. ápr. 26. 13:25
 24/52 anonim ***** válasza:
93%

Nem biztos. De kis mellékhatás jobb, mint a kínzó tünet.


Ha nem jó a gyszer,e kell váltani. Nekem is volt váltás és tsláltak jókat.

2022. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
35%
Onnan tudod, hogy nem jó, hogy az orvosod elveszi. Durva mellékhatások \ állapotromlás \ nem javulás után.
2022. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
32%

25

Ezt azért így nem jelenteném ki. Én térden állva könyörögtem, hogy vegyék el a 2 legrosszabb gyógyszerem. El se hitték a mellékhatást, pedig elviselhetetlen volt. De ez ritka. 18 gyógyszerből 2 nagyon rossz, ez nem rossz arány.


(Viszont sajnos vették el olyan gyógyszerem, ami teljesen jó volt. És másodszor már nem hatott.)


Felesleges félni a mellékhatásoktól, mert a legtöbb gyógyszer sokkal több jót hoz, mint rosszat. A pszichózisomból pl. hogy a kutyába tudtam volna kijönni, ha nem lóerős antipszichotikumokkal?

2022. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Miert kellett 18 felet szedned amugy?
2022. ápr. 28. 09:20
 28/52 anonim ***** válasza:

Fuh, ha leírom, soha nem fogsz gyógyszert szedni.


Szerintem próbálj meg kicsit kísérletezni. Tényleg nem lesz semmi bajod. A deperszonalizációt nem tudom, hogy melyik gyógszerrel szokták kezelni. Utánaolvastál? A nyugtatókról feltételezem, hogy nem valók erre.

2022. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
Egyik sem enyhe. Erős hatású. Nellékhazás szempontjából az Amitrex jó.
2022. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

hat na ezaz, nem akarom hogy ennek rosszabb legyen mert az mar tenyleg a halal kategoria!!! Minden nap 14 orat alszom, hogy ne kelljen ebren lennem es elviselnem ezt a kinszenvedest. Nem tudom, hogy ki van a fejemben, annyira nincs meg az onerzetem. Rettegek sajat magamtol es nem birok megmaradni ebben a testben. Ennel rosszabb nem lehet mert akkor tenyleg ongyilkos leszek.


Mindegyik orvos mast mond, valaki az antipszichot, valaki meg az antidepit… es nekem nincs tovabb erom meg arra is hogy kiserletezzek. Azonnali megoldas kell mert igy nem tudok tovabb elni.

2022. ápr. 28. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!