Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholizmusból hogy lehet...

Alkoholizmusból hogy lehet kijönni? 25L

Figyelt kérdés

PTSD miatt kezdtem el inni, utolsó alkalom pszichológus után kb. a padlóra küldött, azóta iszom újra, pedig fél évre letudtam tenni, az a gáz, hogy zsírmájam van már, epeköveim is vannak, szeptemberben veszik ki őket. Félek az egészségem miatt, de nem tudom megállni. Mit leeht tenni?


Gyógyszerfüggő is voltam, de abból már kihozott pszichológus, így nem iszom már gyógyszerre.



2022. aug. 3. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:
Isten nem létezik, a tudomány létezik!
2022. aug. 5. 05:26
 52/88 anonim ***** válasza:

49

A gyógyszerek

a) hatásaival

b) mellékhatásaival

c) elvonási tüneteivel volt bajod?


Téged bazira félregyógyszerezhettek. Lehet, h extrém érzékeny vagy és ún. szubdózist kéne szedned.


De ha nem gyógyszer, akkor

1. terápia

2. elvonó

3. teljesen új életet kezdesz (más lakhely, màs munkahely, új szabadidős tevékenységek)

4. új barátok

5. járj az AA-ba, ahogy már többen kértük, javasoltuk (van ONLINE is, el se kell menned otthonról).


Vagy megteszed ezeket, vagy NAGYON sz.rul leszel.

2022. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 A kérdező kommentje:
A), b), c)
2022. aug. 5. 11:37
 54/88 anonim ***** válasza:
27%

53

Bőbeszédű vagy, mint mindig.


A többire semmi reakció?


Hát akkor kellemetlen, hosszú, kínos, fájdalmas leépülésed lesz. De tudod, mindenki úgy b.ssza el az életét, ahogy akarja. Csak bátran előre!

2022. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 A kérdező kommentje:

54


Én soha nem adom fel!


40 kilót híztam a gyógyszerektől, ebből már 12 kilót sikerült leadnom úgy, hogy sokáig kerestem a csoda diétát, és végül megtaláltam.


6 évig vergődtem a rosszullétektől, mert sehogy se tudtam lerakni. Végül hozzá szakértő emberek segítettek ebben, hogy lerakjam biztonságosan a gyógyszereket.


Tudja mi a fene mik voltak még az életemben.


De ezek is azt bizonyítják, hogy nagyon kitartó ember vagyok. Ezt is valahogy sikerül majd letennem.

2022. aug. 5. 13:28
 56/88 anonim ***** válasza:

55

Akkor minden tök jó, tök szép, tök rendben van.


Remélem, tényleg jobban leszel.

2022. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
47%

55# Mondod ezt mikor "nyomás alatt állsz", azaz piás vagy.


Aztán mikor józanul belegondolsz jön a nagy ébredés és fogadkozások.


Mókuskerék.

2022. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves vagyok, srác. Nyáron sokan isznak, van hogy egyik este egyik ismerősi kör hív inni mondjuk gimiből, másnap meg egyetemről, esetleg harmadik nap még valaki igényt tart a társaságomra. Valaki erre már rávágja, hogy alkoholista, pedig csak több társasági esemény összetorlódott.


Akkor vagy alkoholista, ha eszedbe jut egyedül inni vagy te szándékosan ivás céljából eseményt szervezni. Egy egy buli után hagyj ki 2-3 hetet, egyél egészséges kajákat, ha pedig elmész inni a barátaiddal, akkor ne töményezz csak sörözz vagy fröccsözz. Minden rendben lesz!

2022. aug. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
ivás céljából szervezel*
2022. aug. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%

58


A kérdező azt írta egészségügyi problémái lettek az alkohol miatt, és napi 1 liter vodkát, 1 liter sört iszik. Mellesleg PTSD-vel nem gondolom, hogy társaságba járna.

2022. aug. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!