Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholizmusból hogy lehet...

Alkoholizmusból hogy lehet kijönni? 25L

Figyelt kérdés

PTSD miatt kezdtem el inni, utolsó alkalom pszichológus után kb. a padlóra küldött, azóta iszom újra, pedig fél évre letudtam tenni, az a gáz, hogy zsírmájam van már, epeköveim is vannak, szeptemberben veszik ki őket. Félek az egészségem miatt, de nem tudom megállni. Mit leeht tenni?


Gyógyszerfüggő is voltam, de abból már kihozott pszichológus, így nem iszom már gyógyszerre.



2022. aug. 3. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
52%

Te meg szöveget se tudsz értelmezni? Nem mondtam egyiknek se, hogy ne vegye be az inzulint ami az életét szolgálja.


De neked a drog hol szolgálja az életed? Idióta. Szerintem te vagy a robot

2022. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:

81

Jah, és neked is puszi, ha ennyire ragaszkodsz hozzá. Czupp, czupp, tzupp, tzupp, dzupp, dzupp. (A caciki helyesírása mintájára, meg hogy eleget kapj végre, te szegény. Hat darab, gazdálkodj velük.)

2022. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:

83

Volt róla szó, leírom újra: az idegrendszerben nagyobb kár keletkezik a drog nélkül, mint vele. Capisce?

2022. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
*virágom
2022. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor lássuk.


I.

Minden demens ember a benzók miatt demens?


Minden benzót szedő ember demens?


II.

Kérlek sorolj fel olyan komolyabb gyógyszereket, amiknek nincs mellékhatása. Mert ugye a benzók mellékhatása az általad oly sokat emlegetett demencia és bepisi, bekaki. De EGYIK benzót szedő ember SEM a demencia és a bepisi, bekaki miatt szedi a benzót, hanem a HATÁSA miatt (fuhhhhhhh, de meglepő, ugyi?). Ami a nyugtató hatás.


Tehát ez olyan, mintha lenne egy inzulinos, akinek az inzulin hatása az, hogy nem hal meg, a mellékhatása az, hogy folyamatosan fáj a dereka. Akkor melyik a kisebb rossz? Az, hogy meghal, vagy az, hogy fáj a dereka?


III.

Meg tudod valahogy érteni, hogy az idegrendszer tartósan károsodik, akár szeded a benzót, akár nem? Viszont HA SZEDED, akkor MOST, a mai napon élhetővé válik az élet (és majd hetek-hónapok-évek múlva lesznek problémák, HA lesznek), HA nem szeded, akkor MOST, a mai napon SEM élhető az élet.


Valamit sikerül megérteni abból, amit mondok? Kérlek, mondd azt, hogy igen.

2022. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
52%
Olvass kicsit utána mit művel az agyadban a benzo, vagy próbáld csak letenni, nekem 6 évembe telt... most meg érzem magamon a demenciat 25 évesen. Fogalmad sincs mit szedsz be... De ha annyira véded azt a gyógyszert, nem értem minek állsz le velem veszekedni. Szerintem a lelked mélyén te is vágod mekkora idegmérget szedsz, és a receptorjaid sorban pusztulnak el.
2022. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:

90

Csillagocska, kétszer annyi idős vagyok, mint te. Sok mindenen keresztülmentem már az életen, tényleg. 17, 23, majd 31 éves koromban jöttek elő az első komoly szorongásos betegségeim. Az első kettővel még orvoshoz sem mentem, senkinek nem említettem, kvázi lábon kihordtam. A harmadinál már elkezdtem terápiába járni. SZÓ SEM VOLT gyógyszerekről TÍZ (10) évig. Végül 9 évvel ezelőtt kezdtem gyógyszert szedni. *


Nekem akár hiszed, akár nem, rögtön a max. dózis xanax kellett ahhoz, hogy ne égjen a mellkasom a szorongástól 24/24-ben és elmondanám, tök egyedül neveltem két kisgyereket. Nulla segítséggel. Mit gondolsz, mi a f.szt csinálhattam volna x év terápia után, amik lóf.szt sem értek? Naná, hogy végül gyógyszert kezdtem szedni. Amúgy elmondanám azt is, hogy az éppen akkori terapeutám konkrétan ULTIMÁTUMOT adott, hogy vagy elmegyek egy pszichiáterhez és gyógyszert kezdek szedni vagy nem járhatok hozzá.


Így kezdődött a xanaxos pályafutásom.


Utána szedtem 7 évig, majd az alkoholizmusom miatt elvonóra kerültem, rivo + tiapridal kombóval leszedtek az alkoholról és a xanaxról, a rivót és a tiapridalt fokozatosan elvették.


És eltelt egy év benzo-mentesen és elérkezett 2022 és ismét elkezdtem a xanaxot szedni. Sokkal kevesebbet, mint az első felvonásban.


Ezek után oktass ki, rúgj belém, marj belém, csinálj hülyét belőlem, hogy xanaxot szedek és mivel fog járni.


Értsd meg, hogy nincs más választási lehetőségem. Az elviselhetetlen fokú szorongásom (ami 17 éves korom óta van) nem hagy más lehetőséget. HA járhatnék terápiába (de fel sem merül már, mert nincs rá pénzem), akkor lehetne csökkenteni vagy elhagyni.


Talán majd idővel kicsit megértőbb leszel.


* Megjegyzés. Ezek szerint kamaszkorodban kezdted szedni a xanaxot. Aki ilyen korán kezdi, annak egészen másként hat, mint aki később kezdi. Nézz utána. Olvass. Ne a saját vak gyűlöleted és intoleranciád vezessen, hanem tájékozódj, informálódj. És NE ítélj.


("Fogalmad sincs mit szedsz be..."


De van. Leírtam, hogy legális drog. Tudom, hogy milyen mellékhatásai vannak. Írtam, hogy rettegek is attól, hogy majd demens leszek. És MÉG MINDIG baszakodsz, MÉG MINDIG nem szállsz le rólam. Szánalmas.)

2022. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
Mizu? :(
2022. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!