Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholizmusból hogy lehet...

Alkoholizmusból hogy lehet kijönni? 25L

Figyelt kérdés

PTSD miatt kezdtem el inni, utolsó alkalom pszichológus után kb. a padlóra küldött, azóta iszom újra, pedig fél évre letudtam tenni, az a gáz, hogy zsírmájam van már, epeköveim is vannak, szeptemberben veszik ki őket. Félek az egészségem miatt, de nem tudom megállni. Mit leeht tenni?


Gyógyszerfüggő is voltam, de abból már kihozott pszichológus, így nem iszom már gyógyszerre.



2022. aug. 3. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
52%

rivotril = drog


Akkor te most végül is azóta drogozol?

2022. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:

71

Szerinted hol írtam ilyet? Azt írtam, hogy a kórházban rivotril + tiapridal kombóval (azért kombó, mert konkrétan két szert használnak egy bizonyos célra) vettek le egy hónap alatt az alkoholról...

2022. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:

De ha nagyon tudni akarod, akkor igen, 7 évig szedtem xanaxot az ELVISELHETETLEN szorongásomra. Leszedtek róla (másik sztori, másik kórház, másik gyógyszerek segítségével).


Eltelt egy év eltelt és idén év eleje óta megint szedem a xanaxot.


Nekem olyan komoly, súlyos, élethosszig tartó pszichiátriai betegségeim vannak, hogy kábé muszáj vmi benzót nyomnom. És igen, én is úgy gondolom, hogy ezek drogok (nem véletlen, hogy az angolban a mai napig 'drug' a szinonimája a gyógyszernek is). Legális drogok, amiket nagyon nagy százalékban feleslegesen és kártékonyan írnak fel, jóval kisebb százalékban meg az élet elviselhetővé tétele miatt és mert nagyobb kárt okoz, ha nem szedem, mint ha szedem. (Nélküle kábé még vegetálni sem tudok.) És tudod, inkább a xanax miatt döglök meg (ha megengeded), mint az alap pszichiátriai betegségemben.

2022. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
* betegségeimben
2022. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
32%
xanaxtól rengeteg sztár halt meg 40-50 évesen, inkább innék helyedben, mint ezt a szart szedni
2022. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
47%
Biztosan nem abba haltak bele, hogy az orvos által felírt mennyiséget szedték.
2022. aug. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

76

Így van.

2022. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
32%
Majd mikor demenciád lesz, meg magad alá fosol, hugyozol, mert tudok ilyenekről, akkor is ezt mond mennyire nem káros. puszi. :*
2022. aug. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:

78

Te TUDSZ magyarul? TUDSZ szöveget értelmezni?


Leírtam, hogy miért szedem. Nem írtam le, de most leírom, hogy az orvosom engedélyével, tudtával szedem, az előírt mennyiségben.


Leírtam, hogy nélküle vegetálok (vagy még azt sem).


NEM szedem összevissza, nem emelem az adagot.


Egyébként meg a benzók kb. olyan károsak, mint az alkohol, csakhogy míg a benzóhoz hozzájutok kb. 100 forint/hónap áron, addig az alkoholizálásom alatt a(z alkohol miatti) havi kiadásaim több tízezer forintra rúgtak.


A vérképem is azt mutatja, hogy rendben vagyok. A fejem nem piros és püffedt, mint mikor ittam.


De bizonygassa tovább a rossebb, hogy mit miért teszek.


Igen, lehet, hogy nyomorult demens leszek (rettegek is ettől), de ezt miért kell egy másik embernek, aki NYILVÁNVALÓAN beteg, hangsúlyozni? Neked ettől miért jobb, te szerencsétlen félkegyelmű?


Az inzulinos cukorbetegeknek is elmondod, hogy milyen károkat okoz az inzulin a szervezetükben? A rákos betegeknek is elmondod, hogy milyen károkat okoz a kemo meg a sugár a szervezetükben?


Tudod a dalai láma szerint mondását egy kicsit magadévá tehetnéd, nem nehéz, talán megérted (bár nagyon kétlem): "KINDNESS, KINDNESS, KINDNESS". Azaz kedvesség, kedvesség, kedvesség.


Éld így az életedet és békélj már meg magaddal, az isten szerelmére.

2022. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:

78

Ja, és puszild az édesanyádat vagy az édesapádat, de engem NE. Köszi.

2022. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!