Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholizmusból hogy lehet...

Alkoholizmusból hogy lehet kijönni? 25L

Figyelt kérdés

PTSD miatt kezdtem el inni, utolsó alkalom pszichológus után kb. a padlóra küldött, azóta iszom újra, pedig fél évre letudtam tenni, az a gáz, hogy zsírmájam van már, epeköveim is vannak, szeptemberben veszik ki őket. Félek az egészségem miatt, de nem tudom megállni. Mit leeht tenni?


Gyógyszerfüggő is voltam, de abból már kihozott pszichológus, így nem iszom már gyógyszerre.



2022. aug. 3. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:

60

Speciel ilyet nem írt...


A mostani fogyasztását nem írta le sehol, csak hogy korábban napi 3 L bort ivott naponta.

2022. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
Egyik kérdésnél leírja
2022. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 anonim ***** válasza:

62

Értem.

2022. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3 liter bor fake news, egész egyszerűen másfél üveg után jön a hányás, jön vissza a sav, másnap pedig jön a híg fosás, ezek együtt pedig olyan kellemetlen élményt okoznak, hogy kétlem, hogy bárkinek kedve lenne megismételni. 1-1,5 liter persze lehetséges, de a 3 fizikai képtelenség.
2022. aug. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
Exemmel nyalaraltam (sajna) és megvolt ez az alkoholmennyiség hányás nélkül. Jó, ő ffi.
2022. aug. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:

64


Írta kb. 5* is, hogy eü problémái vannak.

2022. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:

66

Jó, nem akartam itt dicsekedni, de én egy (másfél, kettő) évig alkoholista voltam és a reggeli (én akkor ittam és mindig "csak" akkor) 1 sör, 2 sör, 1 pohár bor, 2 pohár bor mennyiségből pillanatok alatt fél üveg tömény lett (sőt, volt az még annál több is). Az ilyen MINDEN NAPOS piálások után aludtam kb. 2 órát (eleve kábé azért IS kezdtem inni, mert nem tudtam éjjel eleget aludni), utána felkeltem és indulhatott a nap (egy alkoholista, nem dolgozó, zugivó nő napja) és NEM VOLTAM másnapos egy kicsit sem. (Szóval ilyenkor elkezdtem mosni, mosogatni, főzni, teregetni, bevásárolni, pakolni, stb.). Nem fájt a fejem, nem volt hányingerem. Szerintem (mondom, szerintem) nem nagyon látszott az alkoholizmusom, eltekintve attól persze, hogy nem voltam vmi szép látvány, szóval a fejem az igazi alkesz piros püffedt fej volt).


Egyetlen egyszer volt bajom, amikor lenyomtam egy üveg Vilmos páleszt, na akkor este hánytam egy jót. (És AZON AZ EGY NAPON egész nap rossz volt a közérzetem).

2022. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
* nincs ) az első bekezdés legeslegvégén
2022. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:

67# És mi lett utána?


Abbahagytad?

2022. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:

69

Igen. Elvonón voltam egy hónapig kórházban, leszedtek róla, nem volt gond (rivo + risperdal kombóval szokták csinálni állítólag, legalábbis nekem így volt és többektől hallottam ezt). Aztán 4 hónapra lementem egy rehab intézménybe. Azóta nem iszom. Jó, néha meg tudok egy-két korty sört vagy bort inni, de a tömény szóba sem jön (iszonyodom a szagától). Ez mondjuk 3 havonta egyszer van, nem túl költséghatékony. :) (Megvett kézműves sör landol a lefolyóban.)

2022. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!