Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a vagdosásról?...

Hogy szokjak le a vagdosásról? Muszáj.

Figyelt kérdés
Muszáj lesz. Beszélek valakivel már több éve, de ő nem pszichológus. Miatta kéne abbahagynom. Pszichológus szóba sem jöhet. (Bizonyos okok miatt.) Az utolsó meg volt, pár napja. Búcsúztam, remélem nem feleslegesen. Valami ötlet?
2012. febr. 3. 00:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%

Pszichológus szóba sem jöhet, mert ha a vagdosást nem puszta divathóbortból csinálod, akkor olyan kemény dolgok állnak emögött, amivel csak egy KIVÁLÓ pszichiáter (a te esetedben ifjúsági) tudna mit kezdeni - ha te is akarnád.

Ha nem, nem. Maximum nem éred meg a felnőttkort.

2012. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Valami máson vezesd le a stresszt, pl. menj kickboxolni, ahol lehet ütni, rúgni, ilyesmire gondolok. Ezt a feszultseget es agressziot kell valami masba belevezetni.

Egyebkent is az embernek tobb fizikai energiaja van, mint amennyit ebben a civilizalt eletben felhasznal, szoval nem agressziv fizikai munka, mozgas, sport is jo lesz, ha masra nincs lehetoseg, de jobb ha agressziv. Ne Magad ellen iranyitsd!:)

Pszichologus milyen okok miatt nem johet szoba?

2012. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Már voltam, és szörnyű volt. Rossz tapasztalatok. Nem akarok menni ilyen orvoshoz, felfordul tőlük a gyomrom.
2012. febr. 6. 23:05
 14/34 anonim ***** válasza:

Értem! Akkor kineziologushoz menj! Az fizikai modon (idegpalyakon) végzi a stresszoldást!

Ez mennyire rendszeres Nálad? Az év minden szakáéban ugyanugy csinalod?

2012. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nos, változó. Már írtam, több éve csinálom. Valamikor sűrűbb volt, van amikor nem. Attól függ, éppen mennyi teher van rajtam. sokszor le akartam tenni de nem ment. De most muszáj. igazából attól tartok, hogy valami mással fogom pótolni...Amit nem kellene.
2012. febr. 6. 23:16
 16/34 anonim ***** válasza:
53%
Arra gondoltam, hoyg Feldmár irta, hogy ha valakit magzatkoraban meg akartak olni, akkor az evnek abban aszakaszaban mindig megprobalja az ongyilkossagot, raadasul ugyanazon a modon, ahoyg magzathajtast akart vegezni az anyja. Tehat mondjuk ha mindig februar, akkor mondjuk nem decemberben fogantál és szeptember kornyeken szulettel?....
2012. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Mitol felsz, mivel fogod potolni?
2012. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Novemberben születtem. A szüleim nem akartak, de elvetetni sem állt szándékukban. Viszont halva születtem, vissza kellett éleszteni, szülési probléma volt, nem az anyám hibája. Nos...pótlás. Azt inkább hagyjuk, de tudom, h nem jóval..
2012. febr. 6. 23:40
 19/34 anonim ***** válasza:
:S nehéz lehet.
2012. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nehéz..mint minden más...
2012. febr. 7. 00:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!