Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak le a vagdosásról?...

Hogy szokjak le a vagdosásról? Muszáj.

Figyelt kérdés
Muszáj lesz. Beszélek valakivel már több éve, de ő nem pszichológus. Miatta kéne abbahagynom. Pszichológus szóba sem jöhet. (Bizonyos okok miatt.) Az utolsó meg volt, pár napja. Búcsúztam, remélem nem feleslegesen. Valami ötlet?
2012. febr. 3. 00:37
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Utolsó ez aranyos volt. :) Utána tényleg megölelsz? :)
2013. márc. 18. 03:13
 32/34 anonim ***** válasza:
És tavasz környékén csinálod inkább? Vagy az évben egyenletesen? Erre már egy éve kiváncsi vagyok.:)
2013. márc. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Utolsó nem igazán értem mire gondolsz. :)
2013. márc. 29. 14:15
 34/34 anonim ***** válasza:

Én is vagdostam magam mikor a szüleim meghaltak. Aztán mikor késztetést éreztem,fogtam egy lapot ,vágtam egy utolsót és a véremmel bekentem a lapot. Ha újra éreztem megint fogtam egy lapot,összefirkáltam,majd kiragasztottam a szobám falába. 1-2 héten belül az egész szobám tele volt összefirkált és véres lapokkal. Nagyon ijesztő volt. Később a firkálások hobbiba mentek át és inkább rajzoltam,így nem kellett figyelnem a sebeimre és idővel leszoktam róla (2-3 hónapomba telt,de bőven megérte)

Próbáld ki te is!

Tudom mit érzel most,de hidd el mindig van kiút!

Remélem tudtam egy kicsit segíteni!

19/L

2017. jan. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!