Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fű lenne a legjobb megoldás,...

A fű lenne a legjobb megoldás, vagy mi más?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek akkor még teljesen jól érzem magam. Aztán ahogy telik a nap úgy egyre depisebb, kiábrándultabb, üresebb leszek. A nap végére már teljesen kikészítem magam, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni vagy semmi reményt nem látok már arra, hogy rendbe hozzam magam, a gondolkodásomat. Aztán kezdődik elölről, de minden nap egyre rosszabb.

A fű kikapcsolna, vagy mi lenne a megoldás? Nem akarok pszichológushoz menni.

Lehet ez azért, mert évek óta napi 5-6 órát alszom másszor meg 3-4-et? Vagy mitől lehet ez?


2009. okt. 25. 20:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
38%

hét én a fűre szavazok, nálam csak az működik, pedig próbáltam már mindent, amit csak ember kitalált, az egész napos kemény fizikai munkától kezdve, a gyógyszereken át, egészen a meditációig. semmi, vagy álmatlan vergődés, rém rossz kedvvel, vagy fű.

de nem vagyunk egyformák. :)

2009. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
58%
Nem pszichológushoz kell menned,hanem pszichiáterhez,és nem füvet kell "szednek",hanem antidepresszánst.A drogtól csak leépülsz hosszú távon,és minden csak sokkal szarabb lesz... Dehát persze te tudod...
2009. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Meditálni próbáltam és hasznát is csak nincs türelmem kivárni mire beépül a tudatomba. Köszi első.
2009. okt. 25. 20:24
 4/60 A kérdező kommentje:
Hol szerzed be?
2009. okt. 25. 20:24
 5/60 anonim ***** válasza:
31%
hú b*zmeg te mekkora barom vagy! a drogtól leépülsz,igaz pár óráig jó megoldás,de aztán? első válaszoló se épp gondolkozású!felejtsd el a füvet,és menj pszichiáterhez,ezt nem úszod meg sajnos.
2009. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
96%
leépül? hát Magyarországon tuti hogy leépül, ha 2 zöldhasút kéne kipengetnem egy grammért, én is az utcára kerülnék egy hónap alatt, utána meg lopnom kéne, persze. de magyarázd meg nekem a hindukat, a sadukat, a rasztákat, vagy akár a hollandokat. ők nem épülnek le. akkor most a drog épít le, vagy a gané társadalmatok, ami pénztelenségbe hajszolja azt, aki szív? -_-
2009. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél inkább vizipipát..
2009. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
45%
Úr isten rossz kedv ellen nem kell rögtön füvezni?Tegyél olyat ami felvidít, mondjuk a fűre szánt pénzből vegyél új ruhát, vagy egy jó cipőt, vagy menj el moziba, színházba, vagy vidámparkba, vagy tudom is én hova!De ne drogozz!Nem véletlen illegális!Aludj többet, reggel egyél gyümölcsöt,meg valami rostban gazdag kaját, ami lendületet ad!Vagy csak 2 jó erős caffe!De ne FŰ!
2009. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
92%

igazából neked aludnod kéne, nem pszihológushoz járkálnod, és füvezned. ez ilyen eccerű.....énis ilyen voltam, mikor napi 5-6 órát aludtam, néha meg 2-3-at.

amióta alszom normálisan kb mintha kicseréltek volna.

2009. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
20%
ne füvezz mert csak egyel több sz@r alak lesz ebben az országban.
2009. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!