Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fű lenne a legjobb megoldás,...

A fű lenne a legjobb megoldás, vagy mi más?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek akkor még teljesen jól érzem magam. Aztán ahogy telik a nap úgy egyre depisebb, kiábrándultabb, üresebb leszek. A nap végére már teljesen kikészítem magam, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni vagy semmi reményt nem látok már arra, hogy rendbe hozzam magam, a gondolkodásomat. Aztán kezdődik elölről, de minden nap egyre rosszabb.

A fű kikapcsolna, vagy mi lenne a megoldás? Nem akarok pszichológushoz menni.

Lehet ez azért, mert évek óta napi 5-6 órát alszom másszor meg 3-4-et? Vagy mitől lehet ez?


2009. okt. 25. 20:12
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

Segítséget kértem, és nem prédikációt!!

Már eldöntöttem, hogy mire van szükségem, de ha senki nem hajlandó segíteni akármennyit kell kínlódnom is érte segítség nélkül is megszerzem. Amúgy meg te sem nézel utána mielőtt hülyeségeket beszélsz. Ennyi korlátolt embert egy rakáson..

2009. nov. 23. 11:56
 52/60 A kérdező kommentje:
Végül is egy doboz altató lenne a legolcsóbb, (és legabább biztos, hogy használna).. ha csak ez számítana.
2009. nov. 23. 18:26
 53/60 anonim ***** válasza:

A fű nem megoldás semmire... Vagy hogy gondoltad?? Ezentúl fűvel éled az életed?

Fordul orovoshoz, egyáltalán nem szégyen a depresszió.

2009. nov. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

A mozgás sem árt, egy jó kis futás termeli az "örömöt", mint a csoki :)

Szerintem többet is kéne aludnod, persze könnyű ezt mondani... De ha elfáradsz napközben akkor jobban alszol. Találj elfoglaltságot magadnak, és ne csak elmélkedj.

Menj el sétálni, mozogni, olvass, ha nem is veszel semmit menj el nézelődni vmi jó kis üzletbe, vagy bármi ami érdekel.

De hogy a fű nem megoldás semmire az tuti.

A fű nem hozza rendbe az életed!

2009. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
Segíteni akarnak mindenki dokit ajánl. De ne várj áldást arra hogy függöségel tönkre ted az életed. Az ilyen csak pup a többi ember hátán. Ha meg egy diller címét akkarod tuti nem foggják beírni ide.
2009. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Na már látom, hogy felesleges volt ide írni.. nem gondoltam, hogy itt csak ilyen jámbor előítéletes szenteskedő emberek vannak..
2009. nov. 24. 10:26
 57/60 anonim ***** válasza:
mit vártál? Füvezzél idióta..
2009. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Idióta lol :D Jó lenne :)
2009. nov. 24. 21:30
 59/60 anonim válasza:
Sok marhaság van ide leirva.
2012. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
kérdező mi lett veled azóta ? kipróbáltad ?használt ?
2012. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!