Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fű lenne a legjobb megoldás,...

A fű lenne a legjobb megoldás, vagy mi más?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek akkor még teljesen jól érzem magam. Aztán ahogy telik a nap úgy egyre depisebb, kiábrándultabb, üresebb leszek. A nap végére már teljesen kikészítem magam, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni vagy semmi reményt nem látok már arra, hogy rendbe hozzam magam, a gondolkodásomat. Aztán kezdődik elölről, de minden nap egyre rosszabb.

A fű kikapcsolna, vagy mi lenne a megoldás? Nem akarok pszichológushoz menni.

Lehet ez azért, mert évek óta napi 5-6 órát alszom másszor meg 3-4-et? Vagy mitől lehet ez?


2009. okt. 25. 20:12
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Ja és örülök, hogy írtál. Nem baj, hogy 3 részlet.
2009. okt. 30. 22:09
 42/60 anonim ***** válasza:
100%
ha már kapudrognak akartok nevezni valamit, akkor jobb lenne végig gondolni előbb, hogy aki füvet szívott, az szinte minden esetben előtte rágyújtott már normál cigire is, vagy előtte már volt részeg. ezt senki sem veszi számításba? ha létezik olyan hogy kapudrog és tételezzük fel tényleg igaz a kapuelmélet, akkor inkább az alkoholt és a dohányzást nevezném az első lépésnek. nem minden dohányos fogyaszt alkoholt, nem minden alkohol fogyasztó használ cannabis származékokat és nem minden füvesből válik keményebb drogfogyasztó. az hogy ki mit nevez kapudrognak úgy tűnik, hogy attól függ, hogy épp melyik országban melyik drogtípus vált illegálissá.
2009. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
12%
Elég fiatal vagy van már saját kereseted mert a fű drága. Drogárusnak tartozni pedig veszélyes. Ha most felszedsz 1 ilyen drága függöséget pár éven belül utcára kerülhetsz. A család nem fog életed végéig anyagilag segiteni.
2009. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:
Se segítőtárs, se ganja és én meg az összeomlás szélén. Segítene valaki??
2009. nov. 22. 17:29
 45/60 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ma 8 órát aludni, hátha jobban leszel.
2009. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
Vagy szexelj egy jót, az boldogsághormonokat szabadít fel. Na és utána aludj 8 órát. Mindjárt más színben látnád a világot.
2009. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Mostanában akkor is ilyen depis vagyok a nap végére ha kialszom magam. Szexelni meg kivel is? Nekem azért az se mindegy..

Nagyon igazságtalan, hogy mindenki annyit tép amennyihez csak van kedve és pénze én meg itt szívok, sajnos nem szó szerint. :"(

2009. nov. 22. 20:37
 48/60 anonim ***** válasza:
Keres egy dokit komolyan mert ha csak az anyag hajt jó nagy szarban leszel pár éven belül. Az antidepreszánsok használnak és talán nem is kerülnek sokba de hosszú távon azt se használhatod következmények nélkül.
2009. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Sokaknak segített már, nekem miért ne lenne jó?
2009. nov. 22. 21:20
 50/60 anonim ***** válasza:
Nem arról szól a fáma hogy nem lenne jó. Az a baj hogy ha az idegbajodat (nem bántásból mondom) magad akkarod kezeli egy drága veszélyes megoldással, az alkoholisták ugyanezt csinálják. Az antidepik olcsóbak és lesz papirod arról hogy valami bajod van. Nem sok de ha leszázalékolnak az idegeid miatt még mindig jobb mint hogy hajléktalan légy mert nem tudod fizetni a drága szokásod.
2009. nov. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!