Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fű lenne a legjobb megoldás,...

A fű lenne a legjobb megoldás, vagy mi más?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek akkor még teljesen jól érzem magam. Aztán ahogy telik a nap úgy egyre depisebb, kiábrándultabb, üresebb leszek. A nap végére már teljesen kikészítem magam, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni vagy semmi reményt nem látok már arra, hogy rendbe hozzam magam, a gondolkodásomat. Aztán kezdődik elölről, de minden nap egyre rosszabb.

A fű kikapcsolna, vagy mi lenne a megoldás? Nem akarok pszichológushoz menni.

Lehet ez azért, mert évek óta napi 5-6 órát alszom másszor meg 3-4-et? Vagy mitől lehet ez?


2009. okt. 25. 20:12
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
79%
A depi 2 év alatt elmulik a fű, alkohol, drog, nyugtatók cigarett, megmarad. Függő leszel ez tölti majd ki az életed. Ne szokj rá mert 1 életre csak 1 béna függő barom leszel.
2009. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Irány a doki és citrofű vagyorbáncfű tea.
2009. okt. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
Már öt éve tart. Már teákkal is próbálkoztam, citromfű van a kertben is, de ez sem használt. 23:52 köszi.
2009. okt. 27. 08:52
 24/60 anonim ***** válasza:
60%
Ha ötéve tart akkor nem depis vagy valami más a gond és lehet hogy a doki hatásosabb szert tud ajálani.
2009. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező,pedig hidd le a meditációtól,agykontrolltól nincs jobb DROG.És nem épülsz le tőle,a füvet feletsd el,alattomos drog,észre se veszed és mentálisan leépít,meg persze fizikálisan.Nem tom miér jó ez vkinek,én régen depis voltam ki is akartam magam nyírni,ma már a vonzás törvényének,agykontrollnak,és a relaxálásnak köszönhetően teljesen más ember vagyok,életvidám,céltudatos,sikeres,plusz még a sport ami sokat segít.Hidd el a drog egy undorító dolog,én sose próbáltam hálistennek,és nem is fogom,mert egy sz@r alakot csinál az emberből.
2009. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked segítettek. Amúgy szerintem pl az alkohol az rosszabb a fűnél mégis legális.
2009. okt. 27. 19:24
 27/60 anonim válasza:
33%

Hűű! :) Ez elég durva kérdés volt! Egyébként szerintem nem gáz a fű. Csak mint mindent, ezt is ésszel kell csinálni. Ismerősöm 14 éves kora óta tolja, most 28... heti 5g-t szív el, az agya még mindig olyan mint a szivacs, gyorsabban számol fejben mint én számológéppel, a megfelelő agykarbantartás mellett semmilyen negatív hatása nincs, ugyan okozhat lelki függőséget, de testit semmilyen képen. Plusz egy érdekesség Hollandiából, a hollandok átlagosan 25-6 éves korukban egyszerűen abbahagyják a füvet, és csak ritka alkalmakkor használják újra. Mindig mindenki képes abbahagyni, csak a megfelelő lelki változás kell hozzá!

És még egy durva tény: Németországban van egy gyógyszer (nem mondom meg a nevét) szintetikus THC a hatóanyaga (THC a fű hatóanyaga) orvos írja föl, gyenge depresszív betegeknek, valamint azoknak akik hízni szeretnének. Ha további információra van szükséged akkor privi!

2009. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
38%
09:39: ennyi butaságot kár volt összeírni, körülbelül az egész nem igaz, bocsi.
2009. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
0%

09:39 ezt te se gondolod komolyan. A drog okoz testi függöséget, tüneteket. Akiket ismerek és évek óta rendszeresen szívnak kinyirták a rövidtávú memorijájukat.

Ez csak a jéghegy csúcsa késöbb tuti rosszabb lesz. Olyan mint az alkohol totál KO-ok 50-éves korukra. Akik meg abbahagyák áttérnek valai erősebb szeret mert ehhez már hozzá vannak szokva.

2009. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek. Nem gondolom, hogy rendesen utánanéztetek annak amit írtok. Nem a társadalmi előítélet jelenti az igazságot. A fűnek olyan hatása van, hogy egyre kevesebb kell belőle ugyanahhoz a hatáshoz. Ez a többi drognál pont fordítva van. Légyszíves nézzetek utána mielőtt olyanokat mondtok amihez nem értetek. Ha ex-drogosok lennétek akkor lehetne benne igazság, mert akkor legalább el lehetne mondani, hogy megtapasztaltátok. A tapasztaltaktól nem teljesen ezeket hallottam.
2009. okt. 29. 20:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!