Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fű lenne a legjobb megoldás,...

A fű lenne a legjobb megoldás, vagy mi más?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek akkor még teljesen jól érzem magam. Aztán ahogy telik a nap úgy egyre depisebb, kiábrándultabb, üresebb leszek. A nap végére már teljesen kikészítem magam, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni vagy semmi reményt nem látok már arra, hogy rendbe hozzam magam, a gondolkodásomat. Aztán kezdődik elölről, de minden nap egyre rosszabb.

A fű kikapcsolna, vagy mi lenne a megoldás? Nem akarok pszichológushoz menni.

Lehet ez azért, mert évek óta napi 5-6 órát alszom másszor meg 3-4-et? Vagy mitől lehet ez?


2009. okt. 25. 20:12
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
63%

Helló! most akadtam rá erre a kérdésre! Kérdezőnek dícséretem. a komentedből ítélve legalább annyira kened, vágod a témát, mint én egy évvel ezelőtt.

.

először is mindenki felfoghatná végre, hogy a dohányzás és az alkohol fogyasztás sokkal ártalmasabb az emberre, mint mentálisan, mint testileg , mint önmagában a füvezés. Már évekkel ezelőtt bebizonyosodott a holland példán keresztűl, hogy a fű nem kapudrog. Szerintem amig az alkohol legális, addig senkit sem szabad elítélni ebben az országban füvezésért.

.

másodszor: INDIA

Indiában a cannabis őshazájában több mint 70 fajta betegségre használják a füvet, mint fizikai panaszokra, vagy lelki bajokra, amilyen a depresszió. és az aszpirin felfedezéséig a föld bármely pontján lehetett legálisan füvet szívni, de sajnos képbe jött a gyógyszermaffia. jómagam , mióta füvezek, édes álmokat álmodok és nagyon nyugodtan alszom, és reggelente kipihenten ébredek fel. gondolkodásmódom talán annyiban változhatott meg, hogy lenyugodtam és nem állok hozzá ellenségesen az emberekhez. nem szedek semmilyen gyógyszert, és amióta tépek az előtte lévő

2009. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
63%

:S még nem fejeztem be!!!

...és amióta tépek az előtte lévő szinte mindennapos fejfájások eltűntek.

csomó jó barátot szereztem, és egyik haveromat úgy tántorítottam el az öngyilkossági kísérleteitől, hogy rászoktattuk a fűre. ezután a srácnak el ment a kedve az öngyilkosságtól.

Most komolyan! szerintetek a fű gonosz dolog? nem veszi rá az embert arra, hogy agresszív legyen, vagy nyáladzó , bandzsító, tántorgó emberré váljon. Nem okoznak a fűfogyasztók átlagban annyi balesetet, mint az alkoholfogyasztók. nem szédülsz tőle, semmi negatívum. a legkellemetlenebb max. annyi lehet tőle, hogy ok nélkül beparázik az ember, hülyeségeken. de az is poén tud lenni.

aki nem hiszi el, hogy igaz, amit ide leírtam, az nézzen utána, és próbálja megcáfolni a kijelentéseimet. de lehetőleg ne régebbi elavult anyagok közt kutasson. A fűtől lazulni lehet.

Jó, mondjuk lehet a kérdezőnek kicsit több pihenés sem ártana, de semmiképp sem műanyag gyógyszerek a megoldás a panaszaira, amit egy pszichiáter ír fel neki, mert az hatásos szer.

A fű egy nagyon jó megoldás a problémádra.

2009. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
63%

ja és lemaradt az is hogy:

21/f vagyok, aki egy éve fogyaszt rendszeresebben drognak minősülő illegális növényi részeket, melyet egyes országokban szent növényként tisztelnek (pl.: India), gyógyszeriparban alkalmaznak (pl..:Svájc, Hollandia)

Nem vagyok függő, mert nem minden nap tépek, és ebben a hónapban pontosan 6545 forintot költöttem rá. cigire anyám egy hónapban 15ezret költ. szeretek szívni.

ennyi... :D:D remélem sikerült segítenem és bocs hogy 3 részletben küldtem el.

2009. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
29%
Még egy okos,aki védi ezt a szart,érdekes én pl.meg vok nélküle teljesen,nekem más okoz örömet,de hát kinek mi ;)
2009. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
38%
még egy gyökér aki agyon boldog fű nélkül is :)
2009. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
27%
kedves füvezős barátom: hiába írod akármilyen szépen körbe, vagy magyarázod meg,hogy a fű jó, ha egyszer nem az. Nem állok le veled vitatkozni. Ez önámítás, de ha komolyan elhiszed hogy jó akkor egy barom vagy!
2009. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagyon komoly érv volt! kár hogy semmi tudás nincs az előző sorok mögött.
2009. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a füvesek ugyanolyan emberek, mint bárki más, aki fogyasztott már valamikor élete során alkoholt, vagy talán még jobbak is. nincs benne semmi kivetni való, és azokat büntetném meg, akik üldözik a cannabis fogyasztókat! kedves kérdező, a te döntésed less úgyis a lényeges, szerintem az eddigi válaszokból megfelelően el tudod dönteni, neked mi a jó! én nem füvezek, de kipróbálnám ha úgy adódna.

19/L

2009. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
56%

Sokan védik,pedig higgyétek el alattomos drog,volt egy haverom gimiben kitűnövel jött oda,aztán elsőben elkezdett dzsangázni,és egyre jobban deformálódott a személyisége.És bizony ráállt utána a bogyóra,higgyétek el iszonyat látvány volt a srác amikro diszkóban találkoztam vele,hatalmas pupillák,el volt ájulva teljesen,ennyit erről.Fű kapudrog sajnos,igen vki kibírja,hogy tovább ne menjen,de sajnos a többség nem.Ritkán talán lehet,de drugs Bunny testépító szavait idézem:"Fűtől senki se lett okosabb.Ne gondoljátok,hogy nem árt,mert bizony nagyon is árt."

És télleg igaza van.Amikor vki nem tud nélküle bulizni menni,akkor azt minek nevezitek őszintén,ha nem függőségnek,és akkor jön azzal,hogy há de én bármikor le tudom tenni,csak sajnos ez sose jön el,ebbe ringatja magát.Keressetek vmit ami építő jellegű,mittomén csajozz,pasizz(ki mit akar :) ),edzetek,programozzatok,vállalkozzatok,építsetek maketett,vagy mittomén annyi sok szép dolgo van ami élvezetet nyújt.


Egy sportoló fiatal.

22F

2009. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
Na igen, csak azok nem tudnak leállni akiknek nagyobb problémájuk van. Szívhatod naponta többször is nem lesz baj csak ha lelkileg függesz tőle.
2009. okt. 30. 19:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!