Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fű lenne a legjobb megoldás,...

A fű lenne a legjobb megoldás, vagy mi más?

Figyelt kérdés

Amikor reggel felkelek akkor még teljesen jól érzem magam. Aztán ahogy telik a nap úgy egyre depisebb, kiábrándultabb, üresebb leszek. A nap végére már teljesen kikészítem magam, egyszerűen képtelen vagyok tisztán gondolkodni vagy semmi reményt nem látok már arra, hogy rendbe hozzam magam, a gondolkodásomat. Aztán kezdődik elölről, de minden nap egyre rosszabb.

A fű kikapcsolna, vagy mi lenne a megoldás? Nem akarok pszichológushoz menni.

Lehet ez azért, mert évek óta napi 5-6 órát alszom másszor meg 3-4-et? Vagy mitől lehet ez?


2009. okt. 25. 20:12
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
21:52 Nem hiszem, hogy ettől lennék sz@r alak. Ettől még a lélek ugyanaz marad.
2009. okt. 25. 21:58
 12/60 anonim válasza:
39%
te jó ég , szerinted a fű oldja majd meg a bajod? az nem megfogja oldani hanem mégjobban tönkrecsap. Gondolkodásodon erővel tudsz változtatni ugyhogy csinálsz is vmit nem csak gondolkozol , íratkozz be kungfura vagy valami küzdő sportra vagy beszélgessél többet szüleiddel vagy valakivel akiről ugyérzed példás életet él. Jó könyvek is tudtan segíteni.
2009. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
63%
a válaszom csak anyi hogy azért vagy levert meg fáradt mert mindig azt gondolod hogy aludnod kéne!de tudod hogy nem aludhatod át az egész nepot!tudom mert én is igy voltm vele!és elmentem házi dokihoz és kiderült hogy azért voltam olyan mert vérszegény vagyok!irt fel nekem valami barna kakao izü gyogyszert azota jobban vok!a fü se megoldás!az meg még álmosítobb!meny el te is dokihoz kérdezd meg mi a bajod mond el a tüneteid!
2009. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
43%

"A kérdező kommentje:

21:52 Nem hiszem, hogy ettől lennék sz@r alak. Ettől még a lélek ugyanaz marad."


Ezért alattomos dolog a fű, mert azt hiszed hogy nem, közben nagyon is de. Aki füvezik egy rövid idő után elkezd beleszrni a dolgokba, lesz*rja a kötelességeit és a barátait is. Nem kitalálom, hanem tapasztalom, sajnos ez a valóság. A fű még talán rosszabb is a keménydrogoknál, mert anélkül válasz függővé hogy felfognád hogy az vagy.

2009. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

Már minden kipróbáltam. Meditációs technikák, agykontroll, vonzás törvénye, karate, EGYIK SEM használt. Vagy gyors változást egyik sem hoz. Igazad van, hogy csinálnom kellene valamit és kevesebbet gondolkodni, de tudod ha elnyomom a gondolataimat akkor előbb-utóbb a felszínre kerülnek és akkor egyszerre szakad rám az összes negatív gondolat. Tehát az okot kellene megszüntetni, de ehhez türelem kellene ami minden hittel és szeretettel együtt haldoklik bennem.

Nem tudom értékelni azokat az embereket akiknek minden (pontosabban egy valami, de az tényleg minden) az ölükbe hullik.... Kezdetben rengeteget segítettek a könyvek csak aztán idővel ezeken is túljutottam, mert már nem tudtak segíteni. Nincs alkalmam átaludni a napokat, és nem is szeretném. De azért vissza kellene szokni a legalább 7órához. Gondolom vastablettát kaptál, de lehetett csoki is mert abba is van vas. Vitaminokat fél éve szedtem rendszeresen, de akkor sem éreztem magam jobban. Azért köszi mindenkinek.

2009. okt. 26. 18:35
 16/60 A kérdező kommentje:
És már nem, hiszem, hogy lehetek még boldog ebben az életben. :SS
2009. okt. 26. 18:58
 17/60 anonim ***** válasza:
61%
Hasonló helyzetben vagyok, mint te, és 14 évesen vettem is néhány grammot, aminek az lett az eredménye, hogy 2 g*ci dealer folyton fenyegetett, hogy ha nem adok pénzt elmondják anyámnak. Végül én mondtam el, de mikor a srác idejött 10 barátjával a házunk elé, akik mind bűnözök voltak, egy kicsit beszartam :S
2009. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Miért mennyibe került? Úgy tudtam pár száz forintért lehet venni csak azt nem tudom hogy hol. :SS Ha többet adtál nagyon átvertek. Te is ilyesmi okokból kezdted el?
2009. okt. 26. 22:04
 19/60 A kérdező kommentje:
Most mennyi vagy? Én 18/L.
2009. okt. 26. 22:05
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

Én depresszióra akartam, 2000Ft/gramm. És nem hiszem, hogy átvertek, mivel a sulimban szinte mindenki füvezik, és ők is ennyiért veszik. Az a pár száz forintos elég rossz minőségű lehet, de az is lehet, hogy placebo. Mivel lebeszélni nem tudlak, csak 1 dologra figyelmeztetlek: Vigyázz a dealerekkel! És ezt vedd komolyan!


Amúgy 16/F

2009. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!