Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom van? Elmebeteg...

Mi a fene bajom van? Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már régóta észrevettem, hogy míg a többi ember arról beszél, hogy a halál volt a "Való" Világban, X-Faktorban, meg a Csillagszületikben, én inkább a videójátékokról, Hitchock filmekről, meg hasonlókról beszéltem (Afféle geek témák). Míg más sportol, én inkább otthon ülök. Nem szeretek emberekkel beszélgetni személyesen, még a családtagjaimmal sem, csak a tanárokkal, vagy valami értelmiségi emberekkel, akikel el lehet beszélgetni pl a történelemről. Néha úgy érzem, hogy legszívesebben fognék egy kést, és az összes #swagvagyokmertvanpénzem gyerekneka hasába döfném a filézőkést, megforgatnám benne, majd feltárnám a hasát, kivágnám a szivét, meg a tüdejét, és megetetném önön kutyájával/macskájával/bármijével. Néha rámtörnek ilyen "gyilkosság" gondolatok, a sok hülyével kapcsolatban, meg azokkal ilyen szarságokat néznek, meg azokkal akik kihasználják a másikat, méghozzá kreatív módon (élve elégetés, karóba húzás, comb artéria elmetszése, repülőből kidobás). Elmebeteg vagyok? Egyébként gyakran unatkozok, és nagyon oda tudok koncentrálni egy adott dologra, ha érdekel.


15/F



2015. ápr. 5. 22:04
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
És akkor? A zeneipar, meg a filmipar ne forduljon orvoshoz, amikor konkrétan szexfilmeket adnak le a televízióban/interneten, és eladják "nyugati" termékként, merthogy ez a menő, meg a "yolo"? Hány gyereket rontottak meg már ezek a médiumok? Róluk miért nem mondja senki, hogy forduljanak orvoshoz?
2015. ápr. 5. 22:19
 12/35 anonim ***** válasza:
47%
Hogy miért fordulj orvoshoz? Az én Apukám skrizofén volt, így van személyes fogalmam az elmebetegségekről. HÁt te túlteszel rajta bőven...
2015. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
24%

Hidd el, sokkal kreatívabb módon is meg lehet őket ölni :) Sőt... meg sem kellene őket ölni, a halál az ilyeneknek megváltás. Ha folyamatosan kínozod őket, az sokkal rosszabb. Ha érdekel az ilyesmi, olvasd el Torrente del Bosque- Kínzások és kivégzések történetét :)


Üdv:

egy hasonlóan "elmebeteg" lány.

2015. ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
42%
5-ös vagyok és szerintem ha nem gondolod komolyan, nincs veled gond. Teljesen normális vagy, legalábbis inkább mint a swagvagyokesiphonom van gyerekek. :) Én is szeretek komolyabb emberekkel beszélgetni és utálom ha valaki szerint az menő hogy mindenről képet csinál és azt is kiposztolja Facebookra hogy "elmentem sz*rni". Most ez vicces, de van ilyen. És szerintem ez inkább beteges mint hogy te azt kívánod hogy ilyenek ne is létezenek.
2015. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
14-es : ilyenek vannak és mindig is lesznek. (értéktelen emberek). Halálukat kívánni a felsorolt módokon elég beteges dolog...
2015. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Kedves 15-s, miért te szívesen tartanád el őket a közeljövőben (ha lesz még ez a szemétkupac ország) a te adóforintjaidból, mert nem képzettek, munkanélküliek? Konkrétan most termelődik a 2. közmunkás generáció, ha a jelenlegi kormány megmarad 2018 után..
2015. ápr. 5. 22:29
 17/35 anonim ***** válasza:
Elég sokat adózok, de valakit mindig el kell tartani, nullák mindig is vannak. Ők az elrettentő példának jók.
2015. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nem örülnél neki, ha ezek a nullák "eltünnének" az országból, hamár tanulni nem hajlandóak?
2015. ápr. 5. 22:32
 19/35 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem foglalkozok velük, a gondolataimat más tölti be. Most például az, hogy milyen gyönyörű a kertünk.
2015. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
5-ős vagyok még mindig és kérdező teljesen egyet értek veled. Aki művelt az alapból nem lehet olyan "buta" hogy swagnek higgye magát és hát a polotikához hozzá fűzni csak annyit szeretnék hogy szerintem nincs gond az Orbán-kormányal sem, lehetne más is, de kik lennének jobbak a Fidesznél? Mindenkinek más és mások az elvárásai a politikával szemben..
2015. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!