Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom van? Elmebeteg...

Mi a fene bajom van? Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már régóta észrevettem, hogy míg a többi ember arról beszél, hogy a halál volt a "Való" Világban, X-Faktorban, meg a Csillagszületikben, én inkább a videójátékokról, Hitchock filmekről, meg hasonlókról beszéltem (Afféle geek témák). Míg más sportol, én inkább otthon ülök. Nem szeretek emberekkel beszélgetni személyesen, még a családtagjaimmal sem, csak a tanárokkal, vagy valami értelmiségi emberekkel, akikel el lehet beszélgetni pl a történelemről. Néha úgy érzem, hogy legszívesebben fognék egy kést, és az összes #swagvagyokmertvanpénzem gyerekneka hasába döfném a filézőkést, megforgatnám benne, majd feltárnám a hasát, kivágnám a szivét, meg a tüdejét, és megetetném önön kutyájával/macskájával/bármijével. Néha rámtörnek ilyen "gyilkosság" gondolatok, a sok hülyével kapcsolatban, meg azokkal ilyen szarságokat néznek, meg azokkal akik kihasználják a másikat, méghozzá kreatív módon (élve elégetés, karóba húzás, comb artéria elmetszése, repülőből kidobás). Elmebeteg vagyok? Egyébként gyakran unatkozok, és nagyon oda tudok koncentrálni egy adott dologra, ha érdekel.


15/F



2015. ápr. 5. 22:04
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Tudom, saját véleményem meg minden, de mint minden kormánynak, ennek is vannak "ikonikus" teremtett tárgyai, ld. közmunkaprogram. Erre értettem.



Hát, ha téged megnyugtat egy szép kert az addig oké, de ha már annyi nulla lesz az országban, hogy egy virágföldet sem tudsz megvenni..

2015. ápr. 5. 22:36
 22/35 anonim ***** válasza:
53%
Hát én azért bízok magamban, hogy leszek annyira okos és ügyes mindig, hogy jut majd virágföldre is:) Ha más nem, külföldön veszek:):):)
2015. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Mindegy, eléggé eltértünk a kérdéstől :D
2015. ápr. 5. 22:40
 24/35 A kérdező kommentje:
Valaki? :c
2015. ápr. 5. 23:13
 25/35 anonim válasza:
Nem vagy elmebeteg. Azért gondolod ezt, mert a mostani társadalom mindenkit elmebetegnek vagy hülyének nyilvánít, aki nem olyan birka, mint ők. Aki egy kicsit is más, az általában így jár... Én is hasonló vagyok, mint te, szóval valamennyire tudom, hogy mit érzel... Először én is elmebetegnek gondoltam magam, de most már nem. Tudom,hogy más vagyok, mások is tudják, de már nem emésztem magam azzal, hogy betegnek gondolom magam. Felesleges másokhoz hasonlítanod magad. :) Ha magányosnak érzed magad, vagy csak simán beszélgetni akarsz vagy bármi, nyugodtan írj.
2015. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

Szerintem sem vagy elmebeteg. Egyszerűen téged is irritál a sok idióta, valamint úgy érzem, komolyabb vagy a korosztályodnál. Ezzel szerintem nincs baj, én is hasonlóan gondolkozom. Azért némi szadista hajlamot is látok a soraidban, de mindaddig ez nem elmebeteg (szerintem), amíg nem tervezgeted a komoly megvalósítását, bár talán ez betudható annak is, hogy nagyon bosszant a mostani helyzet. Azért időnként szerintem mindenki meg tudná tépni a sok tizenéves ribit és társaikat, akkor is, ha mondjuk nem ilyen középkorira hasonlító módszerekkel. :D

A gyakori unatkozás amúgy nem jó, a legjobb, ha keresel valamilyen hobbit, amivel kitöltöd a szabadidőd. Például valamilyen sorozat nézés, idegennyelv tanulás, olvasás... Ezek mind segítenek abban, hogy hasznosabban töltsd az időd és azzal tudj foglalkozni, ami érdekel.


Minden jót:

Hasonló korú lány :)

2015. ápr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
77%
Hogy elmebeteg vagy-e azt nem tudom, de hogy normalis nem vagy, az 100%.
2015. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a legnagyobb problémád, hogy nyalisnak néznek majd? Engem jobban aggasztana, hogy kinyírsz valakit. Húzzál egy egy pszichiáterhez, méghozzá igen gyorsan! Hidd el, szarabb az IMEI-ben megrohadni, mint elviselni pár osztálytárs cikizését!
2015. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
utolsó: q.va jó a válaszod::):):)
2015. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Mi a biztosíték, hogy megölnék valakit a VALÓSÁGBAN? :D
2015. ápr. 9. 21:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!