Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a fene bajom van? Elmebeteg...

Mi a fene bajom van? Elmebeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Már régóta észrevettem, hogy míg a többi ember arról beszél, hogy a halál volt a "Való" Világban, X-Faktorban, meg a Csillagszületikben, én inkább a videójátékokról, Hitchock filmekről, meg hasonlókról beszéltem (Afféle geek témák). Míg más sportol, én inkább otthon ülök. Nem szeretek emberekkel beszélgetni személyesen, még a családtagjaimmal sem, csak a tanárokkal, vagy valami értelmiségi emberekkel, akikel el lehet beszélgetni pl a történelemről. Néha úgy érzem, hogy legszívesebben fognék egy kést, és az összes #swagvagyokmertvanpénzem gyerekneka hasába döfném a filézőkést, megforgatnám benne, majd feltárnám a hasát, kivágnám a szivét, meg a tüdejét, és megetetném önön kutyájával/macskájával/bármijével. Néha rámtörnek ilyen "gyilkosság" gondolatok, a sok hülyével kapcsolatban, meg azokkal ilyen szarságokat néznek, meg azokkal akik kihasználják a másikat, méghozzá kreatív módon (élve elégetés, karóba húzás, comb artéria elmetszése, repülőből kidobás). Elmebeteg vagyok? Egyébként gyakran unatkozok, és nagyon oda tudok koncentrálni egy adott dologra, ha érdekel.


15/F



2015. ápr. 5. 22:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

mi a biztositek hogy nem olnel meg?


Normalis ember nem fantazial masok megoleserol. Pont.

2015. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Mi a biztosíték arra, hogy nem tennéd meg?
2015. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Normális alatt a sok birkát értitek, akik minden szart elhisznek, amit eléjük tolnak?
2015. ápr. 10. 20:50
 34/35 anonim ***** válasza:
68%
Normális alatt azt értjük, aki nem fantáziál mások megöléséről. Az meg szuverén joga mindenkinek, hogy azt higgyen el, amit akar.
2015. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan hogy féltem hogy valami rosszat csinálok de végül leszoktam róla szerintem lehet neked is elmúlik
2019. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!