Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány gramm fehérjét kéne...

Hány gramm fehérjét kéne bevinnem naponta?

Figyelt kérdés
63kg, 156cm, lány, 16yrs. Mindennap futok, sétákra megyek (napi 10k lépés legalább meg van.) kalória deficitben vagyok. Nem feltétlenül akarok izmot építeni.

ápr. 6. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem célod az izomépítés, akkor ha valahol 1,0-1,5 g/tskg közöt van a fehérjebeviteled, az teljesen jó. Ez alá semmiképp nem mennék, pláne kalóriadeficitben.
ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell ezt grammra kiszámolni. Egyél minden nap annyit, amennyi jólesik.
ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja, bár én inkább a 1,3-1,6/kg-ra szavazok. Az segít a deficitet megtartani is mert tovább tart lebontani plusz jó a a testednek is.
ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KissFranci ***** válasza:
Sajnos a grammokban nem tudok teljesen pontos választ adni, nem vagyok szakember, inkább egy lelkes amatőr. 😊 Viszont nekem a BodySelect fehérjeporok a kedvenceim, edzés mellett fogyasztom minden nap, a ráírt ajánlott mennyiséget kimérve. Sok íz van, lehet váltogatni és így nem unja meg az ember, ráadásul ár-érték arányban is jó.
ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!