Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta mennyi kalóríát kéne...

Naponta mennyi kalóríát kéne bevinnem?19f

Figyelt kérdés
176cm vagyok es olyan 75kg körül mozgok. Olyan 10-14%-ra szeretném levinni a testzsírszázalékomat. Így külsőre szerintem olyan 20% körül vagyok. Sok fehérjét szoktam bevinni (150g szoktam általában), hogy erősödjek is, de a kalóriára eddig nem igazán figyeltem. Csirkemellet szoktam csinálni magamnak meg tojás, de kicsit kevés a kalória bennük, annyit meg nem tudok enni, hogy elég kalóriát vigyek be, szóval recepteket is megköszönök amikben sok fehérje és sok kalória is van.

2021. júl. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, miért akarsz kalóriadús kaját?
2021. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert kevés kalóriát viszek be edzés napokon (szerintem). Egy egyensúly akarok megtalálni, ahol egyszerre tudok erősödni és szárazabb lenni.
2021. júl. 11. 19:39
 3/5 A kérdező kommentje:
A fogyás és a szálkásítás nem éppen ugyanaz.
2021. júl. 11. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat de van rajtad ugy +10. Ha sok kaloriat viszel be nem kevesebb lesz hanem tobb 🤔. Ha keveset vinnel be akkor menne lefele a sulyod. Ha stagnal akkor sok a kcal vagy keveset egetsz. De ha nem szamolod meg nemtudod mennyit kene ugy eleg nehez.
2021. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kevés kalóriát viszel be? Olvasd el a saját kérdésed.

Van rajtad felesleg, zsíros vagy, ez azt jelenti, hogy kalória TÖBBLETed van, kalória többlettel élsz, azt sem tudod elégetni, amid van.

Tisztázni kéne mit szeretnél, mert egyszerre szerinted el vagy zsírosodva, el vagy hízva, miközben félsz, hogy nem eszel eleget.

2021. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!