Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátnőm anorexiás?

A barátnőm anorexiás?

Figyelt kérdés
21 éves 45 kg és 173 cm. El van szállva magától, hogy milyen csinos, és mennyire jó a teste. Pedig úgy néz ki testileg mint egy 15 éves. Napközben eszik normálisan, de este már nem, hogy ne hízzon.
2011. aug. 8. 19:27
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

Vannak olyanok, akik nem tudnak hízni attól, hogy esznek. Ilyen testalkat, és nem sokat lehet rajta segíteni. De nem anorexiás.

Én 16 évesen 158/40 voltam. Akartam hízni, de nem tudtam semmitől. A szüleim is ilyenek voltak.

2011. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
78%
lehet hogy az.probalj errol beszelni vele. amugy az hogy este nem eszik az normalis.lefekves elott 3-4 oraval,nem egeszseges enni,egyreszt mert az radrakodik,masreszt ha este keson eszel akkor reggel nem leszel ehes,majd csak kesobb,es felboritja a napi etrendedet,vagy hogy modnjam?
2011. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy étkezési zavaros vagy valami, de nem hinném, hogy anorexiás, hisz annak épp az a lényege, hogy nem elégedett a testével.
2011. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
este nem eszik tehát a fél napot koplalással tölti, ezért sovány. Ebből kifolyólag nem étkezik normálisan. Kb 10kg-ot kéne híznia alacsony testzsírszázalék megtartása/megszerzése mellett.
2011. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
86%

én is 173 centi vagyok, és az ideális testsúly ehhez a magassághoz 173-110, azaz: 63 kilo

persze ez nem azt jelenti, h 63nál nem lehet könnyebb/nehezebb.. kb 55 és 65 kilo között lesz ideális a testsúlya

2011. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

"amugy az hogy este nem eszik az normalis.lefekves elott 3-4 oraval,nem egeszseges enni,egyreszt mert az radrakodik,masreszt ha este keson eszel akkor reggel nem leszel ehes,majd csak kesobb,es felboritja a napi etrendedet,vagy hogy modnjam?"


Ez úgy baromság ahogy van. Lefekvés előtt 1-2 órával lassú felszívódású fehérje kell különben egész este koplalsz. Tudod mi rakódik rád? Ha többet zabálsz mint amennyi energiát felhasználsz a nap folyamán és mindegy mikor viszed be.

2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azt, hogy este nem eszik úgy értem, hogy normálisan megvacsorázik akár nyolckor is. Tegnap pl két szelet zsíros kenyeret evett. De én enni akartam 11kor is, és ő akkor már nem evett pedig korgott a gyomra.
2011. aug. 8. 19:48
 18/28 anonim ***** válasza:
Ha zsíros kenyeret eszik, és ennyi kg, inkább tippelnék bulémiára... DE az anorexia sincs kizárva. És az nem számít, hogy neked azt bizonygatja, hogy szépnek látja magát, mert lehet, hogy csak a kedvedért teszi...
2011. aug. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:

Nem anorexiás, mert nem mondja magát daginak/kövérnek, de az biztos hogy alapból vékony, vannak ilyenek:)

Én például nem vagyok az a hú de vékony hú de dagi kategória, 154cm vagyok és 54kg:)


12L

2011. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az anorexia egyik fő tünete a hízástól való félelem!!!!!
2011. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!