Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A barátnőm anorexiás?

A barátnőm anorexiás?

Figyelt kérdés
21 éves 45 kg és 173 cm. El van szállva magától, hogy milyen csinos, és mennyire jó a teste. Pedig úgy néz ki testileg mint egy 15 éves. Napközben eszik normálisan, de este már nem, hogy ne hízzon.
2011. aug. 8. 19:27
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok, és az egyik barátnőmről van szó.
2011. aug. 8. 19:58
 22/28 anonim ***** válasza:

Anorexia = testképzavar, kóros soványság, menstruáció elmaradása.

A fentiek alapján ő nem anorexiás.

2011. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
Utcsó: a testképzavar nem derül ki minden esetben, valamikor az illető eltitkolja. A menstruáció nem mindenkinél marad el, csak ha vki erre hajlamosabb, vagy már nagyon súlyos esetekben.
2011. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
13%
Nem mar, hogy a hízástól való felelem az anorexia tünete. Szerintem minden normális ember fel a hízástól.
2011. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21:18 Akkor én nem vagyok normális, csak azért mert szeretnék hízni?
2011. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem igaz, hogy minden normális ember fél a hízástól. Csak azok félnek, akiknek fogyniuk kéne vagy keményen diétáznak és/vagy sportolnak hogy jó alajuk legyen. De az ő esetében teljesen más a helyzet. Szerintem látnia kéne, hogy már nagyon csúnya így a teste. Pár éve még c-s melltartót hordott, mostmár A-s kell neki. Ja, egyébként szerelmi bánat miatt fogyott le és nem hízott vissza. Nagyon sokan cukkolják, azzal, hogy sovány, és még ez is tetszik neki.
2011. aug. 8. 21:25
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor már baj van, szerintem orvoshoz kéne fordulnia. Az anorexia házilag gyógyíthatatlan. Maximum stagnál, de nem gyógyul meg (fejben).
2011. aug. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
En is vekony vagyok es szeretnek hizni legalabb 5 kg 170cm es 46 kg vagyok. Sokszor mondjak h milyen vekony vagyok es ez nagyon rosszul esik de attol meg nem vagyok anorexias. Aki vekony es szeretne hizni az nem anorexias csak sokan nem ertik ezt meg. Szerintem a baratnodnek egyszeruen olyan a testalkata h nem tud hizni mint nekem es ez orokletes erdemes megkerdezni a szuleit pl .
2011. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!