Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi fél óra mozgás és diéta...

Napi fél óra mozgás és diéta mellett mennyi idő alatt adhatok le 6-7 kilót?

Figyelt kérdés
Jó lenne valami célpont nem csak a kívánt testsúly, mert sajnos néha becsúszik egy-egy nassolás és ilyenkor hiába mondom, hogy ha nem eszem meg lehetek soványabb. Úgy érzem gyenge vagyok, úgyhogy most mozogni is elkezdek eddig csak zöldségekkel, hússal, tojással,hasonlókkal akartam fogyni, de két kilót adtam le és majdnem biztos vagyok benne, hogy az is csak víz volt.

2015. aug. 13. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi fél óra mozgás mellett 2-3 év alatt.
2015. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy örök dilemma nehéz dolog.

Esetleg megpróbálhatnád hogy a délelőtti órákban elégítenéd ki az édesség iránti vágyadat.

Ha esetleg este kívánod meg akkor azzal biztasd magad hogy reggelig csak kibírod valahogy.

És tervezz előre mindig.

2015. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti fél kiló elég jó ütemű fogyás, de van, akinek egy kiló is megy, másoknak pedig csak a csigatempó jön össze.

Jó étrend és napi fél óra mozgás mellett fogyhatsz és hízhatsz is, ez nem sok infó. De a fél kiló igencsak reális, egy kiló fölött pedig irreális, kivéve a nagyon kövér embereknek (de azok se mind fogynak gyorsan ám nagy igyekezet mellett sem) vagy akik kemény edzőtáborba kerülnek, szóval extra dolgokra van szükség.


Napi félóra mozgás és amit írtál, zöldség, hús, tojás, az remekül hangzik, csak ne egyél túl sokat (s persze túl keveset sem).

Ha jó az étrend és nem extrém a kalóriadeficit, akkor alig fogysz izomból (kivéve ha olyan extrább izmokat fejlesztettél ki, aminek a fenntartásához edzeni kell, persze). Természetesen vízvesztés történik, de nem a rövid távú változásokat kell nézni, hanem kitartóan folytatni egy jó módszert, amíg jól nem nézel ki, de legalábbis elég szálkásan. Én is tömegelni akarok a fogyás után, mert kellenek a plusz izmok :)

2015. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!