Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás vagy izmosodás? Van...

Fogyás vagy izmosodás? Van még rajtam körülbelül 5 kg felesleg. Kicsit tanácstalan vagyok, szívesen nyúlnék már nagyobb súlyokhoz és koncentrálnék az izomépítésre. Elkezdhetem ezt már most vagy koncentráljak még a fogyásra inkább?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ajánlom, hogy kezdd el a súlyzós edzéseket! Hiszen minél több izom van rajtad annál könnyebben fogysz. A kettőt együtt kéne csinálnod, mondjuk ha heti 3x edzel, akkor abból 2 mehetne súlyzósnak, vagy az egyik súlyzós, az egyik kardiós, a 3. pedig vegyes. De ez csak ötlet. Amúgy a súlyzós edzések adnak alakot:)
2017. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod :)

Heti 5 alkalommal edzek, ebből mondjuk úgy 70 % hiit vagy futás, a maradék sajáttestúlyos illetve súlyzós edzés de felsőtestre maximum 2x5 kg, alsótestre maximum 2x10 kg súlyt használtam.

Ezeket szeretném mindenképp megemelni illetve felcserélni az arányokat.

Azért vagyok kicsit tanácstalan mert mindenki mást mond ez ügyben, de lehet végül neki állok :)

2017. nov. 13. 07:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Emelj a súlyokon, főleg, ha ahhoz van kedved, és vszeg a testednek is kell újfajta terhelés. Súlyzós edzés mellett is lehet fogyni, ez inkább az étkezéstől függ, tévhit, hogy a nagyobb súlyktól nem fogyhatsz, és a kicsitől "szálkásodsz".
2017. nov. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!