Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ettem nem rég, és gyakorl...

Most ettem nem rég, és gyakorlatilag egyik pillanatról a másikra nagyobb lett a hasam. Mit tudok tenni gyorsan hogy lefaragjak belole?

Figyelt kérdés
Csinaljak par hasizomgyakorlatot? Ahogy emésztek lejjebb fog menni?
2017. júl. 27. 13:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kenyelmetlen lesz így a ruhám.
2017. júl. 27. 13:36
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Remélem ez nem komoly kérdés.
2017. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Semmit, mostantól akárhányszor enni fogsz még ugyan ennyit fog nőni!!4444!!!!!44!


Na de vicctől eltekintve, nagyon kis butuska ember lehetsz, ha azt hiszed, hogy ha eszel, akkor ugyan akkora marad a hasad. Ember!!! Szerinted hova megy a kaja??? Annak is kell hely, nem pottyan ki a világűrben, amit megettél... Jézusom.

Az meg még nagyobb hülyeség, ha azt hiszed, hogy a hasizom gyakorlat akármit is változtatna, az még akkor sem használna, ha tényleg híztál volna, ami nagyon abszurd!!!


Nem tudsz semmit tenni, max befeszíted a hasad és nem fog akkor úgy kigömbölyödni, vagy behúzod, vagy mit tudom én. Várd meg, amíg megemészted a kaját.


Ja és a te érdekedben mondom, hogy bár anoním vagy, még egyszer ne írj ki ilyesmi kérdést, mert s*gghülyének fog itt mindenki nézni.

2017. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj meg fingani.
2017. júl. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Bámulatos, hogy a bejutó anyag térfogata nem nullázódik le azonnal, de ez már csak így van.

Mindenkinél, úgyhogy nem kell azt érezned, hogy unfair az élet.

Persze, hogy lejjebb fog menni.

2017. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ja, a ruha: sose olyat vegyél, ami evés előtt épphogy nem szorít, hanem kényelmesebbet. De ez így az évek alatt nem realizálódott benned? Tényleg furcsa, hogy most jössz rá ilyenekre.
2017. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

en nem ertek egyet a valaszadokkal


bizonyos etelek puffasztanak, masok nem

engem pl. minden egeszsegesnek mondott etel felpuffaszt, elfogyasztok egy salatat egy etteremben es ugy jovok ki mint aki terhes lett odabent


de halalehesen a kongastol puffadt gyomrommal berontok a lenti peksegbe es megdezsmalok 4-5 kiflit ugy jovok ki, hogy laposabb a hasam mint volt

2017. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló:

Te olyan hülye vagy! Minek offolsz? Nem kérdezte a kérdező, hogy neked milyen a gyomrod!

Egyébként meg mit keresel a fogyókúra kategóriában, ha éhesen 4-5 kifliket tolsz be? Kész röhej...

*második voltam*

2017. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kiflit*
2017. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A puffadás természetesen más, igazad van, előző, ilyen eset is van. De a kérdező erről nem írt s ez egy alkalommal nem is jutott eszembe a puffadás (máskor szokott, sokaknak probléma ez).
2017. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!